×
×

به سرپرستی «حامد فاضلی»
«سقف تنهایی» گروه کوبار با سبک مستقل موسیقی منتشر شد

 • کد نوشته: 432034
 • حمیده موسوی
 • جمعه, ۲۶ام شهریور ۱۴۰۰
 • ۰
 • گروه کوبار قطعه «سقف تنهایی» را با تهیه کنندگی کمپانی تی _ ام ( آقایان علیرضا تبریزیان و محمدرضا مژگانی ) با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.
  «سقف تنهایی» گروه کوبار با سبک مستقل موسیقی منتشر شد
 • گروه کوبار قطعه «سقف تنهایی» را با تهیه کنندگی کمپانی تی _ ام ( آقایان علیرضا تبریزیان و محمدرضا مژگانی) با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.

  به گزارش موسیقی ایرانیان، گروه کوبار به سرپرستی هامت فاضلی تک آهنگ « سقف تنهایی» را در سبک موسیقی مستقل و به پاس فداکاری های پدارن و مادران با خوانندگی «محسن مومیوند» تولید کرده است. نیلوفر صادقی، ساناز کریمی، غزال برجسته و هامت فاضلی به عنوان اعضای گروه کر در این اثر با مومیوند همکاری داشته اند.

  در قطعه «سقف تنهایی» مصطفی فاضلی شاعر، هامت فاضلی آهنگساز سایر عوامل را تشکیل می‌دهند.

  محسن فاضلی (گیتار الکتریک)، هامت فاضلی (گیتار بیس)، محمد ولایتی پور (گیتار الکتریک)، نیلوفر صادقی (کیبورد)، پرهام رنجبر (درامز) نوازندگانی هستند که به عنوان اعضاء ثابت گروه کوبار در این اثر به هنر نمایی پرداخته اند.

  ضبط وکال در استودیو دژآهنگ صورت گرفت و میکس مسترینگ و صدا سازی تک آهنگ « سقف تنهایی» را «مهبد فرد» بر عهده داشته است و پخش بین المللی این قطعه توسط گروه نواک صورت گرفته است.

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=432034
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *