همزمان با فرا رسیدن دور تازه کنسرت «کویر» در تهرانجزئیات برنامه های کنسرت «کویر» محمد معتمدی در شهرستان ها اعلام شد

همزمان با فرا رسیدن دور تازه کنسرت «کویر» محمد معتمدی در تهران، برنامه کنسرت های شهرستان این خواننده موسیقی ایرانی نیز اعلام شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی همزمان با فرا رسیدن دور تازه کنسرت های «کویر» در تعدادی از شهرستان ها نیز به اجرای برنامه می پردازد.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته کنسرت «کویر» روز هفتم اردیبهشت در شیراز، روز هفدهم اردیبهشت در بیرجند، روز بیست و دوم اردیبهشت در کرمان و روز بیست و سوم اردیبهشت در رفسنجان برگزار می شود. این در حالی است که محمد معتمدی روزهای دهم و بیستم اردیبهشت ماه نیز در تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است.

در این اجراها که به نوعی تمدید کنسرت «کویر» این خواننده و گروهش در هفته های پایانی سال گذشته است، قطعات منتخب محمد معتمدی به آهنگسازی تعدادی از بزرگان موسیقی کشور که طی دوران فعالیتی این هنرمند که با استقبال مخاطبان رو به رو شده در دو بخش اجرا خواهد شد.

«کویر» با ترانه و آهنگ محمد معتمدی، «شکنم ساغر» به آهنگسازی پرویز یاحقی، «به یاد صیاد» به آهنگسازی جواد لشگری، «بیا» به آهنگسازی حبیب الله بدیعی، «چون مرده شوم»، «پرواز» به آهنگسازی محمد معتمدی، «امید جانم» به آهنگسازی علی تجویدی، «به نگاهم بنگر» به آهنگسازی پرویز یاحقی و «رفته ز دل» به آهنگسازی امیر مهدی مقدم از جمله قطعاتی هستند که در این مجموعه کنسرت ها برای مخاطبان اجرا می شود.

امیر مهدی مقدم نوازنده عود، تنظیم کننده و رهبر نوازندگان، داود اسلفی نوازنده پیانو، پویان جمشیدی نوازنده پرکاشن، مسیح مردی ها نوازنده ویولن سل، احمد محمدیان نوازنده کلارینت و دودوک گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

برچسب

یک دیدگاه برای این خبر “همزمان با فرا رسیدن دور تازه کنسرت «کویر» در تهران”

  1. شعبانی گفت:

    باعرض سلام و خسته نباشید.اهل کاشان هستم. کنسرت اسفندماه سال گذشته تالار وحدت تهران را حضور داشتیم و لذت بردیم. افتخار ماست که ایشون از خطه هفت هزارساله کاشان عزیز برای کشورشون افتخار می آفرینند. برنامه ایشون برای حضور در زادگاهشون چه میباشد؟؟ بی صبرانه اهالی هنردوست کاشانی منتظر حضور ایشان هستند. سلام گرم ما رو خدمت ایشون برسونید.باتشکر از زحمات موسسه شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

تازه‌ترین اخبار