×
×

با عنوان «روزای مرگ عشق…»

 • کد نوشته: 130128
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۱۹ام دی ۱۳۹۵
 • ۰
 • hot-topic-logoاولین موزیک ویدئوی «محمدرضا فروتن» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران با عنوان «روزای مرگ عشق…»، منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.
  + آلبوم «می فهممت» با صدای محمدرضا فروتن با حضور چهره های مطرح عرصه موسیقی نظیر دکتر افشین یداللهی، بابک زرین، امیرمیلاد نیکزاد و «سیروان خسروی» تولید شده و آماده انتشار است

  با عنوان «روزای مرگ عشق…»
 • اولین موزیک ویدئوی «محمدرضا فروتن» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران با عنوان «روزای مرگ عشق…»، منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این موزیک ویدئو مربوط به قطعه «روزای مرگ عشق…» از اولین آلبوم این بازیگر به نام «می فهممت» است که به زودی راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

  ترانه «روزای مرگ عشق…» توسط دکتر «افشین یداللهی» سروده شده و آهنگساز این قطعه هم «بابک زرین» است، زرین به همراه «امیرمیلاد نیکزاد» تنظیم این اثر را انجام داده اند.  «حمیدرضا آداب» مستر این قطعه را برعهده داشته و «آرش مشورت» ضمن طراحی کاور این قطعه، کارگردانی موزیک ویدئو را هم براساس طرحی از محمدرضا فروتن انجام داشته و ویدئوی «روزای مرگ عشق…» نگاهی متفاوت نسبت به سکانس های خاطره انگیز حضور این بازیگر مطرح در سینما است.

  شایان ذکر است که آلبوم «می فهممت» با صدای محمدرضا فروتن با حضور چهره های مطرح عرصه موسیقی نظیر دکتر افشین یداللهی، بابک زرین، امیرمیلاد نیکزاد و «سیروان خسروی» تولید شده و آماده انتشار است. چندی پیش فروتن در یادداشتی اعلام کرد که این آلبوم قطعاً در همین فصل زمستان منتشر می شود.

  موزیک ویدئو و قطعه «روزای مرگ عشق…» (شماره مجوز: ۰۰۴۹۸/۵۱۱/ت/۹۵/۰۶) از آلبوم «می فهممت» با صدای محمدرضا فروتن را با اجازه صاحب اثر، در ادامه از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  +دانلود موزیک ویدئو و قطعه «روزای مرگ عشق…»

  آنلاین ببینید:

   

   

  https://musiceiranian.ir/?p=130128
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *