پهلوان: کارهای مقدماتی پنجمين آلبوم آریان در حال انجام استگفتگوی اختصاصی موسیقی ایرانیان با علی پهلوان در 11 سالگی آریان

موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: یازده سال پیش، سوم آذر سال 78 گروه آریان که تازه شکل گرفته بود برای اولین بار در جزیره قشم روی صحنه رفت و به عنوان اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب اسلامی ایران خودش را به جامعه موسیقی کشور معرفی کرد. این ماندگاری با کمترین تغییر در هسته گروه از سال 78 تا به امروز ادامه داشته و در حالی آریان وارد یازدهمین سال فعالیتهایش می شود که تازه از تور کنسرتهای آمریکا بازگشته و در حال برنامه ریزی برای تهیه و تکمیل آلبوم پنجم خود است، به بهانه یازده سالگی و برنامه های آتی آریان گفتگوی کوتاه کرده ایم با علی پهلوان خواننده، آهنگساز و ترانه سرای این گروه که در ادامه می توانید بخوانید.

 • به غیر از آریان گروه های زیادی در انواع سبک های موسیقایی در این چند سال شروع به کار کرده اند ولی بعد از مدتی ضمن اینکه هیچ تداومی در کار نداشتند خود به خود محو و از خاطر مردم نیز فراموش شده اند، دوست دارم بدانم خود شما که جزوی از اعضای اصلی گروه هستید راز ماندگاری گروه آریان را در چه می دانید؟

عوامل مختلفی در موفقیت گروه آریان و ماندگاری آن سهیم هستند که در درجه اول دوستی و گذشت اعضاء است. اصولاً یکی از مواردی که گروه های دیگر را از هم می پاشد این است که عموماً فکر می کنند از یکدیگر قوی تر هستند و اگر گروه در جایی موفق شود، به خاطر شخص ایشان بوده است. به همین دلیل از لحظه اول این موضوع را مطرح می کنند و چون این امر در گروه مدیریت نمی شود، به از هم‌گسیختگی گروه می انجامد. ما در دو بخش گروه را مدیریت می کردیم. یکی مدیریت خارجی که توسط آقای رجب پور انجام می شد و یکی مدیریت داخلی توسط نینف و من. مدیریت خارجی ابعاد بسیار پیچیده ای دارد که از برخورد با سیستم های خارج از گروه تا سیاست گذاری و مدیریت برنامه های گروه را در بر می گیرد. حاصل موفقیت این مدیریت، ماندگاری گروه در برخورد با سرد و گرم های خارج از مجموعه آریان است. مدیریت داخلی گروه، از طراحی و مسائل فنی آهنگ ها و اجراها گرفته تا همدلی درون مجموعه را عهده دار است که حاصل آن ماندگاری ترانه های آریان در بین طرفداران است. سوم آذر ماه 1389 یازده سال پس از اولین اجرای گروه آریان در جزیره قشم است و گروه پس از اجراهای پر ماجرا ولی بسیار موفق تور آمریکا نشان داد که هنوز با قدرت جایگاه خود در موسیقی پاپ را حفظ کرده است.

 • سال پیش شاهد جشن ده سالگی آریان بودیم که به همین مناسبت کنسرت هایی با استقبال چشمگیر مخاطبین در تهران اجرا کردید، هوادارانتان امسال هم قبل از ماه محرم منتظر کنسرتهایی به مناسبت یازده سالگی آریان بودند که اعلام کردید برگزار نخواهد شد، دلیل این عدم برگزاری چه بود؟

ما اصولاً سعی می کنیم که اجرا های بزرگمان تغییرات و سورپرایز های خاصی داشته باشد. مطمئناً پس از بازگشت از آمریکا فرصت زیادی برای طراحی اجرای جدید در تهران را نداشتیم و مجبور بودیم اجرایی مانند اجرای پیشین داشته باشیم. در کنار این مساله، سالن ها همه توسط دیگر هنرمندان رزرو شده بودند و به همین دلیل ترجیح دادیم تا بجای یک شب اجرای مشابه اجرای پیشین، برای اجرایی بزرگ تر برنامه ریزی کنیم.

 • از چند ماه پیش درگیر برنامه تور کنسرت های آمریکا بودید، در این اجراها با اینکه مشکلاتی از جمله همراهی نکردن کل اعضای گروه پیشروی شما بود ولی شاهد اجراهای خوب از سوی آریان بودیم، از تجربه این کنسرت‌ها و  ميزان رضايت شخصی‌تان از اجراها بگوييد.

کنسرت ها با استقبال کم نظیری از سوی ایرانیان مقیم آمریکا مواجه شدند. عدم حضور پیام صالحی و علیرضا طباطبایی شوک بسیار بزرگی به گروه وارد کرد ولی با توجه به پیش فروش بلیت ها و عدم فرصت برای جابجایی زمان برنامه، چاره ای جز اجرای کنسرت نبود که این امر با اجرای فوق العاده اعضای گروه و نوازندگان مهمان با موفقیت به پایان رسید و بازخورد بسیار خوب حاضرین گواه این ادعاست. در کنار این امر، حضور نینف امیرخاص بعد از یک سال و نیم در کنار گروه قوت قلب بسیار بزرگی بود و تاثیر بسیاری در خوب اجرا شدن برنامه داشت. جا دارد در کنار اعضای اصلی گروه، تشکری خاص داشته باشم از علیرضا میرآقای عزیز که در کنار نوازندگی حرفه ای اش، کمک های  شایانی به من و نینف برای بهتر اجرا شدن برنامه نمود. نیما وارسته عزیز که سالهاست در نبود سیامک در کنسرت های خارجی زحمت نوازندگی ویلن را می کشد و این بار، بار بخشی از نوازندگی ملودی های کی بورد را هم  به دوش می کشید. رامیل نیسان عزیز، نوازنده درامز، که ظرف 24 ساعت خود را به سایر اعضای گروه رساند و همچنین کسری سبکتکین و علی سنایی عزیز که زحمت نوازندگی گیتار بیس را در این اجرا ها به عهده داشتند. مطمئناً جای خالی دوستان خوبم پیام صالحی، علیرضا طباطبایی، فرزاد فخرالدینی، دارا دارایی، عمید بنکدار و شهاب حسینی هم بسیار مشهود بود. این کنسرت ها در چهار شهر لوس آنجلس (سالن بزرگ شراین آدیتوروم که گاه در آن مراسم اسکار برگزار می شود)، سن خوزه، واشینگتن دی سی و نیویورک با موفقیت برگزار شدند.

 • از این بحث فاصله بگیریم، شنیدم در حال برنامه ریزی برای آماده سازی و انتشار آلبوم پنجم خود هستید، هواداران آریان امیدوار به شنیدن این آلبوم تا نیمه های سال بعد باشند؟

کارهای اولیه آلبوم در حال انجام است و فعلاً ترجیح می دهم زمانی برای انتشار آن اعلام نکنم.

 

 • این تک آهنگ هایی  که بعد از انتشار آلبوم چهارم از سوی آریان منتشر شدند (قطعات «صدای پای امید»، «هفت»، «تو رو کم دارم» و «از روزی که رفتی») در آلبوم جدیدتان قرار خواهند گرفت؟

بله و البته «عید اومد بهار اومد» هم جزء آثاریست که بصورت سی دی انتشار نیافته است. شایان ذکر است که این آثار در کنار چندین ترانه جدید در آلبوم پنجم قرار خواهند گرفت و آلبوم پنجم منحصر به این تک ترانه ها نخواهد بود.

 

 • آخرین سوالم در مورد فیلم کنسرت آذر ماه سال پیش است که پیشتر گفته میشد به زودی وارد بازار خواهد شد، دلیل این همه تاخیر چیست؟

من و امیر تفرشی ماهها روی پالایش صدای کنسرت کار کردیم و آماده تصویرگذاری بود. نمی دانم چه بر سر تصاویر آمده که این امر مدتهاست متوقف مانده است. پس از آن هم که درگیر کنسرت بعدی در تهران و تور آمریکا شدیم و تقریبا موضوع فراموش شد. اکنون به نظر می رسد با توجه به چنین تاخیری، زمان ارائه این فیلم گذشته باشد باید در مورد این موضوع با گروه و آقای رجب پور صحبت کنم و تصمیم نهایی را بگیریم.

__________________________________________________________________________________________________

 

با توجه به اینکه بخشی از مصاحبه باعث پدید آمدن سوء تفاهم برای هواداران آریان گردیده، علی پهلوان در تماس با خبرنگار موسیقی ایرانیان توضیحات تکمیلی در باب آلبوم پنجم آریان ارائه کرده است که در ادامه می توانید بخوانید:

«آلبوم پنجم آریان به اندازه ی یک آلبوم کامل دارای قطعات جدید (منتشر نشده) خواهد بود و تک ترانه های انتشار یافته هم به دلیل اینکه در دسترس همگان قرار نگرفته اند و عرضه آنها به صورت اینترنتی بوده به همین دلیل در آلبوم پنجم به قطعات جدید اضافه خواهند شد.»


منبع: موسیقی ایرانیان

برچسب

109 دیدگاه برای این خبر “پهلوان: کارهای مقدماتی پنجمين آلبوم آریان در حال انجام است”

 1. نیلوفر گفت:

  مرسی از مصاحبه ی قشنگتون اقای مولایی..

 2. bita گفت:

  merci ..ye Mosahebe binazir..man hamishe khabar haye goruhe ariyano donbal mikonam…amma hala kheyli khosh halam khabaresho az in site mikhunam …be khosus az site khabari ke kheyli az ahaaliye musighi tush hozur daran va mored etemadeshune…mamnun az shoma …

 3. الناز گفت:

  خبر خوشحال کننده ای بود، بعد از این همه مدت و برگزاری کنسرتهای موفق، انتشار این آلبوم می تونه برای هوادارن آریان اتفاق بزرگی باشه و خوشحالم که باز هم آخرین اخبار آریان رو می تونیم از طریق شما پیگیری کنیم…

 4. پویا آریانی گفت:

  بسیار عالی.ولی آقای پهلوان عزیز.ما مدتهاست منتظر فیلم کنسرت هستیم.ناامیدمون نکنین

 5. Arman گفت:

  Ma bisabrane montazere arian 5 hastam va mamnoon azshima aghay molai baray mosahebey zibatoon

 6. علیرضا ابراهیمی گفت:

  گروه آریان همیشه افتخار ما بوده و هست و خواهد بود ….. علی پهلوان که دیگر گل سرسبد این خانواده هست ….. به جرات و بی هیچ واهمه ای میگم که آریان برترین است ….. کدام گروه موسیقی حتی گروه های 2-3 نفره بیش از چهارسال دوام آوردند؟ اکنون ما سالگرد یازده سالگی آریان را جشن میگیرم …بیصبرانه چشم انتظار آلبوم هستیم …. آریان دوستت دارم …. علی جانم عاشقتم

 7. عالی بود!!!! آلبوم پنجم آریان، واقعا نمیدونم چی بگم!!! فقط هواداران میلیونی آریان باید منتظر باشن تا شاهد ارائه شاهکاری دیگه از آریان با مدیریت علی پهلوان عزیز باشن، ما منتظر می مونیم!!! زنده باد آریان، زنده باد علی پهلوان عزیز

 8. حالا که پیشمی اما تموم لحظه هام عشقه وقتی که از تو میخونم همه ترانه هام عشقه…. زنده باد علی پهلوان

 9. نصیر گفت:

  سلام

  عید همگی مبارک
  مثل اینکه آریان عادت کرده خبرای خوبشو تو عید غدیر بده
  شنیدن این خبر عیدی خیلی بزرگی برای من و هواداران آریانه
  با آرزوی موفقیت روز افزون برای آریان و پهلوان پهلوانان علی پهلوان عزیز

 10. محسن گفت:

  شما و موسیقی ما با همه مصا حبه می کنید الا حمید عسکری

 11. fozhan گفت:

  mer30 aghae m0layi az m0sahebe va akhbar jadid az arian

 12. وای این واقعا عالیه من نمیدونم چی بگم

  امید وارم هر چه زودتر آلبوم منتشر بشه

  از آقای مولائی و بقیه دوستان هم بابت این گزارش تشکر میکنم

  زنده باد آریان وآریانی

 13. پريسا گفت:

  ممنون از مصاحبه ي خيلي خيلي قشنگتون آقاي مولايي…..هنوز منتظر فيلم كنسرت 10سالگي هستيم…..بابا چقدر صبر كنيم؟؟؟؟!!!

 14. ممنون از شما.خیلی عالی بود.
  زنده باد علی پهلواااااااااااااااان

 15. ممنون بلاخره ازخماری دراومدیم…خداکنه فیلم کنسرت بیادآخه من اون موقع بلیت گیرم نیومد:(

 16. نسما گفت:

  سلام و خسته نباشید ، به به عجب مصاحبه ی جالب و خوندنی بود با خواننده ی محبوب آریان ماندگار ، بله که فوق العاده بی ظنیر بود ، ما هم به نوبه ی خودمون از زحمات نوازنگان مهمان آریان سپاسگزاریم ، انشاالله در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشند ،بی صبرانه منتظر آلبوم پنجم آریان هستیم !!!
  فقط ای کاش تک آهنگ ها جدا می شدند از آلبوم ، هر چند اضافه کردنشان به آلبوم هم جالب و شنیدنی است !!!!! ممنون ، عالی بود !!!

 17. نیما گفت:

  اسمم رو در بالا اشتباه تایپ کردم !!! شرمنده !!!!!!!!

 18. میلاد گفت:

  خيلي خيلي ممنون از مديراي محترم سايت به خاطر اين مصاحبه عالي . دستتون درد نكنه . همچنين از داداش علي گلم هم بي نهايت ممنون و سپاسگزارم .
  خبرهاي خيلي خوبي بود . فقط در مورد فيلم كنسرت آريان ، داداش علي جونم به خدا ما حاضريم زمان فيلم گذشته باشه و تصوير و صداي بي كيفيتي باشه . فقط واسه ما ديدن روي ماه شما در اجراي جديد و شنيدن صداي گرم و دوست داشتني شما در كنسرت جديد هست . بعد از 8 سال مي خواستيم كنسرت آريان رو ببينيم ، اما انگار همش يه رويا بود . خب آريان توي كنسرت خيلي خيلي بهتر و عاليتر از ‌آلبوم هست . اگه امكان داره سي دي كنسرت رو بديد بيرون . حتي شده يه آهنگش رو واسه دانلود بزاريد توي سايت . آدمو اينجوري عاشق و ديوونه خودتون مي كنيد ، همش ما ها رو بزاريد توي حسرت .
  راستي آريان به مناسبت ماه محرم واسه امام حسين (ع) آهنگ نمي خونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آهنگي به زيبائي مولا علي (ع) جان باشه .
  الهي قربون داداش نينف گلم برم . دلم براش يه دنيا تنگ شده . داداش نينف جونم اميدوارمهر چه زودتر برگردي خونه خودت و دله همه هواداراي آريان رو شاد كني . راستي واسه آريان5 نينف عزيزم مياد؟؟؟
  عليرضا ميرآقا كه خيلي كارش درسته . به نظر من يه سوپرايز ‌آريان واسه طرفداراش اين بود كه عليرضا ميرآقا رو آوردن توي گروه . واقعاً كاراش بي نظير و فوق العاده است .
  اميدوارم آريان5 زودتر بياد . البته 2 سال ديگه هم بياد مشكلي نيست ، چون آريانيها 6 تا تك آهنگ فوق العاده به هوادارا تقديم كردند . آريان بي نظير و بي همتاست . فقط سي دي كنسرت رو بدهن بيرون ديگه ما هيچي از آريان نمي خوايم . آريانيها اگه عاشق هواداراتون هستين خواهش مي كنم سي دي كنسرتتون رو بديد بيرون .
  ايشاءالله كه آريان و اعضاي ماه و نازنينش 1111 سالگيشون رو جشن بگيرن و تا بي نهايت پابرجا و هميشه آرياني و بي همتا باشند .
  آريان باند خيلي خيلي دوست دارم و همه اعضاي مهربون و گلت رو مي پرستم .

 19. واقعا به عنوان یه هوادار آریان به خودم میبالم که میبینم اینچنین طرفدارای با احساسی مثل میلاد جان عزیز داره گروه آریان، میلاد عزیز حرف دل همه ی ما آریانیا رو با کلامی روان و دلنشین که انسان رو به شوق میاره ، گفتن، بله، اگر آریان آهنگی به مناسبت ایام محرم منتشر کنه که دیگه واقعا هیچ…. ما هواداراا میمیریم برای گروه محبوبمون که در راسش، مهندس پهلوان عزیز میدرخشه!!! زنده باد آریان و آریانی، تا بینهایت….

 20. اگه یک دنیا قشنگی باشه اگه هرجا پر از عطر گلها شه بدون اینو “علی جان” دلم پیش تو گیره نمیتونه کسی جاتو بگیره نمیتونه کسی جاتو بگیره… زنده باد علی پهلوان عزیز

 21. محمود گفت:

  نکنه توکاریتوین برای بنیامین رو به سفارش علی آقا انجام دادین؟ واقعا؟عجبا!

 22. ناشناس گفت:

  و همچنین با تشکر از آقای رجب پور که یازده سال تمام زخمت میکشند وبا مدیریت ایشان گروه آریان توانسته رمز ماندگاری خود را ادامه دهد برای تک تک اعضای این گروه آرزوی موفقیت میکنم چون همیشه خاطرات خوشی را برای ما زنده میکنند .

 23. N.B گفت:

  mamnoonam az mosahebe,4 albome arian vaghan be yad mondani boood montazere albom 5 ba ahangae jadid hastim

 24. راستی چرااون کتاب که اگه اشتبانکنم ترانه های آریان برای گیتاراسمش بودخبری نیست؟
  بازم ممنون بابت مصاحبه

 25. حانیه گفت:

  سلام وایییییییییییییییی خدا نمیدونم چی بگم خیلی ذوق زده شدم بچه ها فکر کنید آریان آلبوم 5 رو بده بیرون هورا!!!خیلی خوشحالم آریان همیشه پیشتازه کنسرت آمریکایی هم که از عکساش مشخص بود چه خبره آریان گلم و آقای پهلوان عزیز بهتون افتخار میکنم!!!:-))

 26. حامد گفت:

  نمی دانم از شنیدن این همه خبر خوب چکار باید بکنم
  -فیلم کنسرت بعد یک سال انتظلر منتشر نخواهد شد

  -کنسرت قبل ماه محرم نخواهد بود

  -البوم جدید که احتمالا تا یک سال دیگر هم منتشر نخواهد شد 5 قطعه تکراری خواهد داشت.
  چقدر اخبار خوب؟! خواهشا فیلم کنسرت رو منتشر کنید خواهشا…

 27. وایییییییییییییییییییییییییییی

  خیلی قشنگ بود دوست داشتمش خبر خیلی خوبی برای من بود امیدوارم که هرچه زودتر بتونن البوم جدیدیشون رو وارد بازار کنن همچنین با یه سورپرایز دیگه ما طرفداراشون رو خوشحال کنن

 28. سعید گفت:

  ملیکا اریانی
  پویا اریانی
  علی اریانی
  لیلا اریانی
  سعیده اریانی
  اصغر اریانی
  وای خدا مردم از خنده نمردیم و دیدیم این بنده خدا هم طرفدار داره البته چیزی که جالبه اینه که این فقط تو این سایت انگار طرفدار داره همین مطلب صد تا سایت دیگه بذارید یه نظر هم براش ارسال نمیشه حالا چطور اینجا سعیده وحیده همه هم اخرش اریانی دارن نظر دادن خدا عالمه البته میدونیم با ایشون رفاقتی بدجور دارن مدیر این سایت
  جالبه همیشه از علی پهلوان خبر میذارن و مصاحبه میکنن نه از گروه اریان
  در کل باعث خنده شد

 29. سهیل گفت:

  تعجبی نداره سعید جان که آریان خار تو چشمه بعضیاست. چون گر چه باب میل بعضیا از جمله شما نیست، ولی پر افتخار ترین گروه و سد شکن موسیقی پاپ ایرانه. شما هم بهنره به جای مسخره کردن طرفداران یک هنرمند سعی کنی در جای خودش از هنرمند مورد علاقه ات دفاع کنی. اصولا پایین کشیدن دیگران شرط بالا رفتن شما نیست. رقابت اینه که چیزی در چنته داشته باشید که اگر اینطور باشه نیازی به تحقیر دیگران نخواهید داشت.

 30. مهدیه گفت:

  سعید جان خب عزیزم این کار تو که مسخره هنرمندان هست از همه بدتره که…
  همین که شما دوست ندارید هواداران دیگر خواننده ها به هنرمند محبوب شما توهین کنند شما هم بهتر هست به کاربران و هواداران دیگر خواننده ها احترام قائل شوی…
  خیلی آقایی سعید ولی به حرفام خوب فکر کن داداش

 31. میلاد گفت:

  علي جان تورو خدا شرمنده مون نكن ، اينجوريام كه ميگي نيست . شما نسبت به من خيلي لطف داريد . شما خودتون بهترين و خوبترين هستين كه همه رو اينجوري ميبينين . من عاشق شما و تمام طرفداراي گل آريان هستم . منم واقعاً افتخار مي كنم كه آريان طرفداراي گل و دوست داشتني و متعصب مثه شما و بقيه آرياني هاي نازنين داره . خيلي ممنونم از محبت بي نهايتت .
  در مورد علي پهلوان جونم يه نكته مهمي بگم :
  به قول بعضي مجلات و خيلي از آدمها : « پهلوان ، برازنده نام علي است » . همچنين علي ، برازنده نام پهلوان است و علي پهلوان برازنده شخصيت فوق العاده گل و نازنين و مهربون و بسيار با شخصيت خواننده گروه بزرگ آريان هست . با وجود اين همه موفقيت و سربلندي و محبوبيت و افتخار ، علي پهلوان نازنين همون انسان با صفا و خاكي اولين روزهاي شكل گيري آريان هست . به قول معروف واسه مردم كلاس نميزاره و خودش رو تافته جدا بافته نمي دونه . كلاً ‌آريانيها همشون اينجورين . همه باشخصيت و مردمي .
  آخرين مطلب « همه آريان و آرياني ها رو بخاطر خودشون دوست دارند »

 32. دوستان عزیز، درگیر بعضی جوسازی ها نشید لطفا!!! خود آقای پهلوان گفتن که وقتی زیاد دشمن داری یعنی توی کارت موفق بودی!!! پس همین یه جمله کافیه برای کسی که اینجوری توهین میکنه به هوادارای آریان، طفلک معلوم نیست خواننده موردعلاقه اش چی به سرش آورده که چشم نداره هوادارای بقیه رو ببینه، اگه آریان طرفدار نداشت، به مناسبت 10 سالگی گروه، کنسرتش سه شب و اونم دوسانس تمدید نمیشد که اون بلیط ها هم یک روزه به فروش رفت، عزیزم لطفا خوددرگیریتو به اینجا نکشون، کلا عادت ما ایرانیاست که با پایین کشیدن بقیه، خودمون بالا بریم اما در این مورد کور خوندی

 33. sogand ariani گفت:

  قربونش برم اریانمو…ایشاا… 111111111111سالگیت عزیزم…مرسی از مصاحبه اریان همیشه جاویدان

 34. شهروز گفت:

  خیلی خوب بود علی پهلوان واقعا رکن اصلی موندگاری این گروه هستش همونطور که میلاد عزیز گفت آریان بعد ار آلبوم بی تو با تو ثابت کرد چقدر به فکر طرفدارانش هست با کنسرتهای متعدد و تک آهنگهای بسیار پر معنی و زیبا یک درخواست از همه ی شما طرفداران همیشه حامی آریان دارم که اجازه ندین مثل مطلب بنیامین که بحث اصلیش فراموش شده و الان شده دعوا سر خواننده های مورد نظر کاربران اجازه ندین جو اینجا هم به اون سمت بره آریان از پارسال تا امروز 20 اجرا در تهران چند اجرا در کیش و 4 اجرا هم ذر آمریکا داشت و ثابت کرد که چقدر نزد مردم محبوب هستش و چقدر طرفدار داره اگر کسی حرفی میزنه شما جوابش را ندهید و همچنان نشان دهید که آریان و طرفدارانش با بقیه فرق دارند ممنونم از شما دوستان

 35. سوگنداریانی گفت:

  حتما فقط اعصاب خوردیه اون مطلب…منم با شهروز عزیز موافقم.به نظر من اصلی ترین رکن پایداری اریانمون همین ترانه های سرشار از روح عرفانی و فلسفی است…من که تا حالا هم وقتی شاپرک و ساحل و گل من و توروکم دارم و … میگوشم باهاشون اشک میریزمو یا میخندم…هنوز برام همونی همون نفس تو سینم…

 36. با آقای علی آریانی موافقم.اصلا ارزش آریان و هواداراش خیلی بیشتر از ایناس که بخواد به چنین آدمهای کوتاه فکر و …پاسخ بده.وجود یه سری آدم حسود نشون دهنده ی موفقیت زیاد آریانه.
  زنده باد علی پهلوان گلم.

 37. زنده باد آریان و آریانی، تابینهایت…

 38. ستاره گفت:

  ممنون از مصاحبه عاليتون. مطمئنم آريان 5 هم مثه بقيه آلبوم هاي آريان عزيز خيلي طرفدار داره و مثل هميشه ركورد ميزنه به كوري چشم حسوداي آريان.فقط خواهشا فيلم كنسرتها رو بدين بيرون ، لطفا .

 39. ستاره گفت:

  منم با آقاي شهروز كاملا موافقم ، جواب اينجور آدم ها فقط سكوته و بس

 40. ستاره گفت:

  آريان توي دنيا فقط يه دونس

 41. سهیل گفت:

  کار گروهی موسیقی درایران و تدوام همکاری گروه قابل تقدیر احترام است . امیدوارم موفق باشید.

 42. شیما آریانی گفت:

  منم به نوبه ی خودم 11 سالگی آریان عزیز رو تبریک میگم انشالله هر سال به موفقیتشون افزوده شه ……..

  آریان جونم : تو یعنی نم نم بارون رو تن قشنگ بیشه اون طلسم عاشقونه که میمونه تا همیشه

  تو صدای خنده هامی یه طنین تا اوج رویا تو یعنی یه جای خلوت نو طلاطم یه دریا ………همیشه موفق باشی.راستی عکسایی که گذاشتین خیلی قشنگه mer30

 43. آرزو گفت:

  به نظر من بی انصافیه اگر از زحمات نیما وارسته تشکر نکرد..ایشون تو تمام کنسرت های خارجی گروه اریان حضور داشتن..و واقعا اجازه ندادن نبود اقا سیامک به چشم بیاد خوب میشه اگر تو کنسرت های خارجی تا زمانی که اقا سیامک حضور ندارن تو تبلیغات کنسرت ها که گروه اریان و نشون میده به جای اقا سیامک اقا نیما رو نشون بده خوب تا امروز ایشون عضو ثابت کنسرت های خارجی بوده….باید ایشونم جز گروه حساب بشه..ممنون از اقای وارسته به خاطر همه یه زحماتشون…و به امید موفقیت روز افزون گروه اریان

 44. سوگنداریانی گفت:

  دست اقا نیما هم درد نکنه…واقعا زحمت میکشه برای اریانمون…میشه کلیپ ای وای و فارسی وان رو برا دانلود بذارید؟؟؟

 45. واقعا ممنون اقای مولایی
  و اما در جواب اون پسره سعید باید بگم کسی که اریان براش هیچ ارزشی نداره که اصلا نباید بیاد مصاحبه رو بخونه و من از همین الان به تمام اریانی ها میگم ایشون دارن از حسودی و حرص میترکد!

 46. میلاد گفت:

  منم با همه آرياني هاي گل كاملاً موافقم . سوگند جان راست ميگه ، كليپ اي واي و فارسي وان و اون كليپهائي كه آريان توي كنسرتاش پخش مي كنه واسه دانلود بزاريد .
  سي دي كنسرت آريان چي شد؟؟؟؟؟؟؟؟ بالاخره مياد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا جواب بديد ، 8 ساله آريان رو روي سن نديديم .
  يه موضوع جالب ، من يه جائي خوندم پيام صالحي يه آهنگ جداگونه با كريس دي برگ و يه آهنگم با گروه جيپسي كينگز مي خواد بخونه . راست و دروغش با اونا .
  راستي به نظر شما سوپرايز بزرگ آريان توي آريان5 چي مي تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
  جوابش خيلي سخته . فقط يه راهنمائي . آريان كار تكراري نمي كنه ، يعني كريس دي برگي در كار نيست .

 47. آریان آریان آریان آریان آریان آریان…عشق منه:)

 48. farzaneh.z گفت:

  ممنون خیلی مصاحبه خوبی بود منم با کمی تاخیر تولد یازده سالگی آریان تبریک میگم با آرزوی موفقیت روزافزون:)

  به شدت منتظر خبرای خوب به خصوص فیلم کنسرت و البوم پنجم هستیم…
  همیشه آریانی….تا بی نهایت

 49. ميلاد گفت:

  شراره جونم امروز با شكوهترین روز هستی است ، روزی كه آفریدگار تو را به جهان هدیه داد و من میترسم به تو تبریكی بگویم كه شایسته تو نباشد ، به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی .
  دوباره روز تولدت رسید /روزی كه غصه سراغم نمیاد /روزی كه دستای تنهایی من / بیشتر از همیشه دستاتو میخواد
  تو وجودت واسه من یه معجزه ست / مثل تو هیچ كجا پیدا نمیشه
  روز میلاد قشنگت می مونه /توی تقویم دلم تا همیشه
  وجود زیبایت وارد به دنیا میشود /هدیه سالروزش این آوا میشود
  عاشقی چون من بی پروا میشود / غرق رويا مي شود در شعر تولد
  باشي نباشي پيشه من تو بهترين همنفسـي / هرجاي دنيـا كه ميــــري به آرزوهـــات بـرسي / روزه تولد توئه ميلاد هر چي خاطره / روزي كه غيرممكنه هيچ جوري از يادم بره
  آبجي شراره عزيزم ، اي چيره دست ترين نوازنده گيتار دنيا ، اي خوش صداترين همخوان دنيا ، می دانم امروز بارها و بارها تولد بهاريت را تبریك گفته اند شاید واژه های تبریك آنها زیباتر بوده اند اما با عشقی را كه من به همراه تبریكم روانه قلب عاشق و مهربانت می كنم قابل قیاس نیست… روز میلاد تو روز شكفتن غنچه های مهربانیست با تمام وجود دوستت دارم آبجي شراره مهربون و خوشگل و جيگرطلا و مهربونم تولدت مبارك اي روياي سپيد آرياني ها ، اي دوست داشتني ترين مخلوق خدا .
  روز تولدت شد و نيستم اما كنار تو / كاشكي مي شد كه جونمو هديه بدم براي تو
  بيا بهش تو رويامون رنگ حقيقت بپاشيم / درسته ما نميتونيم اين روز و پيش هم باشيم
  از لحظه لحظه هاي جشن تو خيالم عكس بگيرم / ميخوام برات تو روياهام جشن تولد بگيرم
  چراغوني جشنمون، ستاره هاي كهكشون / من باشم و تو باشي و فرشته هاي آسمون هر چي غم و غصه داري يك شبه آتيش بزنم / به جاي شمع ميخوام برات غمهات و آتيش بزنم
  تو غمهات و فوت بكني منم ستاره بيارم / اشك چشاتو پاك كنم نور ستاره بكارم
  / بيابونا و بركه هاش بارون قطره قطره هاش كهكشونو ستاره هاش درياو موج و ماهياش
  بال فرشته ها و عشق و اشتياق و پولک / با هفت تا آسمون پر از گلاي ياس وميخک
  فقط مي خوان بهت بگن : / عاشقتو يه قلب بي قرار و کوچک
  تولدت مبارك شراره ماه و عسلم
  در بــــــــاغ جهان، دلم گلی می جوید

  امروز گل سپیــــــــــده ات می روید شراره جونم

  امروز دلـــــــــم دل ای دل ای میخواند،

  چون میلاد تو را خـدا مبارک گویـد
  هرسال وقتي 10 آذر مي شود هزاران شهاب به سمت زمين هجوم مياوردن
  از خودم مي پرسيدم
  چه اتفاقي افتاده که آسمونيا ميخوان خودشونو به زمين برسونن؟
  و امسال فهميدم اونا به پيشواز حضور مسافري ميان که زمينو
  با گامهاي مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه آبجي شراره گلم دهم آذر سالروز جوانه زدن وجود پر مهر و محبتت را به تو اي سراسر زيبائي تبريك مي گويم . اميدوارم هميشه خوشحال و سلامت و موفق و پيروز باشي . و لبخند بر لبانت تا بي نهايت . آبجي شراره گلم خيلي خيلي دوست دارم و عاشقتم و با تمام وجودم مي پرستمت . حامي و لاور هميشگيتون ميلاد .
  يه ميتينگ با آبجي شراره نازنينم بزاريد . آريانيها تبريك يادتون نره .

 50. میشه یه مصاحبه باآقای بدیهی هم بکنین آخه چندتاسایت موسیقی دوباره شایعه کردن ایشون ازآریان جداشدن.راستی تواین کنسرت آریان دوباره برزوبدیهی روباآریان روی صحنه می بینیم؟

 51. حامد گفت:

  اقا میلاد خواهشا کمتر کامنت بذارید
  کامنت ها تو می خونم حالم خراب میشه
  واقعا خودت احساس میکنی خوب می نویسی؟

 52. yas.sepid گفت:

  MErsi.aaaaaaali bood

 53. سوگنداریانی گفت:

  اتفاقاشعر خیلی قشنگیه…ما هم تولد شراره جووون رو تبریک میگیم…

 54. ميلاد گفت:

  مي خوام به مناسبت 11 سالگي آريان عزيزتر از جونم ، به تك تك آرياني هاي ماه و گل و نازنين چند بيتي از آهنگهاي زيباي آريان محبوب تقديم كنم .
  *گروه بزرگ آريان : تا كه چشمونم هميشه باشه به آسمون تو ، تا بمونم من هميشه گل آفتابگردون تو – دوست دارم تا دنيا دنياست با تو باشم ، نباشه لحظه اي كه از تو جداشم – اگه بي تو تنها گوشه اي نشستم ، توئي تو وجودم بي تو با تو هستم / اگه سبزه سبزم تو هجوم پائيز ، ذره ذره من از تو شده لبريز
  *علي پهلوان عزيزم : تو معناي يه احساس قشنگي ، مثه گرمي عشق و شوق ديدار / مثه حس قشنگ دل سپردن ، يا بي تابي دل براي دلدار
  *پيام صالحي عزيزم : گل من گل من توئي جلوه پاك بهارون ، گل من گل من منم گلدون و تو گل گلدون / گل من تو قلبم شده غنچه عشق تو مهمون گل من
  *سيامك خواهاني ماهم : تب تو توي قلب منه و داره باز تند تند ميزنه پريشون شده دوباره اين دل ‌، توئي اون اوني كه اين وسط نمي خواد چيزي به جز فقط يه نگاه واسه شكار اين دل
  *شراره فرنژاد ماهم : هنوز برام هموني همون نفس تو سينم ، بگو تو بهتريني يا من عاشقترينم / هنوز برام هموني همون نفس تو سينم ، آره تو بهتريني منم عاشقترينم
  *ساناز كاشمري گلم : حالا كه پيشمي اما تمومه لحظه هام عشقه ، وقتي كه از تو مي خونم همه ترانه هام عشقه / صدات كه مي كنم هر بار توي زنگ صدام عشقه ، نگات كه مي كنم هر بار توي برق نگام عشقه / با تو عزيزم تمومه لحظه هام عشقه ، با تو ساناز جون تمومه لحظه هام عشقه
  *سحر كاشمري گلم : آخه نفسي كه عطر تو داره ، آخه اون دلي كه برات بيقراره / آخه چشمي كه چشم انتظاره ، مگه ميشه بي تو نگيره بهونه / وقتي كه با مني گرچه مي دونه ، نميشه هميشه با تو بمونم / همه وجودم و نفسمو جونم پر ميشه از تو شعرهاي عاشقونه
  *نينف اميرخاص جونم : تو رو كم دارم عزيزم ، بي تو غم دارم عزيزم، تو رو كم داريم ، بي تو غم داريم نينف جون
  *برزو بديهي جونم : نه نه نگو ديگه نگو نگو راهي واسه من و تو نمونده ، نه نه نگو ديگه نگو ما رو غم به آخره خط رسونده / نه نه نگو ديگه نگو نگو با هم زندگي جهنمه ، نه نه نگو ديگه نگو كه جدائي تموم شدن غمه
  *عليرضا طباطبائي خوبم : دوس دارم آفتاب بشم تا نور بارونت كنم ، دوره تو بگردمو اين دلو مجنونت كنم / آسمون بشم برات ستاره بارونت كنم ، يه جونه خالي دارم مي خوام كه قربونت كنم
  *شهاب حسيني خوبم : تو يعني نم نم بارون رو تن قشنگ بيشه ، اون طلسم عاشقونه كه مي مونه تا هميشه / تو صداي خنده هامي يه طنين تا اوج رويا ، تو يعني يه جاي خلوت تو تلاطم يه دريا
  *نيما وارسته با مرام : مگه ميشه تو نباشي و من از عشق بخونم ، مگه ميشه بيقرار به انتظارت بمونم / دست تو دوباره فردا قاصد نوازشه ، از كجا بدونم اما شب من فردا بشه
  *عليرضا ميرآقا متفكر : خودت خبر نداري ماه شباي تاري ، تو صد تا فصل سرما گل هميشه بهاري
  *محمد رضا گلزار : تو كه بي وفا نبودي ، با جار و جفا نبودي / من از دست تو اي من از دست تو اي عزيزم ، گله دارم گله بسيار
  *اميرحسين مستعد : رفتي تو بي بهونه به رسم اين زمونه ‌، قصه هنوز همونه آريان هست نمونه
  *محسن رجب پور بسيار زحمتكش ، صبور ، بهترين مدير : مثه پرنده اي كه مي تونه ، توي روزاي سخت زمونه / خودشو بزنه به آب و آتيش تا به لونه غذا برسونه
  *مديراي بسيار زحمت كش آريان فور يو و مجله موسيقي ايرانيان : رسيد از راه قدم برداشت ، دلش توي سينه مي لرزيد / پر از شوق و اميد اما ، تو قلبش بود سايه ترديد / نكنه روي دل ساحل جاي پاهاي كسي باشه كي مي دونه ، نكنه روي دل ساحل خونه و جاي كسي باشه كي مي دونه
  *طرفداراي نازنين و متعصب آريان باند : اون روزا يادش بخير تولد ترانه ها ، واسه اون مي خوندمو ميشد عروس قصه ها / هر چي كه به عشق اون مي تونست ترانه شه ، كي فكر مي كرد آخر يه روز قصه عشق همه شه
  ما منتظر سي دي كنسرت آريان هستيم . آريان باند يادتون نره قول داديد سي دي كنسرت روميديد بيرون . سي دي كنسرت واسه ما از آريان5 مهمتر . آريان5 دير بشه اشكال نداره ، ولي سي دي كنسرت يه روزم نبايد دير بشه .

 55. آرزو گفت:

  سلام
  ایول …مرحبا اقا میلاد..واقعا خیلی خیلی زیبا بود..

 56. علی آریانی گفت:

  واقعا زیبا بود میلاد جان، موفق باشی

 57. ميلاد گفت:

  نينف جونم تولدت مبارك همدم محبوب روياي سپيد من

  ت
  ولد بهترين تنظيم كننده و آهنگساز پيانو و كيبورد دنيا نينف اميرخاص عزيز و مهربونم بر همه آريانيها و آريان باند مبارك و فرخنده باشه . داداش نينف عزيزم ايشاءالله كه 1000 ساله بشي و هر جا هستي در تمام مراحل زندگيتون موفق و پيروز و شاد و سلامت باشي . دلمون برات خيلي تنگ شده نينف نازنينم ، به اميد روزي كه بازم آريان رو همراهي كني . داداش نينف گلم با تمام وجودم دوست دارم و آرزوي خوشبختي و سلامتي برات مي كنم .
  اين شعر زيبا رو به مناسبت تولد زيباتون با تمام وجود بهتون تقديم مي كنم :
  دوباره پاییزه فصل تولد تو /دوباره دل اسیره به یاد رفتن تو
  میگیره دل بهونه / ای داد از زمونه ، اي داد از زمونه

  بگو، بگو ، بگوآوازم کو /پر پروازم کو
  بگو، بگو ، بگو چرا فردامون رفت / شبهای مهتابم کو
  بگو چرا رفتی و نموندی تا من / آروم آروم سامون بگیرم
  آروم آروم با عشقت / بتونم جون بگیرمم

  به انتظار امروز تو این خزون هر روز /غرورمو میشکنم تا با تو باشم هر روز
  روز تولد تو سکوتمو میشکنم/ می خوام صدا تو بشنوم

  دوباره روز میلاد تو دل من هنوز یاد تو
  می دونم بینمون فاصله است رو لبام ولی فریاد تو

  ولی دریغ و افسوس از این خیال واهی
  یک روز بشه دوباره که برگردي آريان !
  از لطف تمام آرياني هاي گل و ماه كه بهترين هواداراي دنيا هستند سپاسگذارم . همتون مثه آريان برام عزيز هستين .

 58. سوگنداریانی گفت:

  میلاد جاااان خیلی خیلی قشنگه مرسی…تولد نینف عزیز مبارک کسی که هممون باهاش بهترین خاطرات و داریم…همه مطمئنیم نینف برمیگرده ایران…اریان همیشه جاویدان

 59. پویا آریانی گفت:

  تولد نینف و شراره عزیز مبارک.زنده باد آریان و آریانی

 60. اخ جون آلبوم پنجم منتظریم مرسی از اینهمه خبر خوب

 61. ميلاد گفت:

  ايام ماه محرم و شهادت امام حسين (ع) و فرزندان و ياران با وفايش رو به تمام عاشقان و آرياني هاي گل تسليت عرض مي كنم .
  اَلسِّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّه الْحُسَيْن اَلسِّلامُ عَلَيْكَ يا اَبوالْفَضْلِ الْعَباس

  اَلسِّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَي الاَرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنآئِك عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِيَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ اخِرَ الْعَهْدَ مِنّي لِزِيارَتِكُم
  روزي روزگاري بود دو تا رفيق دو تا داداش / باباشون دستشونو باز توي دست هم گذاشت
  به كوچيكه سپرد كه اون بزرگه رو ول نكنه / تا يه روز يه جا توي جنگي ميكنه صدا
  باباه پركشيد و رفت رفتش بسوي آسمون / موندن اين دو تا داداش تنهائي توي كهكشون
  انقدر مردم اون زمونه دوست داشتنشون / تا يه روز ستمگر زمونه كردشون نشون
  دو تائي بعد نگاه به آسمون گفتن بابا / ما با هم مي خوايم بريم به سمت دشت كربلا
  اسب ها رو زين مي كنن ميرن اين دو تا طلا / دو تائي حاضر شدن كه بكنن شرّ بلا
  دشمن نامرد تو جنگ آبُ به رو اونا مي بست/ 8 روز و 8 شب تشنگي صدا رو تو گلو شكست
  روز نهم فرا رسيد روز برادر كوچيكه / رفت و اجازه شو گرفت آب بياره چيكه چيكه
  اما تو راه زخمي شد و از روي اسب افتاد پائين / ياد وصيت بابا كه مي گفت توئي و اين
  وقت وداع با زندگي برادر بزرگ نشست / سر برادر رو گرفت گفت به خدا كمر شكت
  دستي نداشت بغل كنه
  چشمي نداشت نگاش كنه
  تنها يه بار تو زندگي
  تونست داداش صداش كنه

 62. علی آریانی گفت:

  میلاد جان، بیست!! 20

 63. آرین گفت:

  گروه آریان گروه خوبیه ولی من دوست ندارم کاراشو . با عرض معذرت خدمت هواداران این گروه
  کسانی که چیزی از ساز حالیشونه میفهمن که اون درامر ساز بلد نیست بزنه .فقط آلمانی حرف زدنش خوبه.
  آقای پهلوان خیلی آقای باشخصیتی هستن.فقط پول پشت این گروهه.نه چیز دیگه.

 64. هر کی ندونه فکر میکنه این ارین رهبر ارکستر سنفونیک اروپاس که اینطوری برای خودش چرند میگه!
  من بازم از اقای مولایی خواهش میکنم بعضی از نطر ها که به درد سطل اشغال میخورند رو حذاف کنه مثل نظر این بچه!

 65. علی آریانی گفت:

  آخه دوست عزیز، اگه آریان گروه نبود، یه هنرمند مثل کریس دی برگ با این گروه کار نمیکرد و هرجا هم که بره از این گروه و حرفه ای بودن اعضاش تعریف کنه، کتاب whos who هم دلیل دیگه ای، به نظر من شما سخت در اشتباهی، هرقت بقیه هنرمندانمون جرات برگزاری کنسرت رو چند کیلومتر خارج ایران پیدا کردن، اونقت باید تازه خوشحال باشن که اول راه هستن، پس حسود نباش و لطف کن درباره هنرمند مورد علاقه خودت نظر بده

 66. ميلاد گفت:

  اي بابا چه نكته هاي مسخره اي . آريان چون توي دنيا بهترين هستن همه بهش حسودي مي كنن عزيزم . عزيزان آرياني علي جون و احسان جون خودتون رو ناراحت نكنيد . آريان پولي نيست ، اگه پولي بود طرفدار نداشت . آريان 99 درصد طرفداراش اهل اينترنت نيستن و نميان توي سايت . توي كنسرتهاي ‌آريان طرفداراي آريان مشخصن . عليرضا طباطبائي بهترين دراميست دنياست ، مخصوصاً سيامك خوشگلمون بهترين ويلنيست دنياست . حاضريم مسابقه بزاريم ببينيم كي اول ميشه . اگه عليرضا نبود آريان ايني كه هست نبود . اگه مي خواي آريانيها رو اعصباني كني اشتباه اومدي . آريانيها الگوشون علي پهلوان و اعضاي آريانه ، يعني متشخص تر از اين حرفان كه اعصباني بشن و حرفي بزنن . شما حسودا هم بيكار ميشيد به كيا گير ميدينا !!! بنده خدا داره كارشو مي كنه . انسان خوبه خودشو جاي همه بذاره و دربارشون زود قضاوت نكنه .
  ببخشيد كيا ساز مي فهمن كه گفتن بلد نيست درامز بزنه؟؟؟؟

 67. علی آریانی گفت:

  ممنون میلادجان، دقیقا حق با توئه

 68. ميلاد گفت:

  پشت آريان پول نيست . پشت آريان عشق و علاقه و معرفت و گذشت و شخصيت والاي آريانيهاست كه انقدر موفقند . در ضمن همه چي پول نيست …
  با پول نميشه محبوبيت و مهربوني رو خريد . فقط عشق و علاقه و شخصيت هست كه مي مونه .

 69. لیلا گفت:

  اوله اگرعلیرضا ازبچگی پیش استادهای بزرگ موسیقی کارکرده پس برین ازیه آدمئ که اینقدرکارنامه ی بزرگی داره اشکال نگیرین دوماپشت آریان چیزی به غیرازهواداران دوآتیششون نیست اگرهم الآن همایت خوبی ازلحاظ مالی میشن برای اینه که حقشونه ارزش کارشون بالاس

 70. سوگند اریانی گفت:

  بله بچه ها خودتونو ناراحت نکنین ارزش نداره که…همه میدونن اریانمون صداش ابدیه…عاشقتم بچه ها راستی عکسای جدید علی جان رو تو وب نیلو فر دیدین؟؟؟ای وای ای وای

 71. آرين گفت:

  چرا ناراحت ميشيد؟من نه رهبر اركسترم نه چيز ديگه.من اتريش موسيقي خوندم.فقط همين.هيچ كسيم نيستم.نزنيد اين حرفو.موسيقي ما اگه پيشرفت نمي كنه فقط واسه همين تعصب هاي خشك و الكيه.من همتونو دوست دارم.آريان كارش قوي نيست.كريس دي برگ هم اگه بهش پول بدي با توام مي خونه.اينو يادت باشه.بازم از همتون عذر مي خوام.

 72. ای بابا اقای مولایی نگفتم نظر این ارین و امثالش را توی سایت نذارید باشه
  اخه …. تو برو بده کریس دی برگ با هات بخونه ببین یه پاپاسی هم تحویلت نمیده.
  بعدش تو چی کاره هستی که اینقدر راحت نظر میدی در مورد علیرضا طباطبایی عزیز هان؟
  برو دکتر روانپزشک حسودیت رو خوب کن بعد بیا حرف بزن شاید طرفدارن گل اریانی حرف بی سوادی مثل تو را گوش بدن.
  فهمیدی؟
  ——-
  پاسخ: دوست عزیز ما در سایت موسیقی ایرانیان معتقد به آزادی بیان هستیم و با در نظر گرفتن قوانینی که قبلا هم ذکر شده (به زودی نیز در قسمت کناری بخش نظرات قرار خواهد گرفت) دیدگاه مخاطب چه موافق یا مخالف براساس همان قوانین تایید می شود.

 73. ميلاد گفت:

  من یه پیشنهادی داشتم . میشه با آقای علی پهلوان عزیز و آقای پیام صالحی گل و آقای رجب پور عزیز صحبت کنید اگه بشه و امکانش هست به طرفدارای خوب آریان ” کارت مخصوص ویژه هواداران گروه آریان ” اهدا بشه . با مشخصات کامل . گرفتن کارت هم از طریق اینترنت باشه ، البته زحمتش مثله همیشه روی دوش مدیرای گل و بسیار زحمتکش سایت … می افته . مدیرای سایت که همیشه حامی آریان و طرفداراش بودن ، بازم زحمت ما رو بکشن . اگه امکان داره این کارو بکنید ، من دوست دارم آریان و طرفدارای آریان همیشه بهترین باشن و از همه بهتر و عالیتر باشن . البته این پیشنهاد شاید رد بشه بوسیله اعضای محترم آریان و مدیر بسیار زحمتکش آریان ، ولی بعنوان یه آریانی همیشگی وظیفم بود پیغام بدم .
  امیدوارم روزی برسه که همه آریانیها در کنار هم توی کنسرت آریان باند باشن و سالن رو منفجر کنن با صدای تشویق و جیغاشون . همه طرفداراي واقعي آريان ، مخصوصاً ما ها .
  بچه ها شما موافقيد بهمون كارت بدهند؟

 74. ميلاد گفت:

  آرين جان آريان تقليدي نيست . يعني تعصب ما الكي و بخاطر پول نيست . به قرآن اگه آريان پولي بود مثه خيلي هاي ديگه يه لحظه هم ازش حمايت نمي كردم. موسيقي ايران فقط آريان هست .
  احسان جون خودتو ناراحت نكن . توي مملكت ما هيچ كجاش آزادي بيان نيست ، فقط اينجا آزادي بيان هست .
  آرين به نظر تو بهترين خواننده ايران يا دنيا كيه؟ جواب بده تا ‌آمارشو بدم بهت.

 75. ميلاد گفت:

  كريس دي برگ در برابر علي پهلوان و پيام صالحي هيچي نيست . خداوكيلي صداي علي پهلوان خيلييييييييييييييي زيباتر و دلنشين تر از كريس دي برگ هست.

 76. ميلاد گفت:

  اگه امكان داره ميشه با احسان غيبي و محمد بي باك مصاحبه كنيد؟؟ درست غيرمجاز و رپ مي خونن (البته محمد بي باك) ولي بي تربيتي و فحش تو كاراشون نيست . اينو يه نفر كه خيلي عزيزه ازم خواسته با شما در ميون بزارم . ممنون ميشم.

 77. ميلاد گفت:

  سي دي كنسرت آريان چي شد پس؟؟؟
  آريان خيلي بامعرفتي. سي دي كنسرت واسه طرفداراي آريان از آريان5 خيلي مهمتره . لطف كنيد سي دي رو بديد بيرون. ممنون ميشم. علي پهلوان سي دي كنسرت مي خواهيم . حتي شده آريان5 2 سال بيفته عقب.

 78. علی آریانی گفت:

  خواهشا افراد تازه به دوران رسیده دهنشونو ببندن که زیادی دارن حرف میزنن، آخه بیچاره ها اگه افتخار و پشتوانه آریان نبود، کریس دی برگ مگه…. بود بیاد توی همچین جوی، آهنگ مشترک بخونه، چشمتون کور که نمیتونید موفقیت آریان رو ببینید، همین یه جمله “هرچی موفق تر باشی، بیشتر دشمن داری” مهندس پهلوان عزیز بسه تا ما هدف حرفهای شما رو بشناسیم، هروقت تونستید اسم کتاب Whos who رو حفظ کنید، اونوقت حرف بزنید، حقتون همون موسیقی مزخرف و مبتذل زیرزمینیه نه آریان، با عرض معذرت به تمامی هواداران باشعور آریان از اینکه من بی ادبی کردم ولی باید میگفتم، زنده باد علی پهلوان، زنده باد گروه آریان

 79. علی آریانی گفت:

  میلاد عزیز، درمورد CD کنسرت بزرگ آذر ماه گروه آریان، من توی دیداری که با آقای صالحی داشتم از ایشون دربارش سوال کردم اما گفتن انشا… منتشر میشه، ولی خبر دقیقتر رو باید از آقای پهلوان پرسید که توی پروفایلشون هم عنوان کردم ولی هنوز به جوابی از طرف ایشون نرسیدم، مطمئنا اگر شرایط محیا باشه، این شاهکار بزرگ هم منتشر میشه، اگه خبری شد بهت میگم همینجا، راستی، پروفایل علی جان، هوادار برگی مثل تورو کم داره ها!!! فکرنکنم عضوش باشی؟!! درهرصورت موفق باشید آریانی گل، زنده باد آریان

 80. ميلاد گفت:

  ممنون علي آرياني عزيزم. قربونت برم خيلي نسبت به بنده لطف داري شما . من خاك زير پاي تمام هواداراي آريان هستم . متاسفانه عضو نيستم . خيلي دوست دارم عضو باشم ولي نمي دونم چيكار بايد بكنم . اگه بهم بگي ممنون ميشم ازت.

 81. علی آریانی گفت:

  علی پهلوان: “من و امیر تفرشی ماهها روی پالایش صدای کنسرت کار کردیم و آماده تصویرگذاری بود. نمی دانم چه بر سر تصاویر آمده که این امر مدتهاست متوقف مانده است. پس از آن هم که درگیر کنسرت بعدی در تهران و تور آمریکا شدیم و تقریبا موضوع فراموش شد. اکنون به نظر می رسد با توجه به چنین تاخیری، زمان ارائه این فیلم گذشته باشد”

 82. منم دوستدارم عضو پروفایل آقای پهلوان بشم امانمیشه:(

 83. علی آریانی گفت:

  دوستان گل آریانی، آدرس بالا، آدرس پروفابل آقای پهلوان هستش، امیدوارم که مشکلی برای ورود بهش نداشته باشدی و منم آدرس رو درست نوشته باشم، زنده باد آریان

 84. ميلاد گفت:

  علي جون دست گلت درد نكنه . خيلي گلي گل پسر . خيلي خوشحال شدم روي ماهتو ديدم .
  بين همه عشقهاي دنيا ، عشق است آريان
  آريان خداي منه قربونش برم الهي .

 85. ميلاد گفت:

  علي جون باهات كاملاً موافقم . اگه آريان كنسرت و آهنگهاشو واسه كريس دي برگ نمي فرستاد ، كريس دي برگ با آريان همكاري نمي كرد . من پول ميدم بگو كريس دي برگ بياد با من آهنگ بخونه !!!! اونوقت اگه نيومد چي؟؟؟؟
  مطمئن باش كريس دي برگ به جز آريان با هيچ خواننده ايراني آهنگ نمي خونه .

 86. ميلاد گفت:

  بچه ها يه خبره خيلي خيلي بد . بدبخت شديم رفت . توي وبلاگ نيلوفر عزيزم خوندم سحر كاشمري محبوب ونازنين قراره ازدواج بكنه و از ايران بره خارج واسه هميشه . اگه سحر عزيزم از آريان بره من دق مي كنم . سحر كاشمري ايشاءالله خوشبخت بشي و هميشه شاد باشيد با هم . ولي فكر طرفداراي آريان رو هم بكن كه از دوريت دق مي كنن . اقلاً ايران بمون . تمام خبرهاي شيرين آريان توي سال 89 با اين خبر تلختر از زهر مار شد . بجز گريه كردن نمي تونم هيچي بگم . علي پهلوان جونم تورو خدا نزار بره . بعضي ها رفتن به سختي دوريشون رو داريم تحمل مي كنيم ولي دوري آبجي سحر مهربون و دوست داشتنيمون رو نمي تونيم تحمل كنيم . اينجور كه معلومه باز از آريان كسي مي خواد جدا بشه؟؟؟؟؟؟؟ ديگه نمي تونم دلخوشي داشته باشم . روزگارم سياه شد . آخه چرا اينجوري همه مون رو عاشق و لاور خودتون مي كنيد بعد تنهامون مي زاريد . سحر عزيزتر از جانم اميدوارم هر جا هستي در كنار همسر عزيزت هميشه شاد و خوش و سلامت باشي و به پاي هم پير بشيد . اميدوارم ما رو فراموش نكني . ما تو رو فراموش نمي كنيم . باز هم واسه خداحافظي يه آرياني محبوب نازنين ديگه همه با هم مي خونيم :
  سخته بي تو با تو بودن ، سخته اما چاره اي نيست
  بي تو با تو بودن شده شب و روزم ، بي تو اما يادت با منه هنوزم
  توئي توي حرفام توئي تو نفسهام ، ولي جاي گلم خالي تو آريان

 87. علی آریانی گفت:

  ممنون میلاد جان، منم خیلی ناراحت شدم از این خبر، ولی چاره ای نیست، توی این 11 سال، طوفانها نتونستن آریان رو متوقف کنن، این مشکل هم با گذشت زمان حل میشه، زنده باد علی پهلوان، زنده باد آریان و آریانی

 88. ميلاد گفت:

  ………
  علي جون ممنون گلم . هيچي نمي تونه آريان رو متوقف كنه . ناراحتي من از اينه كه سحر كاشمري نازنين خيلي واسه آريان زحمت كشيده . اقلاً داداش علي جونم واسه خداحافظي آبجي سحر عزيز يه كنسرت خداحافظی بزاريد . كنسرت هم كه بعد محرم صفر ميفته . همخواناي آريان مثه خواننده هاي آريان هستن . سخته خيلي سخته .

 89. ميلاد گفت:

  ببخشيد لطف كنيد جواب سئالمو بديد.ممنون ميشم.

 90. واقعامنم ناراحت ناراحت شدم آخه آریان داره تجزیه میشه هرسال یکی جدامیشه

 91. ميلاد گفت:

  آرياني ها از آريان5 چه انتظاري دارند؟ لطفاً تمام موارد رو ذكر كنيد.
  آقاي مولائي قبلاً سوال داشتم ايميل ميزدي به من و جواب سئوالامو ميداديد . مي دونم خيلي گرفتاريد .دست گلتون درد نكنه . اميدوارم همه شما عزيزان خوب و خوش و سلامت و موفق باشيد .

 92. ميلاد گفت:

  راستي توي محرم مگه ‌البوم ميدن بيرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!! مگه ميشه…
  احسنت به آريان خودمون كه خيلي احترام ميزارن به اين مسائل. واقعاً آريـــــــــــــــان بـــــــــــــــانـــــــــــــــــد بهترين الگو واسه همه دنياست.
  علي پهلوان جون خيلي چيزها به هواداراش ياد داده فقط شعر و آهنگ نبوده.

 93. همه نظرها رو خوندم چیزی نمی تونم بگم جز اینکه زنده باد آریان و آریانی

 94. سجاد گفت:

  به قول یکی از دوستان اینجا بیشتر شبیه صفحه جک و لطیفه بود تا مصاحبه
  مصاحبه خوب بود ولی بیش از حد تعجب کردم میدونید چرا؟
  چون تا حالا اینقدر اسم گروه اریان رو یه جا نشنیده بودم توی هیچ سایتی نیستید فقط اینجا میاید
  این چجور گروهی هست که هیچ سایتی حسابش نمیکنه و مطلب نمیزنه از اون بدتر مطلبی هم که بزنه کلا 5 6 نفر نظر میزارن که از اون تعداد هم 3 4 تاشون مخالف هستن
  در کل بسی خنده انگیزناک بود

 95. نیلوفرآریان گفت:

  واقعا خوشم اومد آریان یه چیز دیگس به خاطر همینه که 10ساله آریان گوش میدم

 96. شایان گفت:

  خیلی دوستتون دارم

 97. sh-a گفت:

  آریان برام مثل نفس میمونه پس بمون تا بمونم علی عزیزم تو بدترین لحظه هام از عشق و امید گفتی و من 3 ساله که دارم با صدای تو با زندگی میجنگم ازت ممنونم که وقتی هیچکس نموند صدای آرامش بخشت رو مثل خورشید به من بخشیدی

 98. ميلاد لاور آريان باند گفت:

  جيگرتو sh-a جون . واقعاً حرف دله همه آريانيها رو با حرفاي عاشقانت گفتي . دوست داريم آريان باند

 99. فاطمه گفت:

  قاصدک پرواز کن…….. دوستون دارم اریان

 100. صنم گفت:

  سلام,سلام به همه طرفدارای علی پهلوان,واقعا خیلی خوش سلیقه هستید که اقای پهلوان رو دوست دارید.واقعا دوستتون دارم. Bo0o0s.

 101. یکی گفت:

  اریان 12 ساله شد بردارین اینو بهترین سایت موسیقی کشور – ای بروز -ای پربازدید- ای گزارش

 102. ناشناس گفت:

  ایت مصاحبه رو یه جای دیگه هم خونده بودم………..خوبه………..

 103. زهرا گفت:

  این سایت هر چند روز یکبار به روز رسانی میشه؟مطالب جدید نبود…

 104. الهام گفت:

  من عاشق علی پهلوان ام.خیلی صدای خوبی داره…!

 105. هدیه گفت:

  علی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم دوستت داریم

 106. نازنین گفت:

  وای بچه ها خیلی قشنگ جو سازی میکنید بترکه چشم حسود به قوله امین حیایی توی یه فیلم خیلی ام عالی زنده باد اریان هههههههههههووووووووووووووووررررررررررررررررررااااااااااااااا

 107. کیمیا کاظمی گفت:

  اریان یک گروه ایده ال وعلی پهلوان یک ستاره ی ماندگار توی قلب همه ی مااریانی هاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

تازه‌ترین اخبار موسیقی ایران

عضویت در خبرنامه