موسیقی ایرانیان
 

به آهنگسازی، تنطیم و صدای «سیاوش عظیمی»

آلبوم موسیقی «خاطرات کهنه روزگار نو»، اثری به آهنگسازی، تنطیم و صدای «سیاوش عظیمی» و تنظیم پویان رمضانی، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد»، راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، بصورت قانونی و آنلاین خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «خاطرات کهنه روزگار نو»، در سبکی از موسیقی تلفیقی ایرانی»، با صدای «سیاوش عظیمی» منتشر شده است که این اثر مشتمل بر ۶ قطعه به عناوین «آسمان»، «امید»، «بعد از تو»، «از تو بگذشته ام»، «فتنه گر» و «به خاطر تو»، می باشد.

اشعار انتخابی برای قطعات این آلبوم از سروده های «مجید لباف خانیکی»، «محمد حاجی محمدی» و «نظام فاطمی» بوده و «پویان رمضانی»، «بابک شهرکی»، «سیاوش عظیمی»، «حامد فیض آبادی»، «مهراد نوبخت»، «مهرداد مهدی»، «مسعود آزین»، «آتنا اشتیاقی»، «گلنار شعاری»، «الهام کریم جبلی»، «مهدی جوانبخت»، «رضا فیض آبادی» و «کاوه تسعیری»، به عنوان نوازنده، به هنرنمایی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «خاطرات کهنه روزگار نو»، به آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی «سیاوش عظیمی»، از سوی شرکت «نوخسروانی باربد» منتشر شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید نسخه اورجینال آن به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه کرده و یا از طریق سایت «بیپ تونز»، بصورت آنلاین و قانونی دانلود نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=147398


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.