موسیقی ایرانیان
 

در جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری اعلام شد:

در جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری اعلام شد که صدور کارت صلاحیت تدریس هنر از سر گرفته می شود.

به نقل از روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های  فرهنگی، هنری، در نوزدهمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری (موسیقی)، اعضای شورا بر شروع سریع تر فرآیند صدور کارت صلاحیت مدرسان آموزشگاه های آزاد هنری تاکید کردند.

در این جلسه محمد اله یاری فومنی مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: برای اجرای فرآیند صدور کارت صلاحیت که مورد تقاضای آموزشگاه های آزاد هنری و مردم است در سه ماه گذشته با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سامانه صدور کارت صلاحیت تدریس آموزشگاه ها طراحی شده و در آینده نزدیک اجرا می شود. همچنین نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها برای همکاری در صدور کارت های صلاحیت تدریس، معرفی شده اند.

در پی تاکید اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری، تعدادی از مدیران آموزشگاه های موسیقی سراسر کشور نیز به تازگی در دیدار با مدیر کل دفتر آموزش بر صدور کارت صلاحیت تدریس توسط دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کردند.

صدور کارت صلاحیت تدریس آموزشگاه های آزاد هنری از سال ۱۳۹۰ متوقف مانده و این موضوع موجب مطالباتی از سوی مردم و آموزشگاه ها شده است.

شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری (موسیقی) متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه ای، فریماه قوام صدری، کیاوش صاحب نسق، کامبیز روشن روان، سیمون آیوازیان، علی ترابی و محمد اله یاری است.

/انتهای خبر/


منبع: مهرنیوز

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=199582


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.