×
×

با حضور مقامات دولت ترکمنستان و سفرای خارجی

 • کد نوشته: 935
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۴ام اردیبهشت ۱۳۸۹
 • ۰
 • جشنواره موسیقی سنتی و فولکلور ترکمنستان با هنرنمائی ۳ گروه ایرانی روز گذشته با حضور مقامات عالی رتبه دولت ترکمنستان و سفرای خارجی مقیم عشق آباد افتتاح شد. در این جشنواره بین‌المللی گروهای هنری و فولکلور از کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکیه، اوکراین، ارمنستان، کره جنوبی، چین، قزاقستان، قرقیزستان و غیر شرکت کرده‌اند. گروه موسیقی […]

 • جشنواره موسیقی سنتی و فولکلور ترکمنستان با هنرنمائی ۳ گروه ایرانی روز گذشته با حضور مقامات عالی رتبه دولت ترکمنستان و سفرای خارجی مقیم عشق آباد افتتاح شد.

  در این جشنواره بین‌المللی گروهای هنری و فولکلور از کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکیه، اوکراین، ارمنستان، کره جنوبی، چین، قزاقستان، قرقیزستان و غیر شرکت کرده‌اند.
  گروه موسیقی ترکمنی ایرانی «دولت محمد آزادی» از شهرستان گنبدکاوس، گروه موسیقی «سرو آزاد» استان تهران و گروه موسیقی سنتی “شورانگیز ” از اصفهان از جمله گروهای ایرانی هستند که در جشنواره مذکور ترکمنستان شرکت کرده اند.
  اولین روز این جشنواره بین‌المللی «هنر موسیقی سنتی و فولکلور: گنجینه روحی بشریت» نام گرفته است.
  قرار است این جشنواره تا ۲۶ آوریل ادامه یابد.
  گروهای ایرانی حاضر در این جشنواره پس از اجرای برنامه خود مورد استقبال و تشویق حاضران قرار گرفتند.
  قرار است گروهای هنری مذکور در حاشیه این جشنواره در تالارهای مرکزی عشق اباد و در سفارت ایران برای ایرانیان مقیم ترکمنستان برنامه مختلف هنری را خود به نمایش بگذارند.

  https://musiceiranian.ir/?p=935
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *