×
×

حضور افشار در جشن بزرگ «تاب بنفشه» تبریز

 • کد نوشته: 1659
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۱۷ام خرداد ۱۳۸۹
 • ۰
 • هنرمند برجسته موسیقی ایران گفت: آماده‌ام تا در تمام فعالیت‌های فرهنگی با شهرداری تبریز همکاری کنم تا من نیز سهم کوچکی در افزایش شادی و نشاط جامعه داشته باشم. به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، قاسم افشار خواننده برجسته کشور در حاشیه جشن بزرگ «تاب بنفشه» اظهار داشت: خوشحالم که نخستین […]

 • هنرمند برجسته موسیقی ایران گفت: آماده‌ام تا در تمام فعالیت‌های فرهنگی با شهرداری تبریز همکاری کنم تا من نیز سهم کوچکی در افزایش شادی و نشاط جامعه داشته باشم.

  به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، قاسم افشار خواننده برجسته کشور در حاشیه جشن بزرگ «تاب بنفشه» اظهار داشت: خوشحالم که نخستین حضورم در شهر تبریز به دعوت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز که یک سازمان کاملا فرهنگی است انجام گرفت و امیدوارم بتوانم در آینده بیشتر در این شهر حضور داشته و در خدمت مردم با فرهنگ و هنر دوست تبریز باشم.
  وی در ادامه با اشاره به پیشینه کهن تبریز گفت: به جرات می‌توان گفت شهر تبریز به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در انجام فعالیت‌های فرهنگی در کل کشور پیشتاز است و باید از همکاران و کارکنان زحمتکش این سازمان تقدیر و تشکر کرد.
  افشار خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزاری چنین جشن‌هایی که موجب افزایش نشاط اجتماعی می‌شود را باید بیشتر سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهد تا شاهد جامعه‌ای شاد و بانشاط باشیم.
  هنرمند برجسته موسیقی کشور در ادامه ضمن تقدیر دوباره از فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به دلیل برگزاری جشن‌ها همچنین فعالیت‌های بی‌شمار فرهنگی اضافه کرد: آماده‌ام تا در تمام فعالیت‌های فرهنگی با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همکاری کنم تا من نیز سهم کوچکی در افزایش شادی و نشاط جامعه داشته باشم.
  وی، استقبال پرشور مردم در جشن بزرگ تاب بنفشه را نشان از تعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با شهروندان تبریزی دانست و گفت: شواهد حاکی از آن است که سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با برگزاری برنامه‌ها و ویژه برنامه‌های مناسبتی، ملی و مذهبی توانسته محبوبیت خوبی در بین اقشار مختلف جامعه تبریز به دست آورد که این امر جای خوشحالی دارد.

  https://musiceiranian.ir/?p=1659
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *