×
×

با آهنگسازی علیرضا جواهری و صدای علیرضا گلبانگ

 • کد نوشته: 187509
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۱۵ام شهریور ۱۳۹۷
 • ۰
 • آلبوم بهارغم‌انگیز با آهنگسازی علیرضا جواهری و صدای علیرضا گلبانگ، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری آوای چکاد منتشر شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

  با آهنگسازی علیرضا جواهری و صدای علیرضا گلبانگ
 • آلبوم بهارغم‌انگیز راهی بازار شد

  آلبوم بهارغم‌انگیز راهی بازار شد

  آلبوم بهارغم‌انگیز با آهنگسازی علیرضا جواهری و صدای علیرضا گلبانگ، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری آوای چکاد منتشر شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، بهار غم انگیز اثر تازه ای با صدای علیرضا گلبانگ است که در قالب ۵ قطعه به نام های «پیش در آمد بیات ترک»، «تک نوازی سنتور در آواز بیات ترک»، «چند مضراب بهار- سنتور»، «چهار مضراب بیات ترک به همراه آواز» و «تصنیف بهار»، در فضایی از موسیقی کلاسیک ایرانی به اجرا در آمده است.

  آلبوم بیاد کاروان نیز حاصل همکاری گلبانگ و جواهری پیش از اثر تازه آنهاست. آلبوم بهار غم انگیز، در سالهای آغازین دهه ۷۰ و بر اساس مثنوی بهار غم‌انگیز هوشنگ ابتهاج ساخته شده و برای عدم تکرار تصمیم بر این شده که شعری با همین محتوا و بر اساس ساختار این اثر سروده شود که این امر توسط آقای علیرضا گلبانگ صورت گرفته است.

  هوشنگ فراهانی، هیلا فیض‌پور، مازیار شاهی، وحید رستگاری، محمد رسولی، علیرضا دریایی و علیرضا جواهری، از جمله نوازندگانی هستند که در این اثر به هنرنمایی پرداخته اند.

  شایان ذکر است که آلبوم موسیقی دستگاهی بهار غم انگیز به آهنگسازی علیرضا جواهری و آواز علیرضا گلبانگ، توسط نشر آوای چکاد راهی بازار شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=187509
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *