موسیقی ایرانیان
 

انتشار نخستین تیزر رسمی آلبوم

گروه آلمانی شیلر که بخشی از جدیدترین آلبوم خود را با حضور هنرمندان ایرانی همچون حجت اشرف زاده، پیروز ارجمند، پویا سرایی، یلدا عباسی و نیلوفر پارسا در ایران ضبط و تولید کرده است، نخستین تیزر رسمی این اثر را با عنوان « MORGENSTUND» منتشر کرد و خبر از شروع تور کنسرت گروه شیلر از هشتم ماه می ۲۰۱۹ با اجرای قطعات این آلبوم داد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در نخستین تیزر رسمی آلبوم گروه آلمانی شیلر به سرپرستی کریستوفر فون دیلن، به مراحل آماده‌سازی آلبوم «MORGENSTUND» در فارم استودیو « Farm Studio» پرداخته‌شده که قرار است در ماه مارس ۲۰۱۹ در سطح جهانی به انتشار برسد.

همچنین در بخش‌هایی از این ویدیو، گری والیس (GARY WALLIS) نوازنده سابق گروه پینک فلوید به نواختن ساز درامز قطعات این آلبوم پرداخته است که همکاری مجدد این نوازنده با گروه شیلر برای مخاطبان گروه، خبری خوش محسوب می‌شود چراکه والیس قرار است در تور کنسرت‌های این آلبوم در سال ۲۰۱۹ نیز گروه شیلر را همراهی کند.

گفتنی است، آلبوم «MORGENSTUND» جدیدترین اثر گروه آلمانی شیلر در دو سی دی با حضور هنرمندان ایرانی در سال جدید میلادی به انتشار خواهد رسید.

آنلاین ببینید:

 


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=204481


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.