موسیقی ایرانیان
 
 

از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری سپهر مهر و ماه

آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان شنیدنی شد

آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان شنیدنی شد
آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان شنیدنی شد

آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری سپهر مهر و ماه منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا به صورت آنلاین و قانونی از طریق سایت ریتمو خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم کوچ، اثری تازه با صدای رضا چلائیان است که بخش غالب قطعات آن را مسعود عبدی آهنگسازی کرده و بر سروده هایی از مقداد اخوان و رضا جلائیان به اجرا در آمده است.

این آلبوم شامل ۱۰ قطعه به نام های «قایم موشک»، «انتظار»، «بازآی»، «ماهی»، «قشنگ ترین نقش»، «زاده پاییز»، «آخرین نامه»، «کوچ»، «دلمرده» و «شب زمستون» است که در فضایی از موسیقی پاپ ارائه شده و غالب قطعات با ساز گیتار الکتریک نواخته شده اند. مجید امیری و شاهین علی‌آبادی، از جمله نوازندگان این اثر هستند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی پاپ کوچ به خوانندگی رضا جلائیان، توسط نشر سپهر مهر و ماه راهی بازار شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.