موسیقی ایرانیان
 

تازه ترین اثر مشترک «هوشیار خیام» و «میلاد محمدی»

«موسیقی برای تار و پیانو»، تازه ترین اثر مشترک «هوشیار خیام» و «میلاد محمدی»، از سوی شرکت نشر «موسیقی امروز تهران»، منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز» و بصورت قانونی و آنلاین خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «موسیقی برای تار و پیانو» که به استاد «حسین علیزاده» تقدیم شده است، حاصل همکاری دو موزیسین شناخته شده، «هوشیار خیام» و «میلاد محمدی» می باشد که این اثر مشتمل بر ۷ قطعه بعناوین «در آفتاب»، «در باد»، «در باران»، «در ابر»، «در مه»، «در راه» و «در دل» و در فضایی از دو نوازی و تکنوازی پیانو و تار، ساخته و پرداخته شده است.

ضبط این اثر در استودیو «موسیقی امروز تهران» و در اردیبهشت ۱۳۹۳ صورت گرفته است. «حامی حقیقی» و «رضا اسد پور»، صدابرداران این آلبوم بوده و «ثمین مرادی فرد»، مدیریت تولید، «مینا اریسیان» و «هوشیار خیام»، تولید اثر، «فرزانه لاریمیان» و «فائقه شاهوردی» گرافیک و «فائقه شاهوردی»، عکاسی این مجموعه را عهده دار بوده اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی بی کلام «موسیقی برای تار و پیانو»، اثر مشترک «هوشیار خیام» و «میلاد محمدی»، از سوی نشر «موسیقی امروز تهران»، روانه بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند جهت خرید نسخه فیزیکی آن، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه نمایند. همچنین خرید اینترنتی و دانلود قانونی این اثر از طریق «بیپ تونز beeptunes.com»، امکان پذیر می باشد.

 


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=148108


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.