موسیقی ایرانیان
 

اثر مسعود میرزایی و رسول ملکی

آلبوم در کنار جویباران، اثر مسعود میرزایی و رسول ملکی، به عنوان یادمان فرامرز پایور و پرویز مشکاتیان، توسط شرکت ترنم داوودی کهن منتشر شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در کنار جویباران، یکی از تازه ترین آلبوم های کلاسیک ایرانی است که به آهنگسازی مسعود میرزایی و خوانندگی رسول ملکی، در قالب ۱۰ قطعه به عناوین «پیش درآمد سه گاه»، «سه تار و آواز»، «نی و آواز»، «سرود هزاران»، «به یاد گذشته»، «تکنوازی تار»، «سنتور و آواز»، «چوگان»، «آواز و کمانچه» و «در کنار جویباران» به اجرا در آمده است.

مجید حسابی (تنبک)، مسعود میرزایی دمایی (سنتور)، روح الله الله دادی (نی)، امین میرزایی (کمانچه)، سامان صادقیان (تار، سه تار و بم تار)، نوا سلیمانی (عود)، حسین قربانی (دف)، ذبیح الله وحید (صدابرداری، میکس و مسترینگ) و مجتبی صادقی (صدا بردار بخش گروه)، نوازندگان و دیگر عوامل اجرا و تولید این آلبومند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی در کنار جویباران به آهنگسازی مسعود میرزایی و آواز رسول ملکی، از سوی شرکت ترنم داوودی کهن راهی بازار شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=199931


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.