موسیقی ایرانیان
 

اجرای نوروزی «چارتار» به استاد «محمدرضا شجریان» تقدیم شد

کنسرت چارتار
کنسرت چارتار

کنسرت گروه «چارتار» در حالی شامگاه چهارم فروردین ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد که کودکان کار نیز صدای موسیقی‌شان را به گوش حاضران در این اجرا رساندند و خود کنسرت نیز به استاد «محمدرضا شجریان» تقدیم شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت‌های نوروزی برج میلاد شب گذشته با اجرای گروه موسیقی چارتار کلید خورد و این در حالی بود که طبق وعده‌ مدیرعامل برج، گروه موسیقی کوچه نوازان که اعضای آن را همان کودکان کار تشکیل می‌دادند، پیش از اعضای چارتار روی صحنه حاضر شدند و مخاطبان را غافلگیر کردند. البته در این باره توضیحی به حاضران در سالن ارائه نشده بود و این اجرا تا حدی باعث سردرگمی آن‌ها نیز شد.

اعضای کوچه‌نوازان موسیقی شادی برای مخاطبان کنسرت چارتار اجرا کردند و کنسرت کوچک آنها با تشویق‌ها و استقبال حاضران همراه بود؛ اجرایی که با ادوات کوبه‌ای و آکاردئون همراه بود.

این اجرای شاد و در عین حال ساده مقدمه‌ای برای حضور اعضای گروه چارتار بر روی صحنه بود. خواننده گروه در سخنان ابتدایی خود مطرح کرد: سالی را که با شما شروع کنیم، معلوم است که چگونه تمام خواهد شد.

او همچنین گفت: «چارتار کنسرت امشبش را به استاد محمدرضا شجریان تقدیم خواهد کرد.»

سروش صحت نیز به عنوان مهمان در این کنسرت حضور داشت و خواننده چارتار این هنرمند را یک دوست عزیز و عجیب خطاب کرد.

در ادامه عکسهای این اجرا را از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) مشاهده نمایید. (برای بزرگنمایی تصاویر، بروی هر یک از عکسها کلیک کنید)


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=103557


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.