موسیقی ایرانیان
 

به دليل استقبال زياد

در پي استقبال چشمگير علاقه‌مندان به موسيقي فولكلور از آخرين اثر گروه ليان با عنوان «محله خوموني» اين آلبوم در كمتر از يك ماه پس از انتشار ناياب شد.

آلبوم موسيقي «محله خوموني» كاري از محسن شريفيان، آخرين اثر موسيقي سال گذشته بود چرا كه اين اثر در واپسين روزهاي اسفند سال 88 مجوز انتشار گرفت اما با اين حال، اين آلبوم با فروش چمشگيري مواجه شد به طوري كه در كمتر از يك ماه كمياب شد.
به دنبال نبود اين اثر در بازار، ترابي مدير پخش آونگ و شركت پيام كاست قصد دارد براي دومين بار اين آلبوم را به صورت CD و كاست در اختيار علاقه‌مندان قرار دهد.
محسن شريفيان مدير گروه ليان نيز در گفت‌وگو با فارس با ابراز گله‌مندي از نحوه چاپ و تكثير كار خود گفت: اميدوارم چاپ دوم اين كار با كيفيت مناسب وارد بازار موسيقي شود.
به گزارش فارس، گروه مرواريد ليان از جمله مطرح‌ترين گروه‌هاي موسيقي فولكلور كشور است كه موفق شده با آثار و اجراهاي متنوع و مختلف، توجه علاقه‌مندان را به موسيقي جنوب كشور به ويژه موسيقي محلي بوشهر، جلب كند و گام‌هاي بلندي در راستاي شناساندن اين نوع موسيقي به اهالي اين رشته بردارد.
آلبوم موسيقي «محله خوموني» روايت‌گر موسيقي بندري است كه در آن قطعاتي چون محله خموني، فايز و مفتون، پنجه بنكي،‌ني مه، قلعه، كويد غلوم، دلشوره، خيامي،‌طله بوني،‌جستجو و ورار به چشم مي‌خورد.
در اين اثر هنرمنداني چون محسن شريفيان: ني انبان، ني جفتي و فلوت،‌حبيب مفتاح بوشهري: ساز‌هاي ضربي با همكاري اسماعيل بختياري آزاد، محمود ذوالقدر، حسين سنگسر، مهدي شريفيان ،مرتضي پاليزدان ،حميد اكبري، آكا صفوي:خواننده و ليانا شريفيان: هم‌خوان به هنرنمايي پرداخته‌اند.


منبع:

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=833


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.