×
×

کاظم‌زاده در گفتگو با مهر:

 • کد نوشته: 552
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۱۴ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • کامران کاظم‌زاده، مدیر رادیو فرهنگ از تغییر ساختار برنامه‌های رادیو فرهنگ در هر سه ماه، فعال شدن باشگاه شنوندگان و انجمن‌های ادبی‌ شهرستان‌ها، حضور محمدرضا لطفی در پایان هر ماه در رادیو فرهنگ و ارتباط مستقیم او با شنوندگان و برنامه‌های متنوع طنز در سال جدید خبر داد. کامران کاظم‌زاده، مدیر رادیو فرهنگ درباره اینکه […]

 • کامران کاظم‌زاده، مدیر رادیو فرهنگ از تغییر ساختار برنامه‌های رادیو فرهنگ در هر سه ماه، فعال شدن باشگاه شنوندگان و انجمن‌های ادبی‌ شهرستان‌ها، حضور محمدرضا لطفی در پایان هر ماه در رادیو فرهنگ و ارتباط مستقیم او با شنوندگان و برنامه‌های متنوع طنز در سال جدید خبر داد.

  کامران کاظم‌زاده، مدیر رادیو فرهنگ درباره اینکه در سال ۸۸ تا چه حد توانسته برنامه‌هایی که در نظر داشته، اجرا کند به خبرنگار مهر گفت: اگر از ۱۰۰ حساب کنیم حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از ایده‌هایم را در سال ۸۸ اجرا کردم. البته در سه ماه پایان سال توانستیم تا حدودی زیادی انتظارات را برآورد کنیم. امیدوارم در سال جدید بتوانیم خلاها را پر کنیم.

  وی در ادامه افزود: امسال برنامه‌های تازه‌ای را برای پخش در نظر گرفتیم که می‌توانم به یک ویژه برنامه ۳۰ قسمتی اشاره کنم که از ۱۵ اردیبهشت‌ماه شروع می‌شود و تا ۱۵ خردادماه ادامه دارد. این برنامه اندیشه‌های حضرت امام (ره) را مورد بررسی قرار می‌دهد. یک گروه کارشناس برای این برنامه کار می‌کنند.

  مدیر رادیو فرهنگ یکی دیگر از رویکردهای جدید این شبکه را پرداخت به مسئله شاد زیستن در برنامه‌های شبانگاهی برشمرد : از اردیبهشت‌ماه برنامه شبانگاهی با این مضمون روی آنتن می‌رود. “باغی در صدا” هم عنوان برنامه جدیدی است که از ۱۵ فروردین‌ماه صبح‌ها از رادیو فرهنگ پخش می‌شود. این برنامه افکتیو و برای آرامش است.

  کاظم‌زاده خاطرنشان ساخت: “نقد موسیقی” از دیگر برنامه‌های جدید رادیو فرهنگ است. در این برنامه زنده عصرگاهی در پایان هر ماه محمدرضا لطفی مستقیم با شنوندگان صحبت می‌کند. این برنامه از  اواخر فروردین ماه پخش می‌شود.

  وی با اشاره به برنامه “نقد تئاتر” در رادیو فرهنگ گفت: این برنامه با رویکرد جدیدی روی آنتن می‌رود و در این باره با رویا افشار صحبت کردیم تا بتوانیم از زاویه جدیدی تئاتر را مورد بررسی قرار دهیم. فعال شدن باشگاه شنوندگان و انجمن‌های ادبی در شهرستان‌ها از برنامه‌های شش ماه اول امسال است.

  مدیر رادیو فرهنگ ادامه داد: دو بخش طنز با رویکرد نو تدارک دیده‌ایم. در مجموع برنامه‌های رادیو فرهنگ در سال جدید با ساختاری متفاوت روی آنتن می‌رود. هر سه ماه هم سعی می‌کنیم ساختار برنامه‌ها را متفاوت کنیم تا بتوانیم پاسخگوی ذائقه شنوندگان باشیم.

  کاظم‌زاده در پایان گفت: امسال با حضور علی معلم دامغانی رئیس فرهنگستان هنر درس گفتارهایی برای شنوندگان داریم. امیدواریم با رویکرد جدیدی که داریم بتوانیم در سال جدید پاسخگوی همه شنوندگان رادیو فرهنگ باشیم.

  https://musiceiranian.ir/?p=552
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *