موسیقی ایرانیان
 

آغاز فصل جدید فعالیت ها

آهنگ وِلوِله از حامد زمانی منتشر شد | دانلود
آهنگ وِلوِله از حامد زمانی منتشر شد | دانلود

حامد زمانی خواننده موسیقی پاپ با اعلام آغاز فصل جدید فعالیت های خود تک آهنگ «ولوله» را منتشر کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، حامد زمانی خواننده موسیقی پاپ با اعلام آغاز فصل جدید فعالیت های خود تک آهنگ «ولوله» را با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. این خواننده که پیش‌تر آثار زیادی از او در فضاهای عمدتا اجتماعی و سیاسی در رسانه‌های مختلف منتشر شده بود با اخذ همه مجوزهای لازم به صورت رسمی وارد بازار موسیقی در کشور شد و نخستین تک آهنگ رسمی خود را در حال و هوایی متفاوت از آنچه از او سراغ داشته‌ایم، منتشر کرد.

تک آهنگ «ولوله» نخستین اثر رسمی دارای مجوز وزارت ارشاد اسلامی حامد زمانی است که با تنظیم کوشان حداد و شعر و آهنگ این خواننده در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

حامد زمانی درباره این قطعه توضیح داد: تک آهنگ «ولوله» یک اثر فولکلورِ شادِ غیرِ سیاسی با شعری از خودم و تنظیمی متفاوت از کوشان حداد است که اولین اثر منتشر شده‌ من بعد از تقریباً یک سال و چند ماه به حساب می آید. من آثار جدیدی را تولید کرده‌ام و «ولوله» به نوعی نخستین اثر از آن مجموعه جدید است. امروز آغاز دوباره فصل جدید فعالیت‌های من است و قطعا در مسیری که انتخاب کرده‌ام، بسیاری را متحیر خواهم کرد.

وی درباره آغاز فصل جدید فعالیت های خود و ارایه کارهای متفاوت نسبت به گذشته بیان کرد: صحبت در این زمینه را به فضای دیگری موکول می‌کنم. حرف های زیادی برای گفتن دارم و به زودی در این باره مفصل سخن خواهم گفت.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=188081


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.