موسیقی ایرانیان

دسته: دستگاهی ایران، مقامی و کلاسیک

اسکرول خبر
کنسرت «همنوازان برگ‌ریز» به خوانندگی «حسین علیشاپور» در شهر یزد برگزار می‌شود

کنسرت «همنوازان برگ‌ریز» به خوانندگی «حسین علیشاپور» ۲۴ اسفند در سالن ملاصدرای شهر یزد به اجرای برنامه می‌پردازد. در این کنسرت نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان چون اردشیر کامکار، ارژنگ کامکار، حسین بهروزی نیا، علی امیدی و فرزاد محمدنژاد، هنرنمایی می‌کنند.

اسکرول خبر
گروه «نی‌مه» در فرهنگ‌سرای نیاوران موسیقی بوشهری اجرا می‌کند

گروه موسیقی «نی‎مه» به سرپرستی و خوانندگی امیر میرشکاری، ۲۳ اسفند ماه در فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می‎پردازد. این گروه در این کنسرت به اجرای قطعاتی از موسیقی بوشهری خوااهد پرداخت.

اسکرول خبر
گروه «قاصدک» با خوانندگی «حشمت رجب‌زاده» روی صحنه می‌رود

کنسرت گروه قاصدک به خوانندگی «حشمت رجب‌زاده» سه‌شنبه (۱۴ اسفند ماه) ساعت ۲۱ در سالن اندیشه به اجرای برنامه می‌پردازند. در این کنسرت آهنگ‌هایی با زبان‌های مینجایی، لکی و بختیاری اجرا می‌شود

اخبار
کنسرت آنسامبل زروان در تالار رودکی برگزار می شود

گروه زروان متشکل از بابک کوهستانی (ویولون و ویولا)، نرگس فلاح پسند (ویولنسل) و کارن سلاجقه (پیانو)، قطعاتی از آهنگسازان مطرح جهان را انتخاب کرده که در تاریخ ۱۷ اسفند ماه در تالار رودکی، تقدیم مخاطبان و موسیقی دوستان می کنند.

اخبار
مجتبی عسگری و وحیدتاج در اصفهان روی صحنه می‌روند

کنسرت ارکستر فیلارمونیک سازهای ملی اصفهان در راستای ارتقای موسیقی ایرانی جمعه ۱۰ اسفندماه با آهنگسازی مچید درخشانی، سرپرستی امین حیدری، خوانندگی مجتبی عسگری و وحید تاج در تالار مجلل کوثر شهر اصفهان برگزار می‌شود.

حنجره‌ی زخمی زاگرس در وحدت روی صحنه می‌رود

«ایرج رحمانپور» -خواننده پرآوازه موسیقی مناطق زاگرس نشین- که به«حنجره‌ی زخمی زاگرس» معروف است، روز پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ در تهران و در تالار وحدت به صحنه می‌رود. رحمانپور در این اجرا گزیده‌ای از آثار برجسته‌اش را به زبان لکی و لری برای مخاطبان اجرا می‌کند. در این اجرا گروهی از نوازندگان برجسته موسیقی لرستان به سرپرستی امیر نوروزی، رحمانپور را همراهی می‌کنند.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.