موسیقی ایرانیان
 

توضیحات سرپرست گروه «کامکارها» درباره‌ی صحبت‌هایش در نشست خبری کنسرت خیریه با شهرام ناظری‌

هوشنگ کامکار
هوشنگ کامکار

روز گذشته «هوشنگ کامکار»، «شهرام ناظری» و «محمد حسین توتون‌چیان» در نشستی خبری درباره کنسرت خیریه‌ای که سال گذشته (۲۹ آبان ۹۶) در تالار وزارت کشور به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه برگزار شده بود، توضیحاتی ارائه دادند. در این جلسه همچنین تفاهم‌نامه‌ای میان این دو هنرمند و انجمن خیرین مدرسه‌ساز امضا شد.

در این میان، «هوشنگ کامکار» درباره یکی از جملاتی که در آن نشست بیان کرده بود، توضیحاتی به سایت «موسیقی ما» ارائه داده است. سرپرست گروه «کامکارها» در این متن کوتاه نوشته است:
«در جلسه‌ی دیروز که در مورد کنسرت خیریه‌ی گروه موسیقی «کامکارها» با همراهی «شهرام ناظری» برگزار شد، چند خبرنگار سوالات متعددی درباره‌ی کنسرت‌های خیابانی که هیچ ارتباطی با موضوع جلسه نداشت، پرسیدند. علی‌رغم آنکه تمایلی به صحبت دراین‌باره نداشتم، بنا به اصرار دوستان اهل رسانه، ناگزیر دیدگاه خویش را اعلام کردم. متأسفانه از آنجا که این جلسه به صورت حضوری بود و به قاعده‌ی هدف برگزاری نشست، تأملی در این باب نداشتم، کلمه‌ی «آقای» را پیش از نام «شجریان» نیاوردم که از این بابت عذرخواهی می‌کنم؛ اگرچه بقیه‌ی مطالب مورد تأیید بنده است.»


منبع: موسیقی ما

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=186434


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.