×
×

از طریق سایت «بیپ تونز beeptunes.com»

 • کد نوشته: 115201
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۷ام مرداد ۱۳۹۵
 • ۰
 • hot-topic-logoپیش فروش آلبوم موسیقی «منشور» سومین اثر رسمی «کاوه یغمایی» که پس از گذشت ۹ سال از انتشار دومین اثر رسمی این خواننده، به زودی منتشر خواهد شد، از طریق سایت «بیپ تونز» آغاز شد.
  +ضبط قطعات در کشور «کانادا» با همکاری اعضای گروه مشهور «نیکل بک» انجام شده است

  از طریق سایت «بیپ تونز beeptunes.com»
 • photo_2016-07-28_08-10-57پیش فروش آلبوم موسیقی «منشور» سومین اثر رسمی «کاوه یغمایی» که پس از گذشت ۹ سال از انتشار دومین اثر رسمی این خواننده، به زودی منتشر خواهد شد، از طریق سایت «بیپ تونز» آغاز شد.

  موسیقی راک، سبکی که از اوایل دهه ۸۰ به صورت رسمی به ایران آمد و هر روز بر تعداد طرفدارانش افزوده می شود، هیچگاه «کاوه یغمایی» را فراموش نخواهد کرد. آلبوم «مترسک» اولین آلبوم او بود که در سال ۸۲ به بازار آمد و تحولی در موسیقی راک به وجود آورد، تعداد بسیاری از گروه ها و هنرمندان این سبک حتی امروزه هم تحت تاثیر «کاوه یغمایی» قرار دارند. آلبوم دوم او در سال ۸۶ «سکوت سرد» نام داشت که به صورت رسمی در ایران پخش نشد.

  اما اکنون پس از ۹ سال، سومین آلبوم رسمی «کاوه یغمایی» با عنوان «منشور» به صورت رسمی در ایران منتشر خواهد شد، ساخت این آلبوم چندین سال زمان برده و کار آهنگسازی همه قطعات برعهده خود این خواننده بوده، همچنین ضبط قطعات در کشور «کانادا» با همکاری اعضای گروه مشهور «نیکل بک» انجام شده است، اشعار این آلبوم نیز از سروده های «روزبه بمانی»، «حسین غیاثی»، «میثم یوسفی» و «نیلوفر فرزندشاد» هستند.

  «منشور» شامل ۹ قطعه در سبک راک و پاپ راک است و «کاوه یغمایی» با آوای گرم خود و نوای دلنشین گیتارش در تمام قطعات به هنرمندی پرداخته است، در بخش خوانندگی «دیوید استیل»، «ساتگین یغمایی» و «نیلوفر فرزندشاد» به عنوان همخوان با «کاوه یغمایی» همکاری کرده اند. ناگفته نماند «دنیل ادیر» درامز نواخته، «دیوید اسپایدل» گیتار باس و «برایان پولسن» گیتار الکتریک را به نوا درآورده اند. «کاوه یغمایی» هم خود به جز خوانندگی و نوازندگی گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک و کیبورد هم نواخته است.

  علاقه مندان برای پیش خرید آلبوم موسیقی «منشور» می توانند به سایت «بیپ تونز beeptunes.com» مراجعه نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=115201
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *