موسیقی ایرانیان
 

از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری سپهر مهر و ماه

آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان شنیدنی شد
آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان شنیدنی شد

آلبوم کوچ به خوانندگی رضا جلائیان، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری سپهر مهر و ماه منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا به صورت آنلاین و قانونی از طریق سایت ریتمو خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم کوچ، اثری تازه با صدای رضا چلائیان است که بخش غالب قطعات آن را مسعود عبدی آهنگسازی کرده و بر سروده هایی از مقداد اخوان و رضا جلائیان به اجرا در آمده است.

این آلبوم شامل ۱۰ قطعه به نام های «قایم موشک»، «انتظار»، «بازآی»، «ماهی»، «قشنگ ترین نقش»، «زاده پاییز»، «آخرین نامه»، «کوچ»، «دلمرده» و «شب زمستون» است که در فضایی از موسیقی پاپ ارائه شده و غالب قطعات با ساز گیتار الکتریک نواخته شده اند. مجید امیری و شاهین علی‌آبادی، از جمله نوازندگان این اثر هستند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی پاپ کوچ به خوانندگی رضا جلائیان، توسط نشر سپهر مهر و ماه راهی بازار شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=186850


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.