موسیقی ایرانیان
 

به خوانندگی محمد معتمدی و آهنگسازی آرش کامور

موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: کنسرت آلبوم «سراسر مه» که به زودی منتشر خواهد شد، از سوی شرکت فرهنگی هنری هنر پارسه در سالن ایوان شمس تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، در این کنسرت که تاریخ ۶ بهمن ماه سال جاری در سالن ایوان شمس تهران به روی صحنه می‌رود، محمد معتمدی خواننده مطرح موسیقی ایران قطعاتی به آهنگسازی آرش کامور و براساس اشعاری از نادرپور، دهخدا، ملک شعرای بهار، مهدی اخوان ثالث، شهریار وشاملو را اجرا خواهد کرد.

محمد معتمدی درباره «سراسر مه» به موسیقی ایرانیان افزود: «این اثر با کارهای قبلی من تفاوتهایی در شکل و محتوا دارد. در این کار ما توانستیم با حفظ استاندارهای موسیقی کلاسیک و سنتی، یک مقدار به ذائقه عامه جامعه نزدیک شویم. درواقع هدفی که ما برای این اثر تعریف کردیم قشرهای مختلف مردم هستند نه فقط کسانی که با موسیقی مراوده دارند.»

 لازم به ذکر است که آلبوم «سراسر مه» هم بر اساس اشعاری از نادرپور، دهخدا، ملک شعرای بهار، مهدی اخوان ثالث، شهریار وشاملو به آهنگسازی آرش کامور و خوانندگی محمد معتمدی به زودی از سوی شرکت فرهنگی هنری هنر پارسه در بازار موسیقی منتشر خواهد شد.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=28256


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.