موسیقی ایرانیان
 

به آهنگسازی «بهزاد عبدی»

آلبوم موسیقی «سکانس بهشت» به آهنگسازی «بهزاد عبدی»، توسط مرکز «نشر و پخش جوان» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایتهای «ریتمو» و «نواک»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «سکانس بهشت»، منتخبی از موسیقی فیلم هایی است که به آهنگسازی «بهزاد عبدی» صورت گرفته و در قالب یک آلبوم با ۳۰ قطعه از جمله موسیقی فیلم های «متروپل»، «آمین خواهم گفت»، «دهلیز»، «چشم»، «برف روی شیروانی داغ»، «عقاب صحرا»، «خانه پدری»، «زبان مادری» و «از یاد رفته» که برخی از این قطعات را «محمد معتمدی» خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان خوانده است، گرد آوری و منتشر شده است.

در اجرای این قطعات، بخش هایی را «ارکستر ناسیونال اوکراین» به رهبری «ولادیمیر سیرنکو»، «کوینتت ناسیونال اوکراین»، «کوارتت کولگیوم» و بخش هایی دیگر را «علی جعفری پویان»، «مهدی عبدی» و «بابک صفر نژاد» بر عهده داشته اند.

«بهزاد عبدی» متولد ۱۳۵۲ در تهران است که فعالیت خود را از ۱۳۷۷ آغاز کرده و در ۱۳۸۲ برای ادامه تحصیل به اوکراین سفر کرد. او آثار خود را با «ارکستر فیلارمونیک کیِف»، «رادیو کمپانی اوکراین» و «ارکستر ناسیونال اوکراین»، با رهبران طراز اول این کشور، اجرا و ضبط کرده است.

شایان ذکر است که منتخب موسیقی فیلم «سکانس بهشت» از «بهزاد عبدی»، از سوی مرکز «نشر و پخش جوان» راهی بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال اثر، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت های نواک به آدرس www.navaak.com و ریتمو به آدرس ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=179987


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.