×
×

عکس ها از علی چاشنی گیر

 • کد نوشته: 163531
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۲۳ام آذر ۱۳۹۶
 • ۰
 • «بیژن کامکار» نوازنده و خواننده‌ی مطرح موسیقی ایران، در روزهای ۲۲ و ۲۳ آذر ماه در تالار وحدت همراه با گروه «نی بانگ» به آهنگسازى کاوه سپندار به اجرا پرداخت. این برنامه ترکیبی از موسیقی سنتی و موسیقی فولکلور کردی بود، اجرای بخش فارسی برعهده «مجتبی عسگری» و بخش کردی بر عهده‌ی «بیژن کامکار» بود.

  +در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: علی چاشنی گیر) از این کنسرت را مشاهده نمایید

  عکس ها از علی چاشنی گیر
 • کنسرت مجتبی عسگری و بیژن کامکار

  «بیژن کامکار» نوازنده و خواننده‌ی مطرح موسیقی ایران، در روزهای ۲۲ و ۲۳ آذر ماه در تالار وحدت همراه با گروه «نی بانگ» به آهنگسازى کاوه سپندار به اجرا پرداخت. این برنامه ترکیبی از موسیقی سنتی و موسیقی فولکلور کردی بود، اجرای بخش فارسی برعهده «مجتبی عسگری» و بخش کردی بر عهده‌ی «بیژن کامکار» بود.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «بیژن کامکار» درباره‌ی این برنامه می‌گوید: «در کنسرت های قبل با برادرانم به اجرا می پرداختم و در کنسرت پیش رو با یک تعداد جوان نازنین که آینده موسیقی ما را در دست دارند به اجرا پرداختم. جوانان ما هم بالطبع جوانان سراسر دنیا قدر موسیقی کشورشان را نمی دانند و به سمت و سوهای دیگر کشیده می شوند ولی با این حال من آینده موسیقی کشورمان را روشن می بینم، هرچند کشوی میز من و برادرانم پر از نت است ولی متاسفانه هیچ تهیه کننده‌ای این ریسک را نمی‌کند تا سرمایه‌اش را در این راه صرف کند، پس تنها حمایتی که می شود از ما خوانندگان داشت برگزاری کنسرت است.»

  «کاوه سپندار» آهنگساز و سرپرست گروه است که در این اجرا سازهای نی و دیوان را نواخت. از دیگر هنرمندان این کنسرت نیز می‌توان به عود و دیوان «کسری سپندار»، سنتور «سوده اسدپور»، سنتور «مسعود آرامش»، کمانچه «همایون پشتدار»، تار و دیوان «صائب کاکاوند»، تمبک و ساز های کوبه ای «ماهور زمانه پور»، کمانچه «نرگس دهقانی»،‌ تارباس «کاوه آهنگرانی» و دف و دهل «رامین ملکی» اشاره کرد.

  این کنسرت به همت موسسه فروغ فلق و با مدیریت خانم زهرا همتی به روی صحنه رفت.

  در ادامه می توانید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: علی چاشنی گیر) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

  https://musiceiranian.ir/?p=163531
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *