موسیقی ایرانیان

دسته: بیست و هشتمین دوره از جشنواره

اخبار
شاهکار تارکوفسکی پس از مرگ

هميشه تم‌هاي اصلي از پيش نوشته مي‌شوند و اين شيوه هم به خاطر نحوه كار فرانسوا كوتوريه و ارتباط او با سينماي تاركوفسكي است. همان‌طور كه مي‌دانيد تاركوفسكي هميشه از قطعات كوتاه موسيقي در آثارش استفاده مي‌كرد و اين قطعات هم معمولا از آثار موسيقيدانان كلاسيكي چون يوهان سباستين باخ و امثال او بود. فرانسوا هم از همين قطعات كوتاه استفاده مي‌كند و شالوده‌هاي قطعه را مي‌سازد و بعد هر يك از ما دوباره روي اين قطعات كار مي‌كنيم

تارا پیرزاده،

 مراسم پایانی جشنواره موسیقی فجر، علاوه بر معرفی برندگان، شاهد اجرای چند گروه و هنرمند ایرانی و خارجی هم بود. یکی از هنرمندانی که شبانگاه سه شنبه اول اسفند در تالار وحدت روی صحنه رفت، تارا پیرزاده نوازنده 10 ساله تار بود. هنرنمایی این نوازنده کم سن و سال تار که در طول جشنواره هم […]

اخبار
هوایی شدی خواستی که قلبمو دورش کنی…

در آخرین شب از برگزاری بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، محسن یگانه خواننده مطرح و پرهوادار موسیقی پاپ ایران در سالن همایش های برج میلاد تهران و بخش جنبی به روی صحنه رفت. در ادامه می توانید عکسهای موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

اخبار
بسته خبری موسیقی ایرانیان برای بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر- ۵

حمید شاه آبادی گفت: تداوم و استمرار تمرین های ارکستر و حضورش در صحنه های بین المللی را در دستور کار داریم به گونه ای که در سال آینده به دنبال جدولی فشرده تر برای اجراهای ارکستر سمفونیک هستیم.

در روز پنجم جشنواره بین المللی موسیقی فجر اتفاق افتاد

اجراهای پنجمين روز از بيست و هشتمين جشنواره بين المللي موسيقي فجر در حالی پیگیری شد که برنامه هایی چون«کوارتت تارکوفسکی»، «هفتگاه معلق»، «مازیار فلاحی»، «سیروان خسروی»، «ماهریز» و چند اجرای دیگر همگی با استقبال جالب توجه مخاطبان جشنواره مواجه شدند.

اخبار
عکس‌ها از امیر آبشناسان

سیروان خسروی خواننده و تنظیم کننده مطرح موسیقی پاپ ایران در بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در سالن همایش های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت. در ادامه می توانید عکسهای موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را ببینید.

اخبار
با تو این قلب یخی جون میگیره …

مازیار فلاحی خواننده خوش صدای موسیقی پاپ ایران در بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در سالن همایش های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت، در ادامه می توانید عکسهای موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را ببینید.

اخبار
عکس‌ها از امیر آبشناسان

بهنام صفوی خواننده بنام و مطرح مطرح موسیقی پاپ ایران، در چهارمین روز از بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر و در بخش جنبی به روی صحنه رفت، در ادامه می توانید گزارش تصویری موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را ببینید.

اخبار
عکس‌ها از امیر آبشناسان

محمد علیزاده خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران، در چهارمین روز از بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر و در بخش جنبی به روی صحنه رفت، در ادامه می توانید گزارش تصویری موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را ببینید.

اخبار
بسته خبری موسیقی ایرانیان برای بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر- ۴

بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر شب گذشته در حالی در سالن همایش های برج میلاد پیگیری شد که باز هم موسیقی پاپ با استقبال جالب توجه مخاطبان شب داغی را پشت سر گذاشت.

اخبار
عکس‌ها از امیر آبشناسان

فرزاد فرزین خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران در بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در سالن همایشهای برج میلاد تهران به روی صحنه رفت، در ادامه می توانید عکسهای موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

اخبار
بسته خبری موسیقی ایرانیان برای بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر- ۳

دومين شب از بيست و هشتمين جشنواره بين المللي موسيقي فجر با به روي صحنه رفتن 14 اجراي مختلف برگزار شد كه ضمن رضايت نسبي مخاطبان از اكثر اين اجراها، 3 گروه«اديب»، «اركستر آي سو» و «رسيتال پيانو» به عنوان ستارگان شب دوم جشنواره مطرح شدند.

اخبار
عکس‌ها از امیر آبشناسان

بابک جهانبخش خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران در بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در سالن همایشهای برج میلاد تهران به روی صحنه رفت. در ادامه می توانید عکسهای موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

اخبار
عکس‌ها از امیر آبشناسان

رضا یزدانی خواننده مطرح موسیقی پاپ – راک ایران در بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای قطعات آلبوم جدیدش در سالن همایشهای برج میلاد تهران به روی صحنه رفت. در ادامه می توانید عکسهای موسیقی ایرانیان (امیر آبشناسان) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.