چهارشنبه ۱۵ دی ماه

«مانی رهنما» به روی صحنه می‌رود

مانی رهنما
مانی رهنما

کنسرت موسیقی پاپ گروه «مانی» به خوانندگی و سرپرستی «مانی رهنما»، چهارشنبه ۱۵ دی ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «مانی رهنما» خواننده قدیمی حوزه موسیقی پاپ – کلاسیک، در جدید‌ترین اجرای خود همراه با پیانوی رضا تاجبخش، قطعات قدیمی‌تری که بیشترین بازتاب ازکارهای وی را شامل می‌شده به روی صحنه خواهد برد.

مانی رهنما دراین اجرا ۸قطعه ازساخته‌ها ی خودش به نام‌های تحملم کن، کجا به خنده می‌رسیم، خودم و گم کردم، یه پیانو یه گل سرخ، زندگی مسخره، وداع، یاد تو، آئینه وار را اجرا خواهد کرد. در این اجرا مانی راهنما دو اثر از بابک بیات به نام پرنده و قاب عکس را نیز برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

اشعار این قطعات را نیز مرحوم شهین حنانه، بابک صحرایی، حسین علی شیری و مریم اسدی سروده‌اند.

مانی رهنما در سال ۱۳۷۷ آلبوم «مرسدس» و در سال ۱۳۷۸ آلبوم «فصل پرواز» به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از مرحوم شهین حنانه و پیام پارسا را منتشر کرد که قطعه «پرنده» از آثار شناخته شده و معروف این مجموعه است. همچنین در سال ۱۳۷۹ در آلبوم «بغض» دو قطعه را اجرا کرد.

گفتنی است این کنسرت ساعت ۲۰ دریک سانس اجرا می‌شود و علاقمندان به این اجرا برای تهیه بلیط می‌توانند به سایت ایران کنسرت و گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

یک پاسخ بنویسید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.