موسیقی ایرانیان
 

بعداز ۹سال غیبت در موسیقی

مسعود خادم که مدت مدیدی است در عرصه موسیقی حضور ندارد و عطای انتشار آلبوم را به لقایش بخشیده است درگفت‌و‌گو با موسیقی ما گفت: متاسفم که این را می‌گویم اما شرایط بحرانی و ناهنجار موسیقی در ایران موجب شده تا من این همه سال از این هنر که مورد علاقه‌ام است دور بمانم و ترجیح‌ام بر این باشد که درخلوت خودم کارهای شخصی موسیقی انجام بدهم.

این خواننده در ادامه با بیان اینکه این روز‌ها تعداد خواننده‌ها سر به آسمان زده و در این بحبوحه هر نا‌خواننده‌ای به انتشار آلبومهای غیراستاندارد خود اقدام می‌کند، گفت: با این همه و با وجود این غیبت طولانی هم اکنون آلبومی را در دست تولید دارم که قرار است به محض آماده شدن روانه بازار موسیقی کنم.

خادم افزود: آهنگسازی این آلبوم به عهده من و سعید ذهنی بوده و ترانه‌های آن را سپیده ذهنی سروده است. تنظیم‌های آن را علاوه بر اینکه خودم و سعید ذهنی انجام می‌دهیم، به دوستان دیگری که در این زمینه جزو حرفه‌ای‌ها محسوب می‌شوند، خواهیم سپرد.

این خواننده پاپ در ادامه خاطر نشان کرد: واقعیتش این است که هر چند در صدد انتشار آلبوم جدید بر آمده‌ام اما انگیزه‌ای برای ادامه فعالیت موسیقی برایم باقی نمانده است. شرایط موسیقی کشور را در حال حاضر شرایط مناسبی نمی‌دانم و ترجیح می‌دهم به جای انتشار آلبومی که قرار است دیده نشود، کاری منتشر نکنم.

این نوازنده همچنین در پایان از آلبوم خود به عنوان یک آلبوم متفاوت یاد کرد و در این باره گفت: تمام سعی‌ام بر این بوده تا آلبومی منتشر کنم که در آن حرف تازه‌ای برای گفتن باشد. چرا که بر این عقیده‌ام که اگر قرار است اثری منتشر شود و با مخاطبان خود حرف نزده و نتواند ارتباط برقرار کند، بود و نبودش فرقی نخواهد داشت. نه من بلکه تمامی خواننده‌هایی که به بهتر شدن عرصه موسیقی می‌اندیشند، نباید این حق را به خود بدهیم که هر آهنگی را به اسم موسیقی به خورد مردم بدهیم. در تولید آلبوم جدیدم که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده‌ام این نکات را رعایت کرده‌ام. امیدوارم کار درخور توجهی بشود.


منبع: موسیقی ما

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=29333


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.