پوشش ویژه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر | اینجا کلیک کنید |

لحظه به لحظه با خبرها و گزارش ها از متن و حاشیه به همراه برنامه کامل اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر

حامی: ممنون که موسیقی متفکر را حمایت میکنید

کنسرت مشترک حامی و نیما مسیحا به قرار است ۱۵ مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شود، با استقبال مخاطبان موسیقی رو به رو شد و همه بلیت های این اجرا به اتمام رسید.

حامی با اشاره به استقبال از این اجرای مشترک که برای اولین بار قرار است روی صحنه برود، در گفتگو با سایت «موسیقی ما» گفت: «فقط مس توانم بگویم که از مخاطبان موسیقی ممنونم که موسیقی متفکر را حمایت می کنند.»

حامی درباره این اجرای مشترک با نیما مسیحا نیز معتقد است: «نیما مسیحا صدای خروشان این نسل و سرچشمه مهربانی هاست. بعد از سالهای زیاد این کنسرت را روی صحنه خواهیم برد و به شدت برای آن هیجان دارم.»

این کنسرت به همت شرکت «اکسیر نوین» برگزارخواهد شد و به گفته حامی به زودی تاریخ تمدیدهای جدید این اجرا نیز اعلام خواهد شد.

حمید حامی خوانندگی را از سال ۷۷ آغاز کرده و اولین آلبوم رسمی خود را در سال ۷۹ روانه بازار موسیقی کرد. خوانندگی برای فیلم هایی چون سام و نرگس و گل یخ از او چهره نام آشنایی در سینما ساخت و همکاری و آشنایی با بزرگان دنیای موسیقی راه را برای موفقیت های بعدی او باز کرد.

نیما مسیحا نیز یکی دیگر از چهره های نام آشنای دنیای موسیقی است که فعالیت جدی در دنیای موسیقی را از سال ۷۷ آغاز کرد و سال ۷۸ با خواندن ترانه پروانگی برای فیلم دستهای آلوده سیروس الوند توانست به شهرت قابل قبولی دست یابد و سبک تلفیقی موسیقی پاپ و کلاسیک یکی دیگر از دلایل محبوبیت او در میان طرفدارانش است.

کنسرت مشترک حامی و نیما مسیحا با واکنش های مختلفی در فضای مجازی روبه رو شده است و بسیاری در انتظار دیدن این دوخواننده سرشناس در یک قاب روی صحنه هستند.


منبع: موسیقی ما

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=279943


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 2 =

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

جشنواره وب ایران
جشنواره ملی جوان ایرانی