موسیقی ایرانیان
 

با انتشار قطعه جدید، اجراهایی در تهران و شهرهای مختلف اروپا

گروه موسیقی «ماکان‌بند»، زمستانی پر از خاطره های موسیقایی، برای مخاطبان خود به یادگار خواهند گذاشت. کنسرت اسفند ماه این گروه، برای دو تاریخ تمدید شده و بروی صحنه می رود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «ماکان بند» تازه ترین تک آهنگ خود را تحت عنوان «پیشم بخند»، در تاریخ ۲۸ بهمن ماه سال جاری به انتشار می رساند. این در حالیست که قطعه «پیشم بخند»، یکی از چند قطعه گلچین شده برای کنسرت اسفند ماه آنها خواهد بود.

طی دو تاریخ ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه «ماکان بند»، به دیدار هوادارن خود در «برج میلاد» می رود. این گروه همچنین، تور کنسرت‌های اروپایی خود را از نیمه دوم اسفند از سر می گیرد و از ۱۰ مارچ، (۱۹ اسفند) در استکهلمِ سوئد به اجرا می پردازد. آلمان، مقصد بعدی این گروه است که در ۱۶ و ۱۷ مارچ، (۲۵ و ۲۶ اسفند) میزبان «ماکان بند» خواهد بود و در تاریخ ۲۴ مارچ نیز کنسرتی در هیلورسومِ هلند تقدیم مخاطبان و هواداران می گردد.

شایان ذکر است که کنسرت گروه موسیقی «ماکان بند»، طی دو تاریخ ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه سال جاری، در «برج میلاد» برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی بلیتها، به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

شهرهای برلین، هامبورگ، آمستردام و کشور دانمارک نیز در برنامه اجرایی گروه «ماکان بند» قرار دارد که جزئیات دقیق تر آن متعاقبا اعلام خواهد شد.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=173462


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.