موسیقی ایرانیان
 

خبری تلخ برای دوستداران این گروه موسیقی

غیبت بهروزی نیا در کنسرت دستانگروه دستان در کنسرت پیش روی خود در تهران با تغییراتی روی صحنه می رود. مطابق شنیده ها در این کنسرت، حسین بهروزی نیا نوازنده بربت، دستان را همراهی نخواهد کرد.

به گزارش همشهری‌آنلاین  حمید متبسم  آهنگساز و نوازنده تار و از اعضای موثر گروه دستان درباره این برنامه و شایعاتی که در مورد جدایی«بهروزی نیا»، از نوازندگان با سابقه این گروه عنوان شده، گفت: «تغییر و جابجایی نفرات در هر گروه اجتناب ناپذیر است. همان طور که کیهان کلهر و اردشیر کامکار در یک دوره همکاری با شکوهی را با «دستان» داشتند. اقای بهروزی نیا هم در این برنامه با ما همکاری نخواهند داشت، هرچند امکان همکاری مجدد با ایشان در آینده وجود دارد.»

گفتنی‌است دراین کنسرت، سالار عقیلی که به همراه گروه «دستان» اجرای موفقی از آلبوم «به نام گل سرخ» را در شهرهای مختلف اروپا داشتند، روزهای 19 تا 25 خرداد 1390 در تالار وحدت تهران روی سن خواهد رفت. آلبوم «به نام گل سرخ» در زمان انتشارش در سال 87 عنوان پرفروش ترین آلبوم سنتی سال را کسب کرد.

ضمنا همزمان با اولین روز اجرای این گروه، مراسم رونمایی آلبوم «پنجره ای بسوی آفتاب»، سه نوازی حمید متبسم، پژمان حدادی و امام یار حسن اف نیز برگزار خواهد شد.


منبع: hamshahrionline.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=11369


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.