×
×

ماراتن خوانندگان در کنسرت‌های اواخر بهار و اوائل تابستان امسال

 • کد نوشته: 270150
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۲۵ام خرداد ۱۳۹۸
 • ۰
 • سالن‌های کنسرت تهران برخلاف ماه‌ گذشته،‌ طی روزهای آخر خرداد و روزهای ابتدایی تابستان میزبان خوانندگان متعددی از گونه‌ها و ژانرهای مختلف خواهند بود؛ تا به این ترتیب شب‌هایی پرطنین را برای علاقمندان موسیقی رقم بزنند. به گزارش خبرنگار ایلنا، تهران پس از پایان ماه رمضان و مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی امسال، شاهد برگزاری […]

  ماراتن خوانندگان در کنسرت‌های اواخر بهار و اوائل تابستان امسال
 • ماراتن خوانندگان در کنسرت‌های اواخر بهار و اوائل تابستان امسالسالن‌های کنسرت تهران برخلاف ماه‌ گذشته،‌ طی روزهای آخر خرداد و روزهای ابتدایی تابستان میزبان خوانندگان متعددی از گونه‌ها و ژانرهای مختلف خواهند بود؛ تا به این ترتیب شب‌هایی پرطنین را برای علاقمندان موسیقی رقم بزنند.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، تهران پس از پایان ماه رمضان و مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی امسال، شاهد برگزاری کنسرت‌های مختلفی خواهد بود. طی خرداد و تیرماه امسال قرار است تعدادی از خوانندگان موسیقی پاپ و دیگر گونه‌ها در سالن‌های مختلف پایتخت به دیدار هوادارانشان بروند و با اجرای کنسرت، شب‌هایی به یاد ماندنی را برای آنها رقم بزنند. با این حساب و با توجه به تعداد کم کنسرت‌ها طی یکی دو ماه گذشته، در روزهای باقی مانده بهار و روزها و هفته‌های ابتدایی تابستان، شاهد ماراتن خوانندگانی خواهیم بود که با برگزاری کنسرت، آثار قبلی و جدیدشان را به علاقمندان موسیقی ارائه خواهند کرد. در این میان بلیت‌ برخی از کنسرت‌ها فروخته شده و اجرای برخی تمدید شده‌اند.

  لازم به ذکر است در لیست موجود اسامی تعدادی از گروه‌های موسیقی بانوان نیز به چشم می‌خورد و برخی گروه‌ها و خوانندگان موسیقی کلاسیک و فولکوریک نیز قرار است طی روزها و هفته‌های آتی در سالن‌های مختلف به اجرای برنامه بپردازند. در ادامه به جزییاتی چون مکان و زمان اجراها، شناسنامه برخی گروه‌ها و قیمت بلیت کنسرت‌ها پرداخته خواهد شد.

   

  مرکز همایش‌های برج میلاد

   

  محسن ابراهیم‌زاده

   

  محسن ابراهیم‌زاده که طی ماه‌های گذشته نیز اقدام به برگزار کنسرت کرده، قرار است امروز شنبه ۲۵ خردادماه در مرکز همایش‌های برج میلاد طی دو سانس، راس ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ به اجرای برنامه بپردازد و قیمت بلیت‌های آن بر اساس جایگاه صندلی‌های سالن از ۴۵‌هزارتومان تا ۱۶۰‌هزارتومان متغیر است. تمامی بلیت‌های این دو کنسرت فروخته شده است.

   

  ابراهیم‌زاده روز جمعه ۳۱ خردادماه نیز طی سانس‌های ۱۸:۰۰ و ۲۱:۳۰  به طور مجدد در مرکز همایش‌های برج میلاد به اجرای برنامه خواهد پرداخت که بلیت‌های این کنسرت نیز فروخته شده است. لذا مخاطبان و علاقمندان به آثار محسن ابراهیم‌زاده برای دیدار با او باید بلیت‌های روز یک‌شنبه دوم تیرماه را تهیه کنند.

   

  ابراهیم‌زاده در این روز نیز طی سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روی صحنه خواهد رفت و محل اجرای کنسرتش مرکز همایش‌های برج میلاد خواهد بود و قیمت بلیت‌های آن نیز از ۴۵‌هزارتومان تا ۱۶۰‌هزارتومان است.

   

  کنسرت نوستالژی ناصر چشم‌آذر با حضور خوانندگان میهمان

   

  «نوستالژی زنده‌یاد ناصر چشم‌آذر» عنوان کنسرتی است که روز شنبه یکم تیرماه به رهبری آرمین قیطاسی، راس ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد برگزار می‌شود. حمید حامی و مهدی یغمایی خوانندگانی هستند که به عنوان میهمان در این کنسرت به اجرای برنامه می‌پردازند و قیمت بلیت‌های آن از پنجاه‌هزارتومان تا صد‌و‌هشتادو‌پنج هزارتومان متغیر است. این کنسرت همانطور که از نامش پیداست به یاد ناصر چشم‌ آذر برگزار می‌شود و پس از اجرای تهران قرار است در برخی از شهرستان‌ها نیز روی صحنه برود.

   

  گروه «چارتار»

   

  گروه موسیقی «چارتار» به خوانندگی آرمان گرشاسبی قرار است روز دوشنبه دهم‌ تیرماه در مرکز همایش‌های برج میلاد طی دو سانس کنسرت برگزار کند که زمان‌ آنها ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ خواهد بود و قیمت بلیت‌های آن چهل‌و‌پنج‌ هزارتومان است که تا صد‌و‌هشتاد‌و‌پنج هزارتومان افزایش پیدا می‌کند.

   

  «ایهام‌بند»

   

  گروه موسیقی تازه تاسیس «ایهام» متشکل از زانیار خسروی و مازیار لشنی که سال ۱۳۹۶ موجودیت خود را با انتشار کلیپ «بغض» با بازی امیر آقایی، ویشکا آسایش و مانیا علیجانی در فضای موسیقی پاپ کشور اعلام کرد، قرار است روز سه‌شنبه چهارم تیرماه طی سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۱۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد به اجرای کنسرت بپردازد که تمامی بلیت‌های آن به فروش رفته است.

   

  علیرضا طلیسچی

   

  علیرضا طلیسچی یکی دیگر ازخوانندگان موسیقی پاپ، قرار است روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه طی سانس‌های ۱۸:۰۰ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت برگزار کند که قیمت بلیت‌های این دو کنسرت‌ها  از پنجاه‌هزارتومان تا صد‌و‌هشتاد‌و‌پنج هزارتومان متغیر خواهد بود. بلیت‌های سانس دوم این کنسرت هنوز به طور کامل فروخته نشده و هواداران این خواننده هنوز برای خرید فرصت دارند.

   

  رستاک حلاج

   

  رستاک حلاج قرار است روز سه‌شنبه ۱۸ تیرماه، طی سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰  در مرکز همایش های برج میلاد به اجرای برنامه بپردازد که کمترین قیمت بلیت‌ آن چهل‌و‌پنج‌ هزارتومان است و بر اساس جایگاه تا صد‌و‌شصت‌وپنج هزار تومان افزایش می‌یابد.

   

  سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران

   

  «هوروش‌باند»

   

  گروه موسیقی «هوروش» به خوانندگی مهدی دارابی که کار تنظیم و ساخت آهنگ‌های آن را مهدی جهانی به عهده دارد قرار است در روز شنبه ۲۵ خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران طی دو سانس در ساعت‌های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۱۵ به اجرای برنامه پردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از هفتاد‌هزار تومان تا صد‌و‌هشتادو پنج هزارتومان متغیر است.

   

  احسان خواجه‌امیری

   

  احسان خواجه‌امیری به اتفاق اعضای گروهش در روز یک‌شنبه ۲۶ خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران ،طی یک سانس به دیدار هوادارانش خواهد رفت. ساعت برگزاری این کنسرت ۲۲:۰۰ خواهد بود و قیمت‌ بلیت‌های آن از هفتادهزار تومان تا صد‌و‌هشتادو‌پنج‌هزارتومان متغیر است و هواداران این خواننده هنوز برای خرید بلیت فرصت دارند.

   

  مهدی جهانی

   

  مهدی جهانی قرار است در روز سه‌شنبه ۲۸ خردادماه  طی دو سانس راس ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برای طرفدارانش به اجرای برنامه بپردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از چهل‌و‌پنج هزارتومان تا صد‌وهشتاد‌و‌پنج هزارتومان متغیر است.

   

  امید حاجیلی

   

  امید حاجیلی خواننده موسیقی پاپ نیز قرار است به اتفاق اعضای گروهش در روز شنبه یکم تیرماه به اجرای برنامه بپردازد. محل برگزاری کنسرت حاجیلی سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران خواهد بود و او طی سانس‌های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۱۵ با هوادارنش دیدار خواهد  کرد. قیمت بلیت‌های کنسرت امید حاجیلی از هفتاد‌هزارتومان تا صد‌و‌هشتاد‌و پنج هزارتومان متغیر است.

   

  بهنام بانی

   

  بهنام بانی  که معمولا کنسرت‌های پرمخاطبی دارد، قرار است روز یک‌شنبه دوم تیرماه در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران طی سانس‌های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۱۵ با هوادارانش دیدار کند. تمامی بلیت‌های کنسرت بهنام بانی به فروش رفته و علاقمندان این خواننده باید منتظر کنسرت‌های آتی او باشند.

   

  بابک جهانبخش

   

  بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ قرار است روز چهارشنبه ۵تیرماه در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران به اجرای برنامه بپردازد و در سانس‌های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۱۵ با هوادارنش دیدار کند. قیمت بلیت‌های کنسرت جهانبخش از هفتاد‌هزار تومان تا صد‌و‌هشتاد‌و‌پنج هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت فرصت دارند.

   

  فریدون آسرایی

   

  سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران در  روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه، میزبان  فریدون آسرایی و دوستدارانش خواهد بود و این خواننده طی دو سانس ۱۹:۴۵ و ۲۲:۳۰ به اجرای کنسرت خواهد پرداخت. قیمت حداقلی و حداکثری بلیت‌های این کنسرت نیز شصت‌و‌پنج هزارتومان و صد‌وشصت‌وپنج هزار تومان است.

   

  «کاکو‌بند»

   

  گروه موسیقی تلفیقی «کاکوبند» که توسط برادران صرافی تشکیل شده و طی این سال‌ها آلبوم‌های «دعوت» و «دنیای نو» را عرضه کرده قرار است روز دوشنبه ۲۷ خردادماه‌ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به اجرای کنسرت بپردازد که قیمت حداقلی بلیت‌های آن هفتاد هزار تومان است.

   

  فرهنگسرای نیاوران

   

  داریوش دهری

   

  داریوش دهری خواننده گروه «تامای» به سرپرستی رسول دلریش قرار است سه‌شنبه ۲۸ خردادماه راس ساعت ۲۱:۰۰ در فرهنگسرای نیاوران به اجرای کنسرت بپردازد و قیمت بلیت‌های آن از چهل و پنج هزارتومان تا هشتاد هزارتومان متغیر است. علاقمندان برای خرید تهیه بلیت‌های این کنسرت‌ هنوز فرصت دارند.

   

  کنسرت گروه بهارآفرین و گروه حرکت مانتره (ویژه بانوان)

   

  کنسرت گروه «بهارآفرین» به سرپرستی بهاره میرزا‌آقا  با همراهی  گروه حرکت «مانتره» به سرپرستی مونا ارسطو قرار است روز یک‌شنبه و دوشنبه، دوم و سوم  تیرماه راس ساعت ۲۱:۰۰  در فرهنگسرای نیاوران برگزار شود و قیمت بلیت‌های آن از هفتاد‌هزارتومان تا نود‌هزار‌ تومان متغیر است. علاقمندان برای تهیه بلیت برنامه روز یک‌شنبه دوم تیرماه همچنان فرصت دارند، اما بلیت‌های کنسرت روز دوشنبه سوم تیرماه فروخته شده است.

   

  گروه «بهارآفرین» و گروه حرکت «مانتره» در روزهای ۳۱ تیرماه و یکم مردادماه نیز در فرهنگسرای نیاوران کنسرت خواهند داشت که ساعت برگزاری آنها به ترتیب ۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰ خواهد بود و قیمت بلیت‌ها از هشتاد‌هزارتومان تا صدهزارتومان متغیر است.

   

  گروه «رخساره» ویژه بانوان

   

  گروه موسیقی بانوان «رخساره» به سرپرستی بهاره منصوری قرار است روزهای یک‌شنبه و دوشنبه ۱۶ و ۱۷تیرماه، راس ساعت ۲۱:۰۰ در فرهنگسرای نیاوران به اجرای کنسرت بپردازند. بلیت‌های کنسرت روز یکشنبه فروخته شده‌ اما علاقمندان برای تهیه بلیت‌های روز دوشنبه ۱۷ تیرماه هنوز فرصت دارند. قیمت بلیت‌های این دو کنسرت نیز از هشتادهزار تومان تا صد‌و‌سی هزارتومان متغیر است.

   

  کنسرت گروه مارال (ویژه بانوان)

   

  گروه موسیقی «مارال» به سرپرستی سارا شعاعی روز دوشنبه ۲۷ خردادماه راس ساعت ۲۱:۰۰ در فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار خواهند کرد و قیمت بلیت‌های آن پنجاه‌و‌پنج هزار تومان است.

   

  رسیتال آواز کلاسیک آرزو کن (ویژه بانوان)

   

  رسیتال آواز کلاسیک «آرزو کن» با هنرمندی نادیا بیسترویج و پیانونوازی هستی صفایی روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه، ساعت ۲۱:۰۰ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن هفتاد تا هشتاد هزارتومان است.

   

  تالار وحدت

   

  گروه «دال»

   

  «دال» یکی از گروه‌های موسیقی تلفیقی است که در اسفندماه سال ۱۳۹۲ با انتشار تک آهنگ «آوازم را می‌رقصیدی» شکل گرفت و امین هدایتی(خواننده)، شایان شکرآبی(آهنگساز و پیانو)، غزل مهدوی (شاعر و ترانه‌سرا)، یزدان بهمنی (سازهای هندپن و کوبه ای)، میلاد سعدی (سازهای کوبه‌ای)، فرشاد رضایی (گیتار باس)، آرش آذر (دودوک) اعضای آن هستند

   

  گروه «دال» قرار است در روزهای آخر خردادماه به اجرای کنسرت بپردازد. محل برگزاری کنسرت گروه «دال» تالار وحدت است و اعضای این گروه راس ساعت ۲۱:۳۰ با هورادارنشان دیدار خواهند کرد. کمترین مبلغ قیمت بلیت‌های کنسرت «دال» پنجاه‌هزارتومان است که بر اساس ردیف صندلی و جایگاه تا صد‌وشصت هزارتومان افزایش خواهد یافت.

   

  سیمین غانم

   

  سیمین غانم خواننده پرسابقه موسیقی پاپ که سال‌هاست در ایران حضور دارد و تاکنون کنسرت‌های متعددی را برای بانوان برگزار کرده، قرار است در  روزهای پنج‌شنبه ششم تیرماه و جمعه ۱۴ تیرماه در تالار وحدت به اجرای برنامه بپردازد. لازم به ذکر است بلیت‌های این دو کنسرت فروخته شده‌اند.

   

  سیمین غانم در روز ۲۱  تیرماه نیز در تالار وحدت کنسرت برگزار خواهد کرد که بلیت‌های این برنامه نیز به طور کامل فروخته شده‌اند. لذا علاقمندان به این خواننده باید منتظر کنسرت‌های بعدی او باشند. قیمت کنسرت‌های ذکر شده از چهل‌و‌پنج هزارتومان تا صد‌و‌بیست‌وپنج هزارتومان متغیر است.

   

  نیما رییسی

   

  نیما رییسی مجری و بازیگر سه عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما که در عرصه موسیقی نیز فعال است، قرار است روز دوشنبه دهم تیرماه طی کنسرتی با هوادارانش دیدار کند. زمان برگزاری کنسرت نیما رییسی ساعت ۲۱:۳۰ خواهد بود و قیمت بلیت‌های آن از پنجاه‌هزارتومان تا صد‌و‌سی هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای تهیه بلیت فرصت دارند.

   

  کیهان کلهر

   

  کنسرت «شهر خاموش» کیهان کلهر که امسال برای دومین بار در پایتخت اجرا می‌شود، ۲۵ خردادماه تا ۶ تیر ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و قیمت بلیت‌های این اجرا ۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان است.

   

  گروه «مهرگان» ویژه بانوان

   

  گروه موسیقی «مهرگان» که به اجرای برنامه ویژه بانوان می‌پردازد قرار است روز شنبه ۲۵ خردادماه، راس ساعت ۱۸:۰۰ در تالار وحدت کنسرت برگزار کند.

   

   ارکستر ملی ایران

   

  ارکستر ملی ایران با رهبری میهمان سهراب کاشف و خوانندگی حسام الدین سراج، روز جمعه ۳۱ خردادماه، راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهد پرداخت و قیمت بلیت‌های آن از چهل‌و‌پنج تا صدهزارتومان متغییر است.

   

  کنسرت گیتار فلامنکو و سازهای کوبه‌ای

   

  کنسرت گیتار فلامنکو و سازهای کوبه‌ای، ال امیر و همایون نصیری، پنج‌شنبه  ۳۰ خردادماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن از پنجاه تا صد‌و‌هشتاد هزار تومان است.

   

  کنسرت آذربایجانی ارکستر «آلنام»

   

  کنسرت آذربایجانی ارکستر «آلنام» با خوانندگی ودود موذن زاده و رهبری وحید علی پور، روز یک‌شنبه ۹ تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار خواهد شد و قیمت‌ بلیت‌های آن از شصت‌و‌پنج هزارتومان تا صد‌وچهل هزارتومان متغیر است.

   

  تالار رودکی

   

  گروه «اردیبهشت»

   

  گروه «اردیبهشت» به سرپرستی محمدجواد رکنی، روز شنبه ۲۵ خردادماه راس ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی به اجرای کنسرت خواهد پرداخت و علاقمندان می‌توانند برای خرید بلیت اقدام کنند زیرا بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروش نرفته است.

   

  گروه موسیقی «همنوازان رهاب»

   

  گروه موسیقی «همنوازان رهاب» روز پنج‌شنبه ۳۰ خردادماه راس ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی اجرای کنسرت خواهند داشت. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از پنجاه‌هزار تومان تا هفتاد هزار تومان است.

   

  تهران رویال هال هتل «اسپیناس پالاس»

   

  حجت اشرف‌زاده

   

  حجت اشرف‌زاده خواننده موسیقی پاپ،‌قرار است روز جمعه ۱۴ تیرماه، راس ساعت ۲۱:۳۰ در تهران رویال هال هتل «اسپیناس پالاس»کنسرت برگزار کند و قیمت بلیت‌های آن از شصت‌هزارتومان تا صد‌و‌هشتادهزار تومان متغیر است.

   

  فرهنگسرای ارسباران

   

  گروه «بانگ نو»

   

  گروه «بانگ نو» به سرپرستی و آهنگسازی نسترن هاشمی و خوانندگی محمود صالحی روز دوشنبه ۲۷ خردادماه، راس ساعت ۲۱:۰۰ در فرهنگسرای ارسباران کنسرت دارند و قیمت بلیت‌های آن هفتادهزارتومان است.

   

  ایوان عطار کاخ سعدآباد

   

  علیرضا قربانی

   

  «با من بخوان» عنوان کنسرت متفاوت علیرضا قربانی است که طی ماه‌های گذشته نیز برگزار شده و بنا به استقبال مخاطبان چندین بار تمدید شده است. این بار ایوان عطار کاخ سعدآباد میزبان علیرضا قربانی و اعضای گروهش خواهد بود و کنسرت‌های این خواننده از روز سه‌شنبه چهارم تیرماه تا جمعه چهاردهم تیرماه، راس ساعت ۲۱:۰۰ برگزار خواهد شد که در این میان بلیت‌ روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه ۴، ۵، و ۶ تیرماه فروخته شده است.

   

  https://musiceiranian.ir/?p=270150
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *