×
×

ارکستر سمفونیک حافظ با دو خواننده بروی صحنه می رود

 • کد نوشته: 252497
 • حمیده موسوی
 • یکشنبه, ۸ام اردیبهشت ۱۳۹۸
 • ۰
 • ارکستر سمفونیک حافظ به رهبری آرمین تاجبخش و کنسرت مایستری علیرضا دریایی، در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه جاری، به همت مؤسسه فرهنگی و هنری شهرستان ادب و با مشارکت مرکز موسیقی حوزه هنری به اجرای کنسرتی در تالار اندیشه حوزه هنری می پردازد.

  ارکستر سمفونیک حافظ با دو خواننده بروی صحنه می رود
 • کنسرت ارکستر سمفونیک حافظ، هفته دوم از اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با دو خواننده مطرح موسیقی ایرانی، در تالار اندیشه حوزه هنری تهران بروی صحنه می رود.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، ارکستر سمفونیک حافظ به رهبری آرمین تاجبخش و کنسرت مایستری علیرضا دریایی، در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه جاری، به همت مؤسسه فرهنگی و هنری شهرستان ادب و با مشارکت مرکز موسیقی حوزه هنری به اجرای کنسرتی در تالار اندیشه حوزه هنری می پردازد.

  این کنسرت به خوانندگی حمید خزاعی و امیرحسین سمیعی به اجرا درمی آید و اردشیر رستمی، در بخش هایی از آن به دکلمه خوانی می پردازد.

  بهای بلیت های کنسرت پیش روی این ارکستر ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ و ۶۰ هزار تومان برآورد شده است و کلیه عواید فروش بلیت ها به نفع هموطنان سیل زده هزینه خواهد شد.

  شایان ذکر است که کنسرت ارکستر سمفونیک حافظ به خوانندگی حمید خزاعی و امیر حسین سمیعی، در ساعت ۲۱ از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال جاری در تالار اندیشه حوزه هنری بروی صحنه می رود و عباقمندان می توانند جهت تهیه اینترنتی بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی، به آدرس www.tiwall.com  مراجعه نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=252497
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *