پهلوان: کارهای مقدماتی پنجمین آلبوم آریان در حال انجام استگفتگوی اختصاصی موسیقی ایرانیان با علی پهلوان در 11 سالگی آریان

موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: یازده سال پیش، سوم آذر سال 78 گروه آریان که تازه شکل گرفته بود برای اولین بار در جزیره قشم روی صحنه رفت و به عنوان اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب اسلامی ایران خودش را به جامعه موسیقی کشور معرفی کرد. این ماندگاری با کمترین تغییر در هسته گروه از سال 78 تا به امروز ادامه داشته و در حالی آریان وارد یازدهمین سال فعالیتهایش می شود که تازه از تور کنسرتهای آمریکا بازگشته و در حال برنامه ریزی برای تهیه و تکمیل آلبوم پنجم خود است، به بهانه یازده سالگی و برنامه های آتی آریان گفتگوی کوتاه کرده ایم با علی پهلوان خواننده، آهنگساز و ترانه سرای این گروه که در ادامه می توانید بخوانید.

 • به غیر از آریان گروه های زیادی در انواع سبک های موسیقایی در این چند سال شروع به کار کرده اند ولی بعد از مدتی ضمن اینکه هیچ تداومی در کار نداشتند خود به خود محو و از خاطر مردم نیز فراموش شده اند، دوست دارم بدانم خود شما که جزوی از اعضای اصلی گروه هستید راز ماندگاری گروه آریان را در چه می دانید؟

عوامل مختلفی در موفقیت گروه آریان و ماندگاری آن سهیم هستند که در درجه اول دوستی و گذشت اعضاء است. اصولاً یکی از مواردی که گروه های دیگر را از هم می پاشد این است که عموماً فکر می کنند از یکدیگر قوی تر هستند و اگر گروه در جایی موفق شود، به خاطر شخص ایشان بوده است. به همین دلیل از لحظه اول این موضوع را مطرح می کنند و چون این امر در گروه مدیریت نمی شود، به از هم‌گسیختگی گروه می انجامد. ما در دو بخش گروه را مدیریت می کردیم. یکی مدیریت خارجی که توسط آقای رجب پور انجام می شد و یکی مدیریت داخلی توسط نینف و من. مدیریت خارجی ابعاد بسیار پیچیده ای دارد که از برخورد با سیستم های خارج از گروه تا سیاست گذاری و مدیریت برنامه های گروه را در بر می گیرد. حاصل موفقیت این مدیریت، ماندگاری گروه در برخورد با سرد و گرم های خارج از مجموعه آریان است. مدیریت داخلی گروه، از طراحی و مسائل فنی آهنگ ها و اجراها گرفته تا همدلی درون مجموعه را عهده دار است که حاصل آن ماندگاری ترانه های آریان در بین طرفداران است. سوم آذر ماه 1389 یازده سال پس از اولین اجرای گروه آریان در جزیره قشم است و گروه پس از اجراهای پر ماجرا ولی بسیار موفق تور آمریکا نشان داد که هنوز با قدرت جایگاه خود در موسیقی پاپ را حفظ کرده است.

 • سال پیش شاهد جشن ده سالگی آریان بودیم که به همین مناسبت کنسرت هایی با استقبال چشمگیر مخاطبین در تهران اجرا کردید، هوادارانتان امسال هم قبل از ماه محرم منتظر کنسرتهایی به مناسبت یازده سالگی آریان بودند که اعلام کردید برگزار نخواهد شد، دلیل این عدم برگزاری چه بود؟

ما اصولاً سعی می کنیم که اجرا های بزرگمان تغییرات و سورپرایز های خاصی داشته باشد. مطمئناً پس از بازگشت از آمریکا فرصت زیادی برای طراحی اجرای جدید در تهران را نداشتیم و مجبور بودیم اجرایی مانند اجرای پیشین داشته باشیم. در کنار این مساله، سالن ها همه توسط دیگر هنرمندان رزرو شده بودند و به همین دلیل ترجیح دادیم تا بجای یک شب اجرای مشابه اجرای پیشین، برای اجرایی بزرگ تر برنامه ریزی کنیم.

 • از چند ماه پیش درگیر برنامه تور کنسرت های آمریکا بودید، در این اجراها با اینکه مشکلاتی از جمله همراهی نکردن کل اعضای گروه پیشروی شما بود ولی شاهد اجراهای خوب از سوی آریان بودیم، از تجربه این کنسرت‌ها و  میزان رضایت شخصی‌تان از اجراها بگویید.

کنسرت ها با استقبال کم نظیری از سوی ایرانیان مقیم آمریکا مواجه شدند. عدم حضور پیام صالحی و علیرضا طباطبایی شوک بسیار بزرگی به گروه وارد کرد ولی با توجه به پیش فروش بلیت ها و عدم فرصت برای جابجایی زمان برنامه، چاره ای جز اجرای کنسرت نبود که این امر با اجرای فوق العاده اعضای گروه و نوازندگان مهمان با موفقیت به پایان رسید و بازخورد بسیار خوب حاضرین گواه این ادعاست. در کنار این امر، حضور نینف امیرخاص بعد از یک سال و نیم در کنار گروه قوت قلب بسیار بزرگی بود و تاثیر بسیاری در خوب اجرا شدن برنامه داشت. جا دارد در کنار اعضای اصلی گروه، تشکری خاص داشته باشم از علیرضا میرآقای عزیز که در کنار نوازندگی حرفه ای اش، کمک های  شایانی به من و نینف برای بهتر اجرا شدن برنامه نمود. نیما وارسته عزیز که سالهاست در نبود سیامک در کنسرت های خارجی زحمت نوازندگی ویلن را می کشد و این بار، بار بخشی از نوازندگی ملودی های کی بورد را هم  به دوش می کشید. رامیل نیسان عزیز، نوازنده درامز، که ظرف 24 ساعت خود را به سایر اعضای گروه رساند و همچنین کسری سبکتکین و علی سنایی عزیز که زحمت نوازندگی گیتار بیس را در این اجرا ها به عهده داشتند. مطمئناً جای خالی دوستان خوبم پیام صالحی، علیرضا طباطبایی، فرزاد فخرالدینی، دارا دارایی، عمید بنکدار و شهاب حسینی هم بسیار مشهود بود. این کنسرت ها در چهار شهر لوس آنجلس (سالن بزرگ شراین آدیتوروم که گاه در آن مراسم اسکار برگزار می شود)، سن خوزه، واشینگتن دی سی و نیویورک با موفقیت برگزار شدند.

 • از این بحث فاصله بگیریم، شنیدم در حال برنامه ریزی برای آماده سازی و انتشار آلبوم پنجم خود هستید، هواداران آریان امیدوار به شنیدن این آلبوم تا نیمه های سال بعد باشند؟

کارهای اولیه آلبوم در حال انجام است و فعلاً ترجیح می دهم زمانی برای انتشار آن اعلام نکنم.

 

 • این تک آهنگ هایی  که بعد از انتشار آلبوم چهارم از سوی آریان منتشر شدند (قطعات «صدای پای امید»، «هفت»، «تو رو کم دارم» و «از روزی که رفتی») در آلبوم جدیدتان قرار خواهند گرفت؟

بله و البته «عید اومد بهار اومد» هم جزء آثاریست که بصورت سی دی انتشار نیافته است. شایان ذکر است که این آثار در کنار چندین ترانه جدید در آلبوم پنجم قرار خواهند گرفت و آلبوم پنجم منحصر به این تک ترانه ها نخواهد بود.

 

 • آخرین سوالم در مورد فیلم کنسرت آذر ماه سال پیش است که پیشتر گفته میشد به زودی وارد بازار خواهد شد، دلیل این همه تاخیر چیست؟

من و امیر تفرشی ماهها روی پالایش صدای کنسرت کار کردیم و آماده تصویرگذاری بود. نمی دانم چه بر سر تصاویر آمده که این امر مدتهاست متوقف مانده است. پس از آن هم که درگیر کنسرت بعدی در تهران و تور آمریکا شدیم و تقریبا موضوع فراموش شد. اکنون به نظر می رسد با توجه به چنین تاخیری، زمان ارائه این فیلم گذشته باشد باید در مورد این موضوع با گروه و آقای رجب پور صحبت کنم و تصمیم نهایی را بگیریم.

__________________________________________________________________________________________________

 

با توجه به اینکه بخشی از مصاحبه باعث پدید آمدن سوء تفاهم برای هواداران آریان گردیده، علی پهلوان در تماس با خبرنگار موسیقی ایرانیان توضیحات تکمیلی در باب آلبوم پنجم آریان ارائه کرده است که در ادامه می توانید بخوانید:

«آلبوم پنجم آریان به اندازه ی یک آلبوم کامل دارای قطعات جدید (منتشر نشده) خواهد بود و تک ترانه های انتشار یافته هم به دلیل اینکه در دسترس همگان قرار نگرفته اند و عرضه آنها به صورت اینترنتی بوده به همین دلیل در آلبوم پنجم به قطعات جدید اضافه خواهند شد.»


منبع: موسیقی ایرانیان

برچسب

109 دیدگاه برای این خبر “پهلوان: کارهای مقدماتی پنجمین آلبوم آریان در حال انجام است”

 1. نیلوفر می‌گه:

  مرسی از مصاحبه ی قشنگتون اقای مولایی..

 2. bita می‌گه:

  merci ..ye Mosahebe binazir..man hamishe khabar haye goruhe ariyano donbal mikonam…amma hala kheyli khosh halam khabaresho az in site mikhunam …be khosus az site khabari ke kheyli az ahaaliye musighi tush hozur daran va mored etemadeshune…mamnun az shoma …

 3. الناز می‌گه:

  خبر خوشحال کننده ای بود، بعد از این همه مدت و برگزاری کنسرتهای موفق، انتشار این آلبوم می تونه برای هوادارن آریان اتفاق بزرگی باشه و خوشحالم که باز هم آخرین اخبار آریان رو می تونیم از طریق شما پیگیری کنیم…

 4. پویا آریانی می‌گه:

  بسیار عالی.ولی آقای پهلوان عزیز.ما مدتهاست منتظر فیلم کنسرت هستیم.ناامیدمون نکنین

 5. Arman می‌گه:

  Ma bisabrane montazere arian 5 hastam va mamnoon azshima aghay molai baray mosahebey zibatoon

 6. علیرضا ابراهیمی می‌گه:

  گروه آریان همیشه افتخار ما بوده و هست و خواهد بود ….. علی پهلوان که دیگر گل سرسبد این خانواده هست ….. به جرات و بی هیچ واهمه ای میگم که آریان برترین است ….. کدام گروه موسیقی حتی گروه های 2-3 نفره بیش از چهارسال دوام آوردند؟ اکنون ما سالگرد یازده سالگی آریان را جشن میگیرم …بیصبرانه چشم انتظار آلبوم هستیم …. آریان دوستت دارم …. علی جانم عاشقتم

 7. علی آریانی می‌گه:

  عالی بود!!!! آلبوم پنجم آریان، واقعا نمیدونم چی بگم!!! فقط هواداران میلیونی آریان باید منتظر باشن تا شاهد ارائه شاهکاری دیگه از آریان با مدیریت علی پهلوان عزیز باشن، ما منتظر می مونیم!!! زنده باد آریان، زنده باد علی پهلوان عزیز

 8. علی آریانی می‌گه:

  حالا که پیشمی اما تموم لحظه هام عشقه وقتی که از تو میخونم همه ترانه هام عشقه…. زنده باد علی پهلوان

 9. نصیر می‌گه:

  سلام

  عید همگی مبارک
  مثل اینکه آریان عادت کرده خبرای خوبشو تو عید غدیر بده
  شنیدن این خبر عیدی خیلی بزرگی برای من و هواداران آریانه
  با آرزوی موفقیت روز افزون برای آریان و پهلوان پهلوانان علی پهلوان عزیز

 10. محسن می‌گه:

  شما و موسیقی ما با همه مصا حبه می کنید الا حمید عسکری

 11. fozhan می‌گه:

  mer30 aghae m0layi az m0sahebe va akhbar jadid az arian

 12. رضا فرخی پور می‌گه:

  وای این واقعا عالیه من نمیدونم چی بگم

  امید وارم هر چه زودتر آلبوم منتشر بشه

  از آقای مولائی و بقیه دوستان هم بابت این گزارش تشکر میکنم

  زنده باد آریان وآریانی

 13. پریسا می‌گه:

  ممنون از مصاحبه ی خیلی خیلی قشنگتون آقای مولایی…..هنوز منتظر فیلم کنسرت 10سالگی هستیم…..بابا چقدر صبر کنیم؟؟؟؟!!!

 14. melika ariani می‌گه:

  آخ جون آلبوم 5

 15. ممنون از شما.خیلی عالی بود.
  زنده باد علی پهلواااااااااااااااان

 16. لیلاآریانی می‌گه:

  ممنون بلاخره ازخماری دراومدیم…خداکنه فیلم کنسرت بیادآخه من اون موقع بلیت گیرم نیومد:(

 17. نسما می‌گه:

  سلام و خسته نباشید ، به به عجب مصاحبه ی جالب و خوندنی بود با خواننده ی محبوب آریان ماندگار ، بله که فوق العاده بی ظنیر بود ، ما هم به نوبه ی خودمون از زحمات نوازنگان مهمان آریان سپاسگزاریم ، انشاالله در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشند ،بی صبرانه منتظر آلبوم پنجم آریان هستیم !!!
  فقط ای کاش تک آهنگ ها جدا می شدند از آلبوم ، هر چند اضافه کردنشان به آلبوم هم جالب و شنیدنی است !!!!! ممنون ، عالی بود !!!

 18. نیما می‌گه:

  اسمم رو در بالا اشتباه تایپ کردم !!! شرمنده !!!!!!!!

 19. میلاد می‌گه:

  خیلی خیلی ممنون از مدیرای محترم سایت به خاطر این مصاحبه عالی . دستتون درد نکنه . همچنین از داداش علی گلم هم بی نهایت ممنون و سپاسگزارم .
  خبرهای خیلی خوبی بود . فقط در مورد فیلم کنسرت آریان ، داداش علی جونم به خدا ما حاضریم زمان فیلم گذشته باشه و تصویر و صدای بی کیفیتی باشه . فقط واسه ما دیدن روی ماه شما در اجرای جدید و شنیدن صدای گرم و دوست داشتنی شما در کنسرت جدید هست . بعد از 8 سال می خواستیم کنسرت آریان رو ببینیم ، اما انگار همش یه رویا بود . خب آریان توی کنسرت خیلی خیلی بهتر و عالیتر از ‌آلبوم هست . اگه امکان داره سی دی کنسرت رو بدید بیرون . حتی شده یه آهنگش رو واسه دانلود بزارید توی سایت . آدمو اینجوری عاشق و دیوونه خودتون می کنید ، همش ما ها رو بزارید توی حسرت .
  راستی آریان به مناسبت ماه محرم واسه امام حسین (ع) آهنگ نمی خونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آهنگی به زیبائی مولا علی (ع) جان باشه .
  الهی قربون داداش نینف گلم برم . دلم براش یه دنیا تنگ شده . داداش نینف جونم امیدوارمهر چه زودتر برگردی خونه خودت و دله همه هوادارای آریان رو شاد کنی . راستی واسه آریان5 نینف عزیزم میاد؟؟؟
  علیرضا میرآقا که خیلی کارش درسته . به نظر من یه سوپرایز ‌آریان واسه طرفداراش این بود که علیرضا میرآقا رو آوردن توی گروه . واقعاً کاراش بی نظیر و فوق العاده است .
  امیدوارم آریان5 زودتر بیاد . البته 2 سال دیگه هم بیاد مشکلی نیست ، چون آریانیها 6 تا تک آهنگ فوق العاده به هوادارا تقدیم کردند . آریان بی نظیر و بی همتاست . فقط سی دی کنسرت رو بدهن بیرون دیگه ما هیچی از آریان نمی خوایم . آریانیها اگه عاشق هواداراتون هستین خواهش می کنم سی دی کنسرتتون رو بدید بیرون .
  ایشاءالله که آریان و اعضای ماه و نازنینش 1111 سالگیشون رو جشن بگیرن و تا بی نهایت پابرجا و همیشه آریانی و بی همتا باشند .
  آریان باند خیلی خیلی دوست دارم و همه اعضای مهربون و گلت رو می پرستم .

 20. علی آریانی می‌گه:

  واقعا به عنوان یه هوادار آریان به خودم میبالم که میبینم اینچنین طرفدارای با احساسی مثل میلاد جان عزیز داره گروه آریان، میلاد عزیز حرف دل همه ی ما آریانیا رو با کلامی روان و دلنشین که انسان رو به شوق میاره ، گفتن، بله، اگر آریان آهنگی به مناسبت ایام محرم منتشر کنه که دیگه واقعا هیچ…. ما هواداراا میمیریم برای گروه محبوبمون که در راسش، مهندس پهلوان عزیز میدرخشه!!! زنده باد آریان و آریانی، تا بینهایت….

 21. علی آریانی می‌گه:

  اگه یک دنیا قشنگی باشه اگه هرجا پر از عطر گلها شه بدون اینو “علی جان” دلم پیش تو گیره نمیتونه کسی جاتو بگیره نمیتونه کسی جاتو بگیره… زنده باد علی پهلوان عزیز

 22. محمود می‌گه:

  نکنه توکاریتوین برای بنیامین رو به سفارش علی آقا انجام دادین؟ واقعا؟عجبا!

 23. ناشناس می‌گه:

  و همچنین با تشکر از آقای رجب پور که یازده سال تمام زخمت میکشند وبا مدیریت ایشان گروه آریان توانسته رمز ماندگاری خود را ادامه دهد برای تک تک اعضای این گروه آرزوی موفقیت میکنم چون همیشه خاطرات خوشی را برای ما زنده میکنند .

 24. N.B می‌گه:

  mamnoonam az mosahebe,4 albome arian vaghan be yad mondani boood montazere albom 5 ba ahangae jadid hastim

 25. لیلاآریانی می‌گه:

  راستی چرااون کتاب که اگه اشتبانکنم ترانه های آریان برای گیتاراسمش بودخبری نیست؟
  بازم ممنون بابت مصاحبه

 26. حانیه می‌گه:

  سلام وایییییییییییییییی خدا نمیدونم چی بگم خیلی ذوق زده شدم بچه ها فکر کنید آریان آلبوم 5 رو بده بیرون هورا!!!خیلی خوشحالم آریان همیشه پیشتازه کنسرت آمریکایی هم که از عکساش مشخص بود چه خبره آریان گلم و آقای پهلوان عزیز بهتون افتخار میکنم!!!:-))

 27. حامد می‌گه:

  نمی دانم از شنیدن این همه خبر خوب چکار باید بکنم
  -فیلم کنسرت بعد یک سال انتظلر منتشر نخواهد شد

  -کنسرت قبل ماه محرم نخواهد بود

  -البوم جدید که احتمالا تا یک سال دیگر هم منتشر نخواهد شد 5 قطعه تکراری خواهد داشت.
  چقدر اخبار خوب؟! خواهشا فیلم کنسرت رو منتشر کنید خواهشا…

 28. وایییییییییییییییییییییییییییی

  خیلی قشنگ بود دوست داشتمش خبر خیلی خوبی برای من بود امیدوارم که هرچه زودتر بتونن البوم جدیدیشون رو وارد بازار کنن همچنین با یه سورپرایز دیگه ما طرفداراشون رو خوشحال کنن

 29. سعید می‌گه:

  ملیکا اریانی
  پویا اریانی
  علی اریانی
  لیلا اریانی
  سعیده اریانی
  اصغر اریانی
  وای خدا مردم از خنده نمردیم و دیدیم این بنده خدا هم طرفدار داره البته چیزی که جالبه اینه که این فقط تو این سایت انگار طرفدار داره همین مطلب صد تا سایت دیگه بذارید یه نظر هم براش ارسال نمیشه حالا چطور اینجا سعیده وحیده همه هم اخرش اریانی دارن نظر دادن خدا عالمه البته میدونیم با ایشون رفاقتی بدجور دارن مدیر این سایت
  جالبه همیشه از علی پهلوان خبر میذارن و مصاحبه میکنن نه از گروه اریان
  در کل باعث خنده شد

 30. سهیل می‌گه:

  تعجبی نداره سعید جان که آریان خار تو چشمه بعضیاست. چون گر چه باب میل بعضیا از جمله شما نیست، ولی پر افتخار ترین گروه و سد شکن موسیقی پاپ ایرانه. شما هم بهنره به جای مسخره کردن طرفداران یک هنرمند سعی کنی در جای خودش از هنرمند مورد علاقه ات دفاع کنی. اصولا پایین کشیدن دیگران شرط بالا رفتن شما نیست. رقابت اینه که چیزی در چنته داشته باشید که اگر اینطور باشه نیازی به تحقیر دیگران نخواهید داشت.

 31. مهدیه می‌گه:

  سعید جان خب عزیزم این کار تو که مسخره هنرمندان هست از همه بدتره که…
  همین که شما دوست ندارید هواداران دیگر خواننده ها به هنرمند محبوب شما توهین کنند شما هم بهتر هست به کاربران و هواداران دیگر خواننده ها احترام قائل شوی…
  خیلی آقایی سعید ولی به حرفام خوب فکر کن داداش

 32. میلاد می‌گه:

  علی جان تورو خدا شرمنده مون نکن ، اینجوریام که میگی نیست . شما نسبت به من خیلی لطف دارید . شما خودتون بهترین و خوبترین هستین که همه رو اینجوری میبینین . من عاشق شما و تمام طرفدارای گل آریان هستم . منم واقعاً افتخار می کنم که آریان طرفدارای گل و دوست داشتنی و متعصب مثه شما و بقیه آریانی های نازنین داره . خیلی ممنونم از محبت بی نهایتت .
  در مورد علی پهلوان جونم یه نکته مهمی بگم :
  به قول بعضی مجلات و خیلی از آدمها : « پهلوان ، برازنده نام علی است » . همچنین علی ، برازنده نام پهلوان است و علی پهلوان برازنده شخصیت فوق العاده گل و نازنین و مهربون و بسیار با شخصیت خواننده گروه بزرگ آریان هست . با وجود این همه موفقیت و سربلندی و محبوبیت و افتخار ، علی پهلوان نازنین همون انسان با صفا و خاکی اولین روزهای شکل گیری آریان هست . به قول معروف واسه مردم کلاس نمیزاره و خودش رو تافته جدا بافته نمی دونه . کلاً ‌آریانیها همشون اینجورین . همه باشخصیت و مردمی .
  آخرین مطلب « همه آریان و آریانی ها رو بخاطر خودشون دوست دارند »

 33. علی آریانی می‌گه:

  دوستان عزیز، درگیر بعضی جوسازی ها نشید لطفا!!! خود آقای پهلوان گفتن که وقتی زیاد دشمن داری یعنی توی کارت موفق بودی!!! پس همین یه جمله کافیه برای کسی که اینجوری توهین میکنه به هوادارای آریان، طفلک معلوم نیست خواننده موردعلاقه اش چی به سرش آورده که چشم نداره هوادارای بقیه رو ببینه، اگه آریان طرفدار نداشت، به مناسبت 10 سالگی گروه، کنسرتش سه شب و اونم دوسانس تمدید نمیشد که اون بلیط ها هم یک روزه به فروش رفت، عزیزم لطفا خوددرگیریتو به اینجا نکشون، کلا عادت ما ایرانیاست که با پایین کشیدن بقیه، خودمون بالا بریم اما در این مورد کور خوندی

 34. sogand ariani می‌گه:

  قربونش برم اریانمو…ایشاا… 111111111111سالگیت عزیزم…مرسی از مصاحبه اریان همیشه جاویدان

 35. شهروز می‌گه:

  خیلی خوب بود علی پهلوان واقعا رکن اصلی موندگاری این گروه هستش همونطور که میلاد عزیز گفت آریان بعد ار آلبوم بی تو با تو ثابت کرد چقدر به فکر طرفدارانش هست با کنسرتهای متعدد و تک آهنگهای بسیار پر معنی و زیبا یک درخواست از همه ی شما طرفداران همیشه حامی آریان دارم که اجازه ندین مثل مطلب بنیامین که بحث اصلیش فراموش شده و الان شده دعوا سر خواننده های مورد نظر کاربران اجازه ندین جو اینجا هم به اون سمت بره آریان از پارسال تا امروز 20 اجرا در تهران چند اجرا در کیش و 4 اجرا هم ذر آمریکا داشت و ثابت کرد که چقدر نزد مردم محبوب هستش و چقدر طرفدار داره اگر کسی حرفی میزنه شما جوابش را ندهید و همچنان نشان دهید که آریان و طرفدارانش با بقیه فرق دارند ممنونم از شما دوستان

 36. سوگنداریانی می‌گه:

  حتما فقط اعصاب خوردیه اون مطلب…منم با شهروز عزیز موافقم.به نظر من اصلی ترین رکن پایداری اریانمون همین ترانه های سرشار از روح عرفانی و فلسفی است…من که تا حالا هم وقتی شاپرک و ساحل و گل من و توروکم دارم و … میگوشم باهاشون اشک میریزمو یا میخندم…هنوز برام همونی همون نفس تو سینم…

 37. با آقای علی آریانی موافقم.اصلا ارزش آریان و هواداراش خیلی بیشتر از ایناس که بخواد به چنین آدمهای کوتاه فکر و …پاسخ بده.وجود یه سری آدم حسود نشون دهنده ی موفقیت زیاد آریانه.
  زنده باد علی پهلوان گلم.

 38. علی آریانی می‌گه:

  زنده باد آریان و آریانی، تابینهایت…

 39. ستاره می‌گه:

  ممنون از مصاحبه عالیتون. مطمئنم آریان 5 هم مثه بقیه آلبوم های آریان عزیز خیلی طرفدار داره و مثل همیشه رکورد میزنه به کوری چشم حسودای آریان.فقط خواهشا فیلم کنسرتها رو بدین بیرون ، لطفا .

 40. ستاره می‌گه:

  منم با آقای شهروز کاملا موافقم ، جواب اینجور آدم ها فقط سکوته و بس

 41. ستاره می‌گه:

  آریان توی دنیا فقط یه دونس

 42. سهیل می‌گه:

  کار گروهی موسیقی درایران و تدوام همکاری گروه قابل تقدیر احترام است . امیدوارم موفق باشید.

 43. شیما آریانی می‌گه:

  منم به نوبه ی خودم 11 سالگی آریان عزیز رو تبریک میگم انشالله هر سال به موفقیتشون افزوده شه ……..

  آریان جونم : تو یعنی نم نم بارون رو تن قشنگ بیشه اون طلسم عاشقونه که میمونه تا همیشه

  تو صدای خنده هامی یه طنین تا اوج رویا تو یعنی یه جای خلوت نو طلاطم یه دریا ………همیشه موفق باشی.راستی عکسایی که گذاشتین خیلی قشنگه mer30

 44. آرزو می‌گه:

  به نظر من بی انصافیه اگر از زحمات نیما وارسته تشکر نکرد..ایشون تو تمام کنسرت های خارجی گروه اریان حضور داشتن..و واقعا اجازه ندادن نبود اقا سیامک به چشم بیاد خوب میشه اگر تو کنسرت های خارجی تا زمانی که اقا سیامک حضور ندارن تو تبلیغات کنسرت ها که گروه اریان و نشون میده به جای اقا سیامک اقا نیما رو نشون بده خوب تا امروز ایشون عضو ثابت کنسرت های خارجی بوده….باید ایشونم جز گروه حساب بشه..ممنون از اقای وارسته به خاطر همه یه زحماتشون…و به امید موفقیت روز افزون گروه اریان

 45. سوگنداریانی می‌گه:

  دست اقا نیما هم درد نکنه…واقعا زحمت میکشه برای اریانمون…میشه کلیپ ای وای و فارسی وان رو برا دانلود بذارید؟؟؟

 46. واقعا ممنون اقای مولایی
  و اما در جواب اون پسره سعید باید بگم کسی که اریان براش هیچ ارزشی نداره که اصلا نباید بیاد مصاحبه رو بخونه و من از همین الان به تمام اریانی ها میگم ایشون دارن از حسودی و حرص میترکد!

 47. میلاد می‌گه:

  منم با همه آریانی های گل کاملاً موافقم . سوگند جان راست میگه ، کلیپ ای وای و فارسی وان و اون کلیپهائی که آریان توی کنسرتاش پخش می کنه واسه دانلود بزارید .
  سی دی کنسرت آریان چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟ بالاخره میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا جواب بدید ، 8 ساله آریان رو روی سن ندیدیم .
  یه موضوع جالب ، من یه جائی خوندم پیام صالحی یه آهنگ جداگونه با کریس دی برگ و یه آهنگم با گروه جیپسی کینگز می خواد بخونه . راست و دروغش با اونا .
  راستی به نظر شما سوپرایز بزرگ آریان توی آریان5 چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
  جوابش خیلی سخته . فقط یه راهنمائی . آریان کار تکراری نمی کنه ، یعنی کریس دی برگی در کار نیست .

 48. لیلاآریانی می‌گه:

  آریان آریان آریان آریان آریان آریان…عشق منه:)

 49. farzaneh.z می‌گه:

  ممنون خیلی مصاحبه خوبی بود منم با کمی تاخیر تولد یازده سالگی آریان تبریک میگم با آرزوی موفقیت روزافزون:)

  به شدت منتظر خبرای خوب به خصوص فیلم کنسرت و البوم پنجم هستیم…
  همیشه آریانی….تا بی نهایت

 50. میلاد می‌گه:

  شراره جونم امروز با شکوهترین روز هستی است ، روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد ، به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی .
  دوباره روز تولدت رسید /روزی که غصه سراغم نمیاد /روزی که دستای تنهایی من / بیشتر از همیشه دستاتو میخواد
  تو وجودت واسه من یه معجزه ست / مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه
  روز میلاد قشنگت می مونه /توی تقویم دلم تا همیشه
  وجود زیبایت وارد به دنیا میشود /هدیه سالروزش این آوا میشود
  عاشقی چون من بی پروا میشود / غرق رویا می شود در شعر تولد
  باشی نباشی پیشه من تو بهترین همنفسـی / هرجای دنیـا که میــــری به آرزوهـــات بـرسی / روزه تولد توئه میلاد هر چی خاطره / روزی که غیرممکنه هیچ جوری از یادم بره
  آبجی شراره عزیزم ، ای چیره دست ترین نوازنده گیتار دنیا ، ای خوش صداترین همخوان دنیا ، می دانم امروز بارها و بارها تولد بهاریت را تبریک گفته اند شاید واژه های تبریک آنها زیباتر بوده اند اما با عشقی را که من به همراه تبریکم روانه قلب عاشق و مهربانت می کنم قابل قیاس نیست… روز میلاد تو روز شکفتن غنچه های مهربانیست با تمام وجود دوستت دارم آبجی شراره مهربون و خوشگل و جیگرطلا و مهربونم تولدت مبارک ای رویای سپید آریانی ها ، ای دوست داشتنی ترین مخلوق خدا .
  روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو / کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
  بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم / درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
  از لحظه لحظه های جشن تو خیالم عکس بگیرم / میخوام برات تو رویاهام جشن تولد بگیرم
  چراغونی جشنمون، ستاره های کهکشون / من باشم و تو باشی و فرشته های آسمون هر چی غم و غصه داری یک شبه آتیش بزنم / به جای شمع میخوام برات غمهات و آتیش بزنم
  تو غمهات و فوت بکنی منم ستاره بیارم / اشک چشاتو پاک کنم نور ستاره بکارم
  / بیابونا و برکه هاش بارون قطره قطره هاش کهکشونو ستاره هاش دریاو موج و ماهیاش
  بال فرشته ها و عشق و اشتیاق و پولک / با هفت تا آسمون پر از گلای یاس ومیخک
  فقط می خوان بهت بگن : / عاشقتو یه قلب بی قرار و کوچک
  تولدت مبارک شراره ماه و عسلم
  در بــــــــاغ جهان، دلم گلی می جوید

  امروز گل سپیــــــــــده ات می روید شراره جونم

  امروز دلـــــــــم دل ای دل ای میخواند،

  چون میلاد تو را خـدا مبارک گویـد
  هرسال وقتی 10 آذر می شود هزاران شهاب به سمت زمین هجوم میاوردن
  از خودم می پرسیدم
  چه اتفاقی افتاده که آسمونیا میخوان خودشونو به زمین برسونن؟
  و امسال فهمیدم اونا به پیشواز حضور مسافری میان که زمینو
  با گامهای مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه آبجی شراره گلم دهم آذر سالروز جوانه زدن وجود پر مهر و محبتت را به تو ای سراسر زیبائی تبریک می گویم . امیدوارم همیشه خوشحال و سلامت و موفق و پیروز باشی . و لبخند بر لبانت تا بی نهایت . آبجی شراره گلم خیلی خیلی دوست دارم و عاشقتم و با تمام وجودم می پرستمت . حامی و لاور همیشگیتون میلاد .
  یه میتینگ با آبجی شراره نازنینم بزارید . آریانیها تبریک یادتون نره .

 51. لیلاآریانی می‌گه:

  میشه یه مصاحبه باآقای بدیهی هم بکنین آخه چندتاسایت موسیقی دوباره شایعه کردن ایشون ازآریان جداشدن.راستی تواین کنسرت آریان دوباره برزوبدیهی روباآریان روی صحنه می بینیم؟

 52. حامد می‌گه:

  اقا میلاد خواهشا کمتر کامنت بذارید
  کامنت ها تو می خونم حالم خراب میشه
  واقعا خودت احساس میکنی خوب می نویسی؟

 53. yas.sepid می‌گه:

  MErsi.aaaaaaali bood

 54. سوگنداریانی می‌گه:

  اتفاقاشعر خیلی قشنگیه…ما هم تولد شراره جووون رو تبریک میگیم…

 55. میلاد می‌گه:

  می خوام به مناسبت 11 سالگی آریان عزیزتر از جونم ، به تک تک آریانی های ماه و گل و نازنین چند بیتی از آهنگهای زیبای آریان محبوب تقدیم کنم .
  *گروه بزرگ آریان : تا که چشمونم همیشه باشه به آسمون تو ، تا بمونم من همیشه گل آفتابگردون تو – دوست دارم تا دنیا دنیاست با تو باشم ، نباشه لحظه ای که از تو جداشم – اگه بی تو تنها گوشه ای نشستم ، توئی تو وجودم بی تو با تو هستم / اگه سبزه سبزم تو هجوم پائیز ، ذره ذره من از تو شده لبریز
  *علی پهلوان عزیزم : تو معنای یه احساس قشنگی ، مثه گرمی عشق و شوق دیدار / مثه حس قشنگ دل سپردن ، یا بی تابی دل برای دلدار
  *پیام صالحی عزیزم : گل من گل من توئی جلوه پاک بهارون ، گل من گل من منم گلدون و تو گل گلدون / گل من تو قلبم شده غنچه عشق تو مهمون گل من
  *سیامک خواهانی ماهم : تب تو توی قلب منه و داره باز تند تند میزنه پریشون شده دوباره این دل ‌، توئی اون اونی که این وسط نمی خواد چیزی به جز فقط یه نگاه واسه شکار این دل
  *شراره فرنژاد ماهم : هنوز برام همونی همون نفس تو سینم ، بگو تو بهترینی یا من عاشقترینم / هنوز برام همونی همون نفس تو سینم ، آره تو بهترینی منم عاشقترینم
  *ساناز کاشمری گلم : حالا که پیشمی اما تمومه لحظه هام عشقه ، وقتی که از تو می خونم همه ترانه هام عشقه / صدات که می کنم هر بار توی زنگ صدام عشقه ، نگات که می کنم هر بار توی برق نگام عشقه / با تو عزیزم تمومه لحظه هام عشقه ، با تو ساناز جون تمومه لحظه هام عشقه
  *سحر کاشمری گلم : آخه نفسی که عطر تو داره ، آخه اون دلی که برات بیقراره / آخه چشمی که چشم انتظاره ، مگه میشه بی تو نگیره بهونه / وقتی که با منی گرچه می دونه ، نمیشه همیشه با تو بمونم / همه وجودم و نفسمو جونم پر میشه از تو شعرهای عاشقونه
  *نینف امیرخاص جونم : تو رو کم دارم عزیزم ، بی تو غم دارم عزیزم، تو رو کم داریم ، بی تو غم داریم نینف جون
  *برزو بدیهی جونم : نه نه نگو دیگه نگو نگو راهی واسه من و تو نمونده ، نه نه نگو دیگه نگو ما رو غم به آخره خط رسونده / نه نه نگو دیگه نگو نگو با هم زندگی جهنمه ، نه نه نگو دیگه نگو که جدائی تموم شدن غمه
  *علیرضا طباطبائی خوبم : دوس دارم آفتاب بشم تا نور بارونت کنم ، دوره تو بگردمو این دلو مجنونت کنم / آسمون بشم برات ستاره بارونت کنم ، یه جونه خالی دارم می خوام که قربونت کنم
  *شهاب حسینی خوبم : تو یعنی نم نم بارون رو تن قشنگ بیشه ، اون طلسم عاشقونه که می مونه تا همیشه / تو صدای خنده هامی یه طنین تا اوج رویا ، تو یعنی یه جای خلوت تو تلاطم یه دریا
  *نیما وارسته با مرام : مگه میشه تو نباشی و من از عشق بخونم ، مگه میشه بیقرار به انتظارت بمونم / دست تو دوباره فردا قاصد نوازشه ، از کجا بدونم اما شب من فردا بشه
  *علیرضا میرآقا متفکر : خودت خبر نداری ماه شبای تاری ، تو صد تا فصل سرما گل همیشه بهاری
  *محمد رضا گلزار : تو که بی وفا نبودی ، با جار و جفا نبودی / من از دست تو ای من از دست تو ای عزیزم ، گله دارم گله بسیار
  *امیرحسین مستعد : رفتی تو بی بهونه به رسم این زمونه ‌، قصه هنوز همونه آریان هست نمونه
  *محسن رجب پور بسیار زحمتکش ، صبور ، بهترین مدیر : مثه پرنده ای که می تونه ، توی روزای سخت زمونه / خودشو بزنه به آب و آتیش تا به لونه غذا برسونه
  *مدیرای بسیار زحمت کش آریان فور یو و مجله موسیقی ایرانیان : رسید از راه قدم برداشت ، دلش توی سینه می لرزید / پر از شوق و امید اما ، تو قلبش بود سایه تردید / نکنه روی دل ساحل جای پاهای کسی باشه کی می دونه ، نکنه روی دل ساحل خونه و جای کسی باشه کی می دونه
  *طرفدارای نازنین و متعصب آریان باند : اون روزا یادش بخیر تولد ترانه ها ، واسه اون می خوندمو میشد عروس قصه ها / هر چی که به عشق اون می تونست ترانه شه ، کی فکر می کرد آخر یه روز قصه عشق همه شه
  ما منتظر سی دی کنسرت آریان هستیم . آریان باند یادتون نره قول دادید سی دی کنسرت رومیدید بیرون . سی دی کنسرت واسه ما از آریان5 مهمتر . آریان5 دیر بشه اشکال نداره ، ولی سی دی کنسرت یه روزم نباید دیر بشه .

 56. آرزو می‌گه:

  سلام
  ایول …مرحبا اقا میلاد..واقعا خیلی خیلی زیبا بود..

 57. علی آریانی می‌گه:

  واقعا زیبا بود میلاد جان، موفق باشی

 58. میلاد می‌گه:

  نینف جونم تولدت مبارک همدم محبوب رویای سپید من

  ت
  ولد بهترین تنظیم کننده و آهنگساز پیانو و کیبورد دنیا نینف امیرخاص عزیز و مهربونم بر همه آریانیها و آریان باند مبارک و فرخنده باشه . داداش نینف عزیزم ایشاءالله که 1000 ساله بشی و هر جا هستی در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز و شاد و سلامت باشی . دلمون برات خیلی تنگ شده نینف نازنینم ، به امید روزی که بازم آریان رو همراهی کنی . داداش نینف گلم با تمام وجودم دوست دارم و آرزوی خوشبختی و سلامتی برات می کنم .
  این شعر زیبا رو به مناسبت تولد زیباتون با تمام وجود بهتون تقدیم می کنم :
  دوباره پاییزه فصل تولد تو /دوباره دل اسیره به یاد رفتن تو
  میگیره دل بهونه / ای داد از زمونه ، ای داد از زمونه

  بگو، بگو ، بگوآوازم کو /پر پروازم کو
  بگو، بگو ، بگو چرا فردامون رفت / شبهای مهتابم کو
  بگو چرا رفتی و نموندی تا من / آروم آروم سامون بگیرم
  آروم آروم با عشقت / بتونم جون بگیرمم

  به انتظار امروز تو این خزون هر روز /غرورمو میشکنم تا با تو باشم هر روز
  روز تولد تو سکوتمو میشکنم/ می خوام صدا تو بشنوم

  دوباره روز میلاد تو دل من هنوز یاد تو
  می دونم بینمون فاصله است رو لبام ولی فریاد تو

  ولی دریغ و افسوس از این خیال واهی
  یک روز بشه دوباره که برگردی آریان !
  از لطف تمام آریانی های گل و ماه که بهترین هوادارای دنیا هستند سپاسگذارم . همتون مثه آریان برام عزیز هستین .

 59. سوگنداریانی می‌گه:

  میلاد جاااان خیلی خیلی قشنگه مرسی…تولد نینف عزیز مبارک کسی که هممون باهاش بهترین خاطرات و داریم…همه مطمئنیم نینف برمیگرده ایران…اریان همیشه جاویدان

 60. پویا آریانی می‌گه:

  تولد نینف و شراره عزیز مبارک.زنده باد آریان و آریانی

 61. اخ جون آلبوم پنجم منتظریم مرسی از اینهمه خبر خوب

 62. میلاد می‌گه:

  ایام ماه محرم و شهادت امام حسین (ع) و فرزندان و یاران با وفایش رو به تمام عاشقان و آریانی های گل تسلیت عرض می کنم .
  اَلسِّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللّه الْحُسَیْن اَلسِّلامُ عَلَیْکَ یا اَبوالْفَضْلِ الْعَباس

  اَلسِّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَی الاَرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنآئِک عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ اخِرَ الْعَهْدَ مِنّی لِزِیارَتِکُم
  روزی روزگاری بود دو تا رفیق دو تا داداش / باباشون دستشونو باز توی دست هم گذاشت
  به کوچیکه سپرد که اون بزرگه رو ول نکنه / تا یه روز یه جا توی جنگی میکنه صدا
  باباه پرکشید و رفت رفتش بسوی آسمون / موندن این دو تا داداش تنهائی توی کهکشون
  انقدر مردم اون زمونه دوست داشتنشون / تا یه روز ستمگر زمونه کردشون نشون
  دو تائی بعد نگاه به آسمون گفتن بابا / ما با هم می خوایم بریم به سمت دشت کربلا
  اسب ها رو زین می کنن میرن این دو تا طلا / دو تائی حاضر شدن که بکنن شرّ بلا
  دشمن نامرد تو جنگ آبُ به رو اونا می بست/ 8 روز و 8 شب تشنگی صدا رو تو گلو شکست
  روز نهم فرا رسید روز برادر کوچیکه / رفت و اجازه شو گرفت آب بیاره چیکه چیکه
  اما تو راه زخمی شد و از روی اسب افتاد پائین / یاد وصیت بابا که می گفت توئی و این
  وقت وداع با زندگی برادر بزرگ نشست / سر برادر رو گرفت گفت به خدا کمر شکت
  دستی نداشت بغل کنه
  چشمی نداشت نگاش کنه
  تنها یه بار تو زندگی
  تونست داداش صداش کنه

 63. علی آریانی می‌گه:

  میلاد جان، بیست!! 20

 64. آرین می‌گه:

  گروه آریان گروه خوبیه ولی من دوست ندارم کاراشو . با عرض معذرت خدمت هواداران این گروه
  کسانی که چیزی از ساز حالیشونه میفهمن که اون درامر ساز بلد نیست بزنه .فقط آلمانی حرف زدنش خوبه.
  آقای پهلوان خیلی آقای باشخصیتی هستن.فقط پول پشت این گروهه.نه چیز دیگه.

 65. هر کی ندونه فکر میکنه این ارین رهبر ارکستر سنفونیک اروپاس که اینطوری برای خودش چرند میگه!
  من بازم از اقای مولایی خواهش میکنم بعضی از نطر ها که به درد سطل اشغال میخورند رو حذاف کنه مثل نظر این بچه!

 66. علی آریانی می‌گه:

  آخه دوست عزیز، اگه آریان گروه نبود، یه هنرمند مثل کریس دی برگ با این گروه کار نمیکرد و هرجا هم که بره از این گروه و حرفه ای بودن اعضاش تعریف کنه، کتاب whos who هم دلیل دیگه ای، به نظر من شما سخت در اشتباهی، هرقت بقیه هنرمندانمون جرات برگزاری کنسرت رو چند کیلومتر خارج ایران پیدا کردن، اونقت باید تازه خوشحال باشن که اول راه هستن، پس حسود نباش و لطف کن درباره هنرمند مورد علاقه خودت نظر بده

 67. میلاد می‌گه:

  ای بابا چه نکته های مسخره ای . آریان چون توی دنیا بهترین هستن همه بهش حسودی می کنن عزیزم . عزیزان آریانی علی جون و احسان جون خودتون رو ناراحت نکنید . آریان پولی نیست ، اگه پولی بود طرفدار نداشت . آریان 99 درصد طرفداراش اهل اینترنت نیستن و نمیان توی سایت . توی کنسرتهای ‌آریان طرفدارای آریان مشخصن . علیرضا طباطبائی بهترین درامیست دنیاست ، مخصوصاً سیامک خوشگلمون بهترین ویلنیست دنیاست . حاضریم مسابقه بزاریم ببینیم کی اول میشه . اگه علیرضا نبود آریان اینی که هست نبود . اگه می خوای آریانیها رو اعصبانی کنی اشتباه اومدی . آریانیها الگوشون علی پهلوان و اعضای آریانه ، یعنی متشخص تر از این حرفان که اعصبانی بشن و حرفی بزنن . شما حسودا هم بیکار میشید به کیا گیر میدینا !!! بنده خدا داره کارشو می کنه . انسان خوبه خودشو جای همه بذاره و دربارشون زود قضاوت نکنه .
  ببخشید کیا ساز می فهمن که گفتن بلد نیست درامز بزنه؟؟؟؟

 68. علی آریانی می‌گه:

  ممنون میلادجان، دقیقا حق با توئه

 69. میلاد می‌گه:

  پشت آریان پول نیست . پشت آریان عشق و علاقه و معرفت و گذشت و شخصیت والای آریانیهاست که انقدر موفقند . در ضمن همه چی پول نیست …
  با پول نمیشه محبوبیت و مهربونی رو خرید . فقط عشق و علاقه و شخصیت هست که می مونه .

 70. لیلا می‌گه:

  اوله اگرعلیرضا ازبچگی پیش استادهای بزرگ موسیقی کارکرده پس برین ازیه آدمئ که اینقدرکارنامه ی بزرگی داره اشکال نگیرین دوماپشت آریان چیزی به غیرازهواداران دوآتیششون نیست اگرهم الآن همایت خوبی ازلحاظ مالی میشن برای اینه که حقشونه ارزش کارشون بالاس

 71. سوگند اریانی می‌گه:

  بله بچه ها خودتونو ناراحت نکنین ارزش نداره که…همه میدونن اریانمون صداش ابدیه…عاشقتم بچه ها راستی عکسای جدید علی جان رو تو وب نیلو فر دیدین؟؟؟ای وای ای وای

 72. آرین می‌گه:

  چرا ناراحت میشید؟من نه رهبر ارکسترم نه چیز دیگه.من اتریش موسیقی خوندم.فقط همین.هیچ کسیم نیستم.نزنید این حرفو.موسیقی ما اگه پیشرفت نمی کنه فقط واسه همین تعصب های خشک و الکیه.من همتونو دوست دارم.آریان کارش قوی نیست.کریس دی برگ هم اگه بهش پول بدی با توام می خونه.اینو یادت باشه.بازم از همتون عذر می خوام.

 73. ای بابا اقای مولایی نگفتم نظر این ارین و امثالش را توی سایت نذارید باشه
  اخه …. تو برو بده کریس دی برگ با هات بخونه ببین یه پاپاسی هم تحویلت نمیده.
  بعدش تو چی کاره هستی که اینقدر راحت نظر میدی در مورد علیرضا طباطبایی عزیز هان؟
  برو دکتر روانپزشک حسودیت رو خوب کن بعد بیا حرف بزن شاید طرفدارن گل اریانی حرف بی سوادی مثل تو را گوش بدن.
  فهمیدی؟
  ——-
  پاسخ: دوست عزیز ما در سایت موسیقی ایرانیان معتقد به آزادی بیان هستیم و با در نظر گرفتن قوانینی که قبلا هم ذکر شده (به زودی نیز در قسمت کناری بخش نظرات قرار خواهد گرفت) دیدگاه مخاطب چه موافق یا مخالف براساس همان قوانین تایید می شود.

 74. میلاد می‌گه:

  من یه پیشنهادی داشتم . میشه با آقای علی پهلوان عزیز و آقای پیام صالحی گل و آقای رجب پور عزیز صحبت کنید اگه بشه و امکانش هست به طرفدارای خوب آریان ” کارت مخصوص ویژه هواداران گروه آریان ” اهدا بشه . با مشخصات کامل . گرفتن کارت هم از طریق اینترنت باشه ، البته زحمتش مثله همیشه روی دوش مدیرای گل و بسیار زحمتکش سایت … می افته . مدیرای سایت که همیشه حامی آریان و طرفداراش بودن ، بازم زحمت ما رو بکشن . اگه امکان داره این کارو بکنید ، من دوست دارم آریان و طرفدارای آریان همیشه بهترین باشن و از همه بهتر و عالیتر باشن . البته این پیشنهاد شاید رد بشه بوسیله اعضای محترم آریان و مدیر بسیار زحمتکش آریان ، ولی بعنوان یه آریانی همیشگی وظیفم بود پیغام بدم .
  امیدوارم روزی برسه که همه آریانیها در کنار هم توی کنسرت آریان باند باشن و سالن رو منفجر کنن با صدای تشویق و جیغاشون . همه طرفدارای واقعی آریان ، مخصوصاً ما ها .
  بچه ها شما موافقید بهمون کارت بدهند؟

 75. میلاد می‌گه:

  آرین جان آریان تقلیدی نیست . یعنی تعصب ما الکی و بخاطر پول نیست . به قرآن اگه آریان پولی بود مثه خیلی های دیگه یه لحظه هم ازش حمایت نمی کردم. موسیقی ایران فقط آریان هست .
  احسان جون خودتو ناراحت نکن . توی مملکت ما هیچ کجاش آزادی بیان نیست ، فقط اینجا آزادی بیان هست .
  آرین به نظر تو بهترین خواننده ایران یا دنیا کیه؟ جواب بده تا ‌آمارشو بدم بهت.

 76. میلاد می‌گه:

  کریس دی برگ در برابر علی پهلوان و پیام صالحی هیچی نیست . خداوکیلی صدای علی پهلوان خیلییییییییییییییی زیباتر و دلنشین تر از کریس دی برگ هست.

 77. میلاد می‌گه:

  اگه امکان داره میشه با احسان غیبی و محمد بی باک مصاحبه کنید؟؟ درست غیرمجاز و رپ می خونن (البته محمد بی باک) ولی بی تربیتی و فحش تو کاراشون نیست . اینو یه نفر که خیلی عزیزه ازم خواسته با شما در میون بزارم . ممنون میشم.

 78. میلاد می‌گه:

  سی دی کنسرت آریان چی شد پس؟؟؟
  آریان خیلی بامعرفتی. سی دی کنسرت واسه طرفدارای آریان از آریان5 خیلی مهمتره . لطف کنید سی دی رو بدید بیرون. ممنون میشم. علی پهلوان سی دی کنسرت می خواهیم . حتی شده آریان5 2 سال بیفته عقب.

 79. علی آریانی می‌گه:

  خواهشا افراد تازه به دوران رسیده دهنشونو ببندن که زیادی دارن حرف میزنن، آخه بیچاره ها اگه افتخار و پشتوانه آریان نبود، کریس دی برگ مگه…. بود بیاد توی همچین جوی، آهنگ مشترک بخونه، چشمتون کور که نمیتونید موفقیت آریان رو ببینید، همین یه جمله “هرچی موفق تر باشی، بیشتر دشمن داری” مهندس پهلوان عزیز بسه تا ما هدف حرفهای شما رو بشناسیم، هروقت تونستید اسم کتاب Whos who رو حفظ کنید، اونوقت حرف بزنید، حقتون همون موسیقی مزخرف و مبتذل زیرزمینیه نه آریان، با عرض معذرت به تمامی هواداران باشعور آریان از اینکه من بی ادبی کردم ولی باید میگفتم، زنده باد علی پهلوان، زنده باد گروه آریان

 80. علی آریانی می‌گه:

  میلاد عزیز، درمورد CD کنسرت بزرگ آذر ماه گروه آریان، من توی دیداری که با آقای صالحی داشتم از ایشون دربارش سوال کردم اما گفتن انشا… منتشر میشه، ولی خبر دقیقتر رو باید از آقای پهلوان پرسید که توی پروفایلشون هم عنوان کردم ولی هنوز به جوابی از طرف ایشون نرسیدم، مطمئنا اگر شرایط محیا باشه، این شاهکار بزرگ هم منتشر میشه، اگه خبری شد بهت میگم همینجا، راستی، پروفایل علی جان، هوادار برگی مثل تورو کم داره ها!!! فکرنکنم عضوش باشی؟!! درهرصورت موفق باشید آریانی گل، زنده باد آریان

 81. میلاد می‌گه:

  ممنون علی آریانی عزیزم. قربونت برم خیلی نسبت به بنده لطف داری شما . من خاک زیر پای تمام هوادارای آریان هستم . متاسفانه عضو نیستم . خیلی دوست دارم عضو باشم ولی نمی دونم چیکار باید بکنم . اگه بهم بگی ممنون میشم ازت.

 82. علی آریانی می‌گه:

  علی پهلوان: “من و امیر تفرشی ماهها روی پالایش صدای کنسرت کار کردیم و آماده تصویرگذاری بود. نمی دانم چه بر سر تصاویر آمده که این امر مدتهاست متوقف مانده است. پس از آن هم که درگیر کنسرت بعدی در تهران و تور آمریکا شدیم و تقریبا موضوع فراموش شد. اکنون به نظر می رسد با توجه به چنین تاخیری، زمان ارائه این فیلم گذشته باشد”

 83. لیلاآریانی می‌گه:

  منم دوستدارم عضو پروفایل آقای پهلوان بشم امانمیشه:(

 84. علی آریانی می‌گه:

  دوستان گل آریانی، آدرس بالا، آدرس پروفابل آقای پهلوان هستش، امیدوارم که مشکلی برای ورود بهش نداشته باشدی و منم آدرس رو درست نوشته باشم، زنده باد آریان

 85. میلاد می‌گه:

  علی جون دست گلت درد نکنه . خیلی گلی گل پسر . خیلی خوشحال شدم روی ماهتو دیدم .
  بین همه عشقهای دنیا ، عشق است آریان
  آریان خدای منه قربونش برم الهی .

 86. میلاد می‌گه:

  علی جون باهات کاملاً موافقم . اگه آریان کنسرت و آهنگهاشو واسه کریس دی برگ نمی فرستاد ، کریس دی برگ با آریان همکاری نمی کرد . من پول میدم بگو کریس دی برگ بیاد با من آهنگ بخونه !!!! اونوقت اگه نیومد چی؟؟؟؟
  مطمئن باش کریس دی برگ به جز آریان با هیچ خواننده ایرانی آهنگ نمی خونه .

 87. میلاد می‌گه:

  بچه ها یه خبره خیلی خیلی بد . بدبخت شدیم رفت . توی وبلاگ نیلوفر عزیزم خوندم سحر کاشمری محبوب ونازنین قراره ازدواج بکنه و از ایران بره خارج واسه همیشه . اگه سحر عزیزم از آریان بره من دق می کنم . سحر کاشمری ایشاءالله خوشبخت بشی و همیشه شاد باشید با هم . ولی فکر طرفدارای آریان رو هم بکن که از دوریت دق می کنن . اقلاً ایران بمون . تمام خبرهای شیرین آریان توی سال 89 با این خبر تلختر از زهر مار شد . بجز گریه کردن نمی تونم هیچی بگم . علی پهلوان جونم تورو خدا نزار بره . بعضی ها رفتن به سختی دوریشون رو داریم تحمل می کنیم ولی دوری آبجی سحر مهربون و دوست داشتنیمون رو نمی تونیم تحمل کنیم . اینجور که معلومه باز از آریان کسی می خواد جدا بشه؟؟؟؟؟؟؟ دیگه نمی تونم دلخوشی داشته باشم . روزگارم سیاه شد . آخه چرا اینجوری همه مون رو عاشق و لاور خودتون می کنید بعد تنهامون می زارید . سحر عزیزتر از جانم امیدوارم هر جا هستی در کنار همسر عزیزت همیشه شاد و خوش و سلامت باشی و به پای هم پیر بشید . امیدوارم ما رو فراموش نکنی . ما تو رو فراموش نمی کنیم . باز هم واسه خداحافظی یه آریانی محبوب نازنین دیگه همه با هم می خونیم :
  سخته بی تو با تو بودن ، سخته اما چاره ای نیست
  بی تو با تو بودن شده شب و روزم ، بی تو اما یادت با منه هنوزم
  توئی توی حرفام توئی تو نفسهام ، ولی جای گلم خالی تو آریان

 88. علی آریانی می‌گه:

  ممنون میلاد جان، منم خیلی ناراحت شدم از این خبر، ولی چاره ای نیست، توی این 11 سال، طوفانها نتونستن آریان رو متوقف کنن، این مشکل هم با گذشت زمان حل میشه، زنده باد علی پهلوان، زنده باد آریان و آریانی

 89. میلاد می‌گه:

  ………
  علی جون ممنون گلم . هیچی نمی تونه آریان رو متوقف کنه . ناراحتی من از اینه که سحر کاشمری نازنین خیلی واسه آریان زحمت کشیده . اقلاً داداش علی جونم واسه خداحافظی آبجی سحر عزیز یه کنسرت خداحافظی بزارید . کنسرت هم که بعد محرم صفر میفته . همخوانای آریان مثه خواننده های آریان هستن . سخته خیلی سخته .

 90. میلاد می‌گه:

  ببخشید لطف کنید جواب سئالمو بدید.ممنون میشم.

 91. لیلاآریانی می‌گه:

  واقعامنم ناراحت ناراحت شدم آخه آریان داره تجزیه میشه هرسال یکی جدامیشه

 92. میلاد می‌گه:

  آریانی ها از آریان5 چه انتظاری دارند؟ لطفاً تمام موارد رو ذکر کنید.
  آقای مولائی قبلاً سوال داشتم ایمیل میزدی به من و جواب سئوالامو میدادید . می دونم خیلی گرفتارید .دست گلتون درد نکنه . امیدوارم همه شما عزیزان خوب و خوش و سلامت و موفق باشید .

 93. میلاد می‌گه:

  راستی توی محرم مگه ‌البوم میدن بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!! مگه میشه…
  احسنت به آریان خودمون که خیلی احترام میزارن به این مسائل. واقعاً آریـــــــــــــــان بـــــــــــــــانـــــــــــــــــد بهترین الگو واسه همه دنیاست.
  علی پهلوان جون خیلی چیزها به هواداراش یاد داده فقط شعر و آهنگ نبوده.

 94. رضا آریانی می‌گه:

  همه نظرها رو خوندم چیزی نمی تونم بگم جز اینکه زنده باد آریان و آریانی

 95. سجاد می‌گه:

  به قول یکی از دوستان اینجا بیشتر شبیه صفحه جک و لطیفه بود تا مصاحبه
  مصاحبه خوب بود ولی بیش از حد تعجب کردم میدونید چرا؟
  چون تا حالا اینقدر اسم گروه اریان رو یه جا نشنیده بودم توی هیچ سایتی نیستید فقط اینجا میاید
  این چجور گروهی هست که هیچ سایتی حسابش نمیکنه و مطلب نمیزنه از اون بدتر مطلبی هم که بزنه کلا 5 6 نفر نظر میزارن که از اون تعداد هم 3 4 تاشون مخالف هستن
  در کل بسی خنده انگیزناک بود

 96. نیلوفرآریان می‌گه:

  واقعا خوشم اومد آریان یه چیز دیگس به خاطر همینه که 10ساله آریان گوش میدم

 97. شایان می‌گه:

  خیلی دوستتون دارم

 98. sh-a می‌گه:

  آریان برام مثل نفس میمونه پس بمون تا بمونم علی عزیزم تو بدترین لحظه هام از عشق و امید گفتی و من 3 ساله که دارم با صدای تو با زندگی میجنگم ازت ممنونم که وقتی هیچکس نموند صدای آرامش بخشت رو مثل خورشید به من بخشیدی

 99. میلاد لاور آریان باند می‌گه:

  جیگرتو sh-a جون . واقعاً حرف دله همه آریانیها رو با حرفای عاشقانت گفتی . دوست داریم آریان باند

 100. فاطمه می‌گه:

  قاصدک پرواز کن…….. دوستون دارم اریان

 101. صنم می‌گه:

  سلام,سلام به همه طرفدارای علی پهلوان,واقعا خیلی خوش سلیقه هستید که اقای پهلوان رو دوست دارید.واقعا دوستتون دارم. Bo0o0s.

 102. یکی می‌گه:

  اریان 12 ساله شد بردارین اینو بهترین سایت موسیقی کشور – ای بروز -ای پربازدید- ای گزارش

 103. ناشناس می‌گه:

  ایت مصاحبه رو یه جای دیگه هم خونده بودم………..خوبه………..

 104. زهرا می‌گه:

  این سایت هر چند روز یکبار به روز رسانی میشه؟مطالب جدید نبود…

 105. الهام می‌گه:

  من عاشق علی پهلوان ام.خیلی صدای خوبی داره…!

 106. هدیه می‌گه:

  علی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم دوستت داریم

 107. نازنین می‌گه:

  وای بچه ها خیلی قشنگ جو سازی میکنید بترکه چشم حسود به قوله امین حیایی توی یه فیلم خیلی ام عالی زنده باد اریان هههههههههههووووووووووووووووررررررررررررررررررااااااااااااااا

 108. کیمیا کاظمی می‌گه:

  اریان یک گروه ایده ال وعلی پهلوان یک ستاره ی ماندگار توی قلب همه ی مااریانی هاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دریافت اخبار با SMS (پیامک)

عضویت در خبرنامه

با افزودن ایمیل خود به لیست خبرنامه سایت از جدیدترین رویدادهای موسیقی ایران توسط ارسال ایمیل آگاه شوید.