موسیقی ایرانیان
 

به آهنگسازی و تنظیم «مجتبی صادقی»، «کامبیز جهانبخش» و صدای «سجاد دبستان پور»

آلبوم موسیقی محلیِ «حنا حنا»، اثر تازه ای به آهنگسازی و تنظیم «مجتبی صادقی»، «کامبیز جهانبخش» و صدای «سجاد دبستان پور»، از سوی شرکت «چکاوک زنده رود اسپادانا» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا، از طریق سایت «بیپ تونز»، بصورت قانونی و آنلاین خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در آلبوم «حنا حنا»، قطعاتی قدیمی از موسیقی محلی بهبهان را با قطعاتی تازه همساز کرده‌ و در قالب ۱۰ قطعه تحت عنوان «افتو مهتو»، «آواز بیات ترک»، «یا الله یا الله»، «آواز شور»، «کوگ مست»، «وفای بی وفایون»، «آواز دو بیتی»، «شیر دوما»، «آواز شوشتری» و «حنا حنا»، ساخته و پرداخته اند.

خواننده این اثر، «سجاد دبستان پور»، جوان خوش‌آواز بهبهانی، نزد اساتید بزرگ به فراگیری آواز ایرانی پرداخته است. آهنگسازی و تنظیم اثر بر عهده «مجتبی صادقی» و «کامبیز جهانبخش» بوده است و مجتبی صادقی (سنتور)، کامبیز جهانبخش (تار، بم تار، عود)، مرتضی قنبرنسب (نی)، امیر حسین‌سید (کمانچه)، حمید سروری زاده (تنبک و دف)، رویا باغستانی (کوبه ای)، محراب ابوالفضلی (کوبه ای)، لیلا باغستانی (سه تار) و سعید رضایی (رباب)، نوازندگی قطعات را بر عهده داشته اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی محلی «حنا حنا»، از سوی شرکت نشر «چکاوک زنده رود اسپادانا»، راهی بازار موسیقی شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال این اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا بصورت آنلاین و قانونی از طریق سایت «بیپ تونز»، دانلود نمایند.

 


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=148489


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.