موسیقی ایرانیان
 

مجمع عمومی سالانه خانه موسیقی تشکیل شد

در مجمع عمومی سالانه خانه موسیقی آذر هاشمی به عنوان بازرس و بهروز مبصری به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. همچنین مجمع عمومی فوق‌العاده خانه موسیقی روز گذشته (۱۸ شهریور ماه) به منظور اصلاح یک تبصره از اساسنامه برگزار شد.

به نقل از ایسنا، مجمع عمومی سالانه خانه موسیقی روز گذشته تشکیل شد و در این مجمع با احتساب وکالتنامه‌ها ۴۲ نفر حضور داشتند.

در آغاز این جلسه حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی) و سید محمد میرزمانی (رییس هیات مدیره خانه موسیقی) گزارشی از عملکرد یک‌ساله خانه ارائه دادند و در ادامه مجمع آذر هاشمی (بازرس) گزارش مالی را برای اعضا قرائت کرد.

در این مجمع و برای رأی‌گیری انتخاب بازرس، تقی ضرابی به عنوان رییس جلسه و زیداله طلوعی و نسرین ناصحی به عنوان ناظر و دبیر جلسه انتخاب شدند و رأی‌گیری آغاز شد.

بهروز مبصری و آذر هاشمی به عنوان کاندیداهای بازرسی خانه موسیقی به معرفی خود پرداختند و در ادامه بعد از رأی‌گیری آذر هاشمی به عنوان بازرس یک سال آینده خانه موسیقی و بهروز مبصری به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین مجمع عمومی به طور فوق‌العاده خانه موسیقی روز گذشته (۱۸ شهریور ماه) به منظور اصلاح یک تبصره از اساسنامه برگزار شد. در این مجمع که به منظور اصلاح تبصره یک ماده ۱۹ اساسنامه برگزارشده بعد از سخنان موافق و مخالف و با رأی اکثریت اعضا تغییر یافت.

پیشنهاد تغییر این تبصره از سوی شورای عالی به هیات مدیره ارسال شده بود که مورد موافقت هیات مدیره قرار گرفت و به عنوان دستور جلسه برای مجمع فوق‌العاده اعلام شده بود.

در تبصره یک ماده ۱۹ اساسنامه قبلا آمده بود که «انتخاب مجدد اعضاء هیات مدیره برای دوره های بعد بلامانع است» و بر اساس تغییر به وجود آمده که به تصویب اعضا رسید تبصره اینگونه اصلاح شد: «تبصره ۱: انتخاب مجدد اعضاء هیات مدیره برای یک دوره بعد بلامانع است.»

 


منبع: ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=188718


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.