موسیقی ایرانیان
 
 

هنوز خبری از آلبوم جدید نیست!

پیگیری اجراهای «بنیامین بهادری» در آمریکا

بنیامین بهادری
بنیامین بهادری

«بنیامین بهادری»، خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان که در آغاز سال جدید به آمریکا سفر کرده بود، همچنان به برگزاری کنسرت در خارج از ایران مشغول بوده و تا مدتی به ایران باز نمی گردد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، بهادری از ۲۵ ۲۵ مارچ سال جاری، اجرای نوروزی خود را که «شب فرشتگان» نام داشت، در شهر «سن‌خوزه» بروی صحنه برد.

این خواننده پیش از آن نیز در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۵ در همین شهر به اجرای کنسرت پرداخته بود و قرار بر این بود که پس از اتمام آن کنسرت به کشور باز گردد. اما حال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی اش عنوان کرده است که اجراهای دیگری هم در آن کشور خواهد داشت. آتلانتا و چند شهر از لوس آنجلس طبق اظهارات این خواننده میزبان کنسرتهای او خواهد بود.

همچنین بنیامین بهادری در پست اخیر خود، خبر از انجام یک سری پروژه های تازه داده که جزئیات دقیق و بیشتر آنها را در آینده بازگو خواهد کرد و از دیگر برنامه هایش، اشاره هایی نیز به برگزاری کنسرتهایی با قطعاتی تازه و متنوع در سال ۲۰۱۸ با یک تور بزرگ در شهرهای مختلف ینگه‌ دنیا و کانادا کرده است.

شایان ذکر است که بهادری، همزمان با نوروز امسال قطعه «تو که عید منی» را منتشر و در دسترس مخاطبین قرار داد اما هنوز خبری درباره تازه ترین آلبومش اطلاع رسانی نشده است.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.