×
×

کنسرت موسیقی «لیان» در بندرعباس برگزار می شود

 • کد نوشته: 335500
 • حمیده موسوی
 • شنبه, ۷ام دی ۱۳۹۸
 • ۰
 • گروه موسیقی شناخته شده لیان به سرپرستی محسن شریفیان، آواز آکا صفوی و اکلو فرامرزی، در تاریخ ۱۳ دی ماهِ سال جاری، به بندر عباس رفته و گلچینی از بهترین آثار خود را اجرا خواهند کرد.

  کنسرت موسیقی «لیان» در بندرعباس برگزار می شود
 • کنسرت لیان در بندرعباس

  «لیان» این بار، ترانه ها و نواهای دریایی خود را در هرمزگان گسیل کرده و کرانه های جنوبی ایران را به وجد می آورد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه موسیقی شناخته شده لیان به سرپرستی محسن شریفیان، آواز آکا صفوی و اکلو فرامرزی، در تاریخ ۱۳ دی ماهِ سال جاری، به بندر عباس رفته و گلچینی از بهترینهای خود را اجرا خواهند کرد.

  شریفیان به مناسبت برگزاری این کنسرت در یادداشتی عنوان کرد: «و این بار داستان کرانه های جنوبی ایران است و دلدادگی هایی به رسم دریا که بیکران است و سخاوتمند. کنسرت لیان براى همسایه و همداستان کهن خود یعنى هرمزگان، آواهاى دورى که از دیرباز در این دو منطقه در هم تنیده شده اند را به ارمغان خواهد داشت.

  اشتراکات موسیقایى این سامان به واسطه عوامل گوناگون از جمله کار و حرفه ی دریانوردى و همچنان تاریخى به نسبت مشترک، شکل خاصى به خود گرفته است که به جرأت میتوان گفت در زمره ی زیباترین نواهای موسیقیایی جهان است. چه کسی می تواند تاثیر گذاری و تاثیر پذیری موسیقى خوزستان و بوشهر و هرمزگان را نسبت به هم نایده بگیرد؟ این موسیقی، زبانیست گویا بر شرح عظمت خلیج فارس و ساحل نشینانی که اقتدار این جغرافیا به برکت وجود آنان است.

  گروه موسیقی لیان بر خود لازم مى داند تا سلامی دوباره کند و با هنردوستان و هنرمندان کرانه جنوبى، دیداری تازه کند تا به زبان موسیقی باهم به گفتگو بنشینیم.

  آنچه که امروز تمام مردم دنیا به دنبال آن هستند، صلح و دوستی و گفتگوی انسانها به مهر است و در راستای این هدف ارزشمند، موسیقی که زبان عشق و احساس است جای خود دارد! گاهی اگر نقشی از تو را می زنم، دوستت دارم و میخواهم در نقاشی ام باشی!

  ارادتمند: محسن شریفیان»

  شایان ذکر است که کنسرت گروه موسیقی لیان به سرپرستی محسن شریفیان، آواز آکا صفوی و اکلو فرامرزی، به همت شرکت هنرمندان خاک جنوب، ۱۳ دی ماهِ جاری در تالار شهید آوینیِ بندرعباس برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت تهیه اینترنتی بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی، به آدرس www.ubelit.com مراجعه نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=335500
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *