موسیقی ایرانیان
 

دو آلبومِ آبگون از سیامک جهانگیری و واپسین فردا از حمیدرضا خبازی رونمایی می شوند

جشن انتشار آلبوم آبگون از پروژه شنیداری احوالات شخصی و واپسین فردا از تولیداتِ خانه هنر خِرَد، در اولین هفته زمستانیِ ۱۳۹۷ در خانه وارطان برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، دو آلبوم «آبگون» از سیامک جهانگیری و «واپسین فردا» از حمیدرضا خبازی، به عنوان دو اثر جدید، یکی از احوالاتِ شخصی و دیگری از تولیدات تازه ی خانه هنر خِرَد، پنجشنبه، ۶ دی ماه سال جاری، در خانه وارطان رونمایی می شوند.

آلبوم آبگون، اثر تازه ای از سیامک جهانگیری، آهنگساز و نوازنده نی است که این موزیسین، این بار با کلارینت نوازی و همراهی هنگ درامِ مهرنوش ذوالفقاری، فضایی متفاوت را در پرونده موسیقاییِ خود ثبت می کند. مجموعه شنیداریِ احوالات شخصی با مدیریت علی صمد پور تا کنون، آلبوم های متعددی از موزیسین های کشورمان به انتشار رسانده که «آبگون» از سیامک جهانگیری، سیزدهمینِ آنها می باشد.

واپسین فردا نیز اثری دیگر از آهنگساز و نوازنده نام آشنای موسیقی کشورمان، حمیدرضا خبازی است که در آن خبازی با آهنگسازی و نوازندگی تار، فرهاد زالی با نوازندگی نی و مسعود براره با نوازندگی تنبک، به اجرای قطعات پرداخته اند. این آلبوم در استودیو کرگدن با صدابرداری ساسان بخششی و میکس و مسترینگ حامی حقیقی ضبط شده است.

شایان ذکر است که جشن انتشارِ دو آلبوم آبگون از سیامک جهانگیری و واپسین فردا از حمیدرضا خبازی، به عنوان دو اثر تازه از تولیداتِ خانه هنر خِرَد، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ عصر گاهِ پنجشنبه، ۶ دی ماه سال جاری، در خانه وارطان، واقع در خیابان فلسطین برگزار می شود.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=216638


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.