موسیقی ایرانیان
 

با حضور رضا مهدوی به عنوان مجری- کارشناس

برنامه «شب‌های هنر» که از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود، شب‌های یکشنبه با حضور رضا مهدوی به عنوان مجری- کارشناس به موسیقی می‌پردازد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»،  «شب‌های هنر» عنوان برنامه جدید شبانه گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شامگاه گذشته، شنبه ۱۴ مهر ساعت ۲۳ روی آنتن رفت. این برنامه هر شب با یک تیم تهیه و اجرای مختلف به سراغ تئاتر، موسیقی، شعر، کتاب و سینما می‌رود و امشب، یکشنبه ۱۵ مهر به موسیقی اختصاص دارد.

«شب‌های هنر» با حضور رضا مهدوی به عنوان مجری- کارشناس در اولین قسمت خود در حوزه موسیقی به موضوع «کاربرد فضای مجازی در ذائقه شنیداری» می‌پردازد.

رضا مهدوی (نوازنده سنتور، پژوهشگر، مؤلف، منتقد، استاد دانشگاه و برنامه‌ساز رادیو و تلویزیون) پیش از این به مدت دو سال اجرای بخش موسیقایی برنامه «چشم شب روشن» را که با حضور محمد صالح‌علا به عنوان مجری از شبکه چهار سیما پخش می‌شد بر عهده داشت و در پی ادامه پیدا نکردن آن برنامه، این بار با «شب‌های هنر» روی آنتن می‌رود.  «شب‌های هنر» که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می‌شود یکشنبه‌ها با حضور رضا مهدوی به موسیقی می‌پردازد.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=195497


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.