×
×

گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان» از کنسرت «گروه آوازی تهران»

 • کد نوشته: 134918
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱۳ام بهمن ۱۳۹۵
 • ۰
 • کنسرت گروه آوازی تهران به سرپرستی «میلاد عمرانلو» و خوانندگی «وحید تاج» به همت انجمن موسیقی آذربایجان شرقی و با همکاری «گروه ماه» در حالی در تالار پتروشیمی شهر تبریز برگزار شد که این گروه برای نخستین بار قطعه «آخشام ماهنیسى» از «توفیق قلی اف» را برای آذری زبان‌ها اجرا کرد.

  گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان» از کنسرت «گروه آوازی تهران»
 • کنسرت گروه آوازی تهران به سرپرستی «میلاد عمرانلو» و خوانندگی «وحید تاج»

  کنسرت گروه آوازی تهران به سرپرستی «میلاد عمرانلو» و همراهی «وحید تاج» به همت انجمن موسیقی آذربایجان شرقی و با همکاری «گروه ماه» در حالی در تالار پتروشیمی شهر تبریز برگزار شد که این گروه برای نخستین بار قطعه «آخشام ماهنیسى» از «توفیق قلی اف» را برای آذری زبان‌ها اجرا کرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت دوشنبه ۱۱ بهمن‌ماه سال جاری در دو سانس ۱۸ و ۲۱ برگزار شد و وحید تاج به‌عنوان خواننده در اجرای ۴ قطعه گروه را همراهی کرد.

  آهنگ محلى آذربایجانى «کوچلره سوسپمیشام» با تنظیم میلاد عمرانلو نخستین قطعه اجرایی در کنسرت تبریز بود و در ادامه قطعه «خوشه‌چین» با آهنگسازی روح ا… خالقى و «دختر کولى» با آهنگسازی عباس شاپورى و تنظیم شهرام توکلى با صدای وحید تاج اجرا شد تا گروه آوازی تهران گنجشک اشی‌مشی،متل قدیمى با تنظیم همایون آرامفر را به گوش مخاطبان آذری خود برساند.

  «What a wonderful world» ، «Sway»، «Heal the world» و «Takatakata» دیگر قطعات اجرایی توسط گروه آوازی تهران بود و در ادامه «پدرخوانده» و «نقاب زورو» با تنظیم «حسین محمدی» به اجرا درآمد.

  آهنگ محلى آذربایجانى «سارى گلین» و «توى ماهنیسى» به آهنگسازی توفیق قلی اف و تنظیم میلاد عمرانلو که به اجرا درآمد و وحید تاج برای نخستین بار قطعه آذری «آخشام ماهنیسى» به آهنگسازی توفیق قلى اف و تنظیم علیرضا شریعتى را به گوش مخاطبان رساند و در آخر «خاک مهرآیین» با آهنگسازی علی‌اکبر قربانی و تنظیم مشترک با میلاد عمرانلو توسط تاج به‌عنوان حسن ختام کنسرت تبریز گروه آوازی تهران، اجرا شد.

  پریسا دلفانی و پگاه عینکچی (سوپرانو ۱)، نازنین روستا و سلماز جوانبخت (سوپرانو ۲)، مهدیه صفدری و سمیرا دیلمقانی (آلتو ۱)، یلدا نوری و صدف بهرام جاویدی (آلتو ۲)، فرهاد خزری و کامران اروج زاده (تنور ۱)، علی مسیبی آلاشتی و محمدرضا سیدی (تنور ۲)، نوی یزدانیان و محمد حقیقی (باس۱)، مهرداد ناصحی و فرزاد امیدی (باس ۲) اعضای گروه آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو و خوانندگی وحید تاج را تشکیل می‌دادند.

  این اجرا میزبان مهمانان چون عیسا غفاری، سیروس جمالی و اسفندیار قره باغی بود.

  https://musiceiranian.ir/?p=134918
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *