×
×

اینستاگردی

 • کد نوشته: 117422
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۲۰ام مرداد ۱۳۹۵
 • ۳ دیدگاه
 • فریدون آسرایی به حرفی که در برنامه «خندوانه» زده بود، جامه عمل پوشاند. برنامۀ «خندوانه» پنجشنبه ۲۱ مرداد یک مهمان از اهالی موسیقی داشت. فریدون آسرایی در این برنامه از زندگی خود و آرزوهایش گفت و شمع کیک تولد ۶۰ سالگی خود را نیز خاموش کرد.(اینجا) جدای تمام رویدادهای جالب این برنامه، رامبد جوان به […]

  اینستاگردی
 • ۱۶-۸-۱۶-۱۰۳۷۲۴۱۱۲فریدون آسرایی به حرفی که در برنامه «خندوانه» زده بود، جامه عمل پوشاند.

  برنامۀ «خندوانه» پنجشنبه ۲۱ مرداد یک مهمان از اهالی موسیقی داشت. فریدون آسرایی در این برنامه از زندگی خود و آرزوهایش گفت و شمع کیک تولد ۶۰ سالگی خود را نیز خاموش کرد.(اینجا)

  جدای تمام رویدادهای جالب این برنامه، رامبد جوان به رسم معمول از فریدون آسرایی قول گرفت که با انجام کاری یک یا چند نفر را شادمان کند. این خواننده نیز در پاسخ قول داد که دو زندانی جرایم غیرعمد را که به دلیل عدم تمکن مالی محبوس هستند را رهایی بخشد.

  حال به نظر می‌رسد، آسرایی خیلی زود به حرفی که در «خندوانه» زده بود جامه عمل پوشانده است. او در این رابطه در اینستاگرام نوشت: «همونطورى که قرار بود دو زندانى رو تا آخر ماه آزاد کنم دیروز تمام مراحل قانونى جهت آزاد شدن دو زندانى را انجام دادم که یکى امروز و دیکرى به‌زودى آزاد می‌شود.»

  او در ادامه این عمل نیک را به همه توصیه کرد: «اگر روزى نذرى داشتید اقدام به آزادى یک زندانى غیرعمد کنید و مبلغ اون زیاد هم نیست و صوابش بسیار زیاد»

  https://musiceiranian.ir/?p=117422
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *