×
×

با حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
هومان اسعدی، دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان شد

 • کد نوشته: 427438
 • حمیده موسوی
 • سه شنبه, ۱۹ام اسفند ۱۳۹۹
 • ۰
 • هومان اسعدی، طی حکمی از سوی معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب و در نشستی با حضور محمد اله‌یاری‌، مدیرکل دفتر موسیقی، حکم دبیری را دریافت کرد.

  هومان اسعدی، دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان شد
 • هومان اسعدی

  هومان اسعدی، طی حکمی از سوی معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان منصوب و در نشستی با حضور محمد اله‌یاری‌، مدیرکل دفتر موسیقی، حکم دبیری را دریافت کرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان، معاون امور هنری در حکم هومان اسعدی نوشته است:‌ «نظر به سوابق علمی تجربیات ارزنده مدیریتی و هنری جناب‌عالی و به پیشنهاد مدیرکل محترم دفتر موسیقی، به موجب این حکم، به عنوان دبیر پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان منصوب می‌شوید.

  امید است با استعانت از خداوند متعال،‌ بهره‌گیری ازظرفیت‌‌های استادان ارجمند موسیقی، بهره‌مندی از تجارب دوره‌های گذشته و پیش‌بینی شرایط جاری کشور به واسطه ویروس کرونا، جشنواره‌ای سلامت و برخوردار از شاخصه‌های هنری مورد قبول، در پیشِ رو داشته باشیم. »

  سیدمجتبی حسینی،‌ معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم‌چنین درباره‌ی این رویداد گفت: «برگزاری رویدادهایی مانند جشنواره موسیقی جوان و جشنواره تجسمی جوانان که بستر و نظام استعدادیابی هستند در اولویت معاونت امور هنری قرار دارند. جشنواره موسیقی جوان در چند دوره با تثبیت دبیر و مشارکت هنرمندان استمرار یافته‌ است. ثبت و تحلیل جشنواره می‌تواند اهمیت این رویداد را در عرصه فرهنگی و اجتماعی بیشتر بیان کند و تدوین آیین نامه ای با نظر دبیر و دست اندرکاران جشنواره می تواند به انسجام و تقویت جشنواره کمک کند.»

  حسینی در ادامه گفت: «با توجه به اینکه جشنواره موسیقی جوان رویکرد استعدادیابی دارد تعیین دقیق گروه‌های سنی جشنواره و ساماندهی برگزیدگان و تمهید برای توجه به استعدادها می تواند در تحقق اهداف جشنواره موثر باشد.»

  هومان اسعدی از هفتمین دوره جشنواره موسیقی جوان تا کنون،‌ دبیری این جشنواره را بر عهده دارد.

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=427438
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *