موسیقی ایرانیان
 

در تدارک آلبوم سوم

۲۲۶۷۷۷۰اعضای گروه موسیقی «پالت» همزمان با تولید تازه‌ترین آلبوم موسیقایی خود اعلام کردند که تا پایان اسفندماه سال ۹۶ برنامه‌ای برای اجرای کنسرت ندارند.

امید نعمتی خواننده گروه موسیقی «پالت» که روز سه‌شنبه ۱۸ آبان ماه به همراه تعدادی از اعضای این گروه در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تهران حضور یافته بود با اشاره به فعالیت‌های جدید این مجموعه موسیقایی بیان کرد: هم‌اکنون در مرحله‌ای هستیم که آلبوم سوم در حال تولید و ضبط است. ما در این فضای موسیقایی تلاش می‌کنیم که با پیدا کردن فضاها و صداهای جدید وارد فاز تازه‌ای از کارها و برنامه‌هایمان شویم چراکه این توانایی در تک‌تک اعضای گروه وجود دارد تا با ایده‌مندی و خلاقیت‌هایی که دارند، وارد فاز تازه‌ای از فعالیت‌های گروه موسیقی «پالت» شوند.

روزبه اسفندارمز نوازنده و سرپرست گروه موسیقی «پالت» نیز گفت: تولید آلبوم سوم مانند آلبوم دوم گروه با شک و شبهه کمتری مواجه است چراکه این بار می‌دانیم توانایی‌های گروه در چه حد و اندازه‌هایی است و قرار است چه راهی را برای پیمودن فضای آینده طی کنیم. به هر حال آنچه در گروه موسیقی «پالت» برنامه‌ریزی شده، تولید آلبوم جدید در اسفندماه ۹۶ است و ما تا این تاریخ غیر از درخواست‌هایی که برای اجرای در شهرستان خواهیم داشت، فعالیت دیگری را انجام نمی‌دهیم و تمام فعالیت‌ها محدود به اجرای در شهرستان‌ها می‌شود. البته فعلاً صحبتی برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر با ما نشده اما هنوز نمی‌توان در این زمینه چیزی را به طور قطعی اعلام کرد.

مهیار طهماسبی نوازنده و عضو دیگر گروه موسیقی «پالت» نیز توضیح داد: تمامی اعضای گروه «پالت» همچنان در حال تجربه کردن هستند در نتیجه همواره میان اعضای گروه این بحث وجود داشته که ما باید تا چه میزان به فکر تغییرات و پوست‌اندازی باشیم. ولی آنچه مسلم است اینکه ما به این نتیجه رسیدیم که یک گروه تجربی هستیم و تا تجربه‌هایمان را بیشتر نکنیم، عملاً هویت‌ خودمان را نیز زیر سؤال بردیم. به همین جهت با اشتیاق خاصی دنبال فضای نویی هستیم که دوست نداریم خودمان از زیردست خودمان تقلب کنیم.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=124603


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.