همه مطالب: دستگاهی ایران، مقامی و کلاسیک

به سرپرستی برزو امیریکنسرت موسیقی کردی گروه «ترنگ» برگزار می‌شود

گروه موسیقی «تَرنگ» به سرپرستی برزو امیری و خوانندگی «نورالدین بزله» در تالار اندیشه حوزه هنری شهر تهران به صحنه می‌رود.

با خوانندگی محمد اصفهانیکنسرت ارکستر ملی ایران در کرج برگزار می‌شود

ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی محمد اصفهانی در تازه ترین اجرای خود مهمان مردم کرج است.
+این برنامه با همکاری بنیاد رودکی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی استان البرز برگزار می‌شود

براساس ساخته‌های کامیار فانیانبرگزاری کنسرت گروه «کُهن» در «اصفهان» و «نوا»

کنسرت گروه «کُهن» به سرپرستی و آهنگسازی کامیار فانیان و خوانندگی پارسا حسندخت، ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ در تالار سوره حوزه هنری اصفهان برگزار می‌شود و اعضای این گروه به اجرای قطعه‌هایی از موسیقی ایرانی می‌پردازند.
+جزئیات کامل به همراه اطلاعات بلیت فروشی این کنسرت

«آیتَک» به سرپرستی آرمین محمدی، ۲۰ شهریورماه روی صحنه می رودیاد و خاطره رشید بهبود اف در کنسرت گروه «آیتَک»

کنسرت گروه «آیتَک» به سرپرستی آرمین محمدی دوشنبه ۲۰ شهریورماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود. گروه موسیقی «آیتَک» در نظر دارد. به منظور گرامیداشت یاد و خاطره رشید بهبود اف، از خوانندگان جمهوری آذربایجان که به جهت اجرای اپراهای مشهور خود، شهرت جهانی یافته‌است، آثاری را اجرا کند. در این کنسرت قطعاتی با تنظیم آرمین محمدی اجرا خواهد شد. همچنین اجرای قطعات فولکلور نیز بخش دیگر این کنسرت را تشکیل می‎دهد.  عبارتند از: آرمین محمدی (سرپرست و نوازنده پیانو)، سیاوش اسدالهی(خواننده)، استاد وحید اسدالهی (ناقاره) و رضا اسدالهی (سازهای کوبه‎ای) اعضای گروه موسیقی «آیتَک» را … ادامه مطلب»

هفدهم شهریورماهبرگزاری کنسرت پژوهشی مجید کیانی در نیاوران

مجید کیانی نوازنده و مدرس شناخته شده موسیقی اصیل ایرانی روز جمعه هفدهم شهریور تازه ترین کنسرت پژوهشی خود را در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران تهران برگزار می کند. برنامه پژوهشی «حافظ و موسیقی» بیستمین برنامه از مجموعه «شناخت هنر موسیقی ایرانی» است که توسط مجید کیانی مدرس موسیقی ایرانی، نوازنده سنتور و از چهره‌های ماندگار برگزار می‌شود. این برنامه دارای ۲ بخش است که در بخش نخست، مجید کیانی درباره «موسیقی و ارتباط آن با حافظ» به سخنرانی برای مخاطبان خواهد پرداخت. بخش دوم نیز به اجرای تکنوازی سنتور توسط وی اختصاص خواهد یافت. مجید کیانی از جمله … ادامه مطلب»

آن‌چه از سه هلندی که امروز وارد تهران می‌شوند، می‌دانیم!جزئیاتی از اجرای رامبرانت تریو و کیهان کلهر

رامبرانت فرایش (پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه‌ای)، سه عضو گروه رامبرانت امروز دوشنبه ۱۳ شهریور به تهران می‌آیند تا با کیهان کلهر روی صحنه بروند.
+این گروه به عنوان یکی از خلاق‌ترین گروه‌های جز دنیا شناخته می‌شود و در بسیاری از فستیوال‌های بزرگ جز از جمله بیم هویی، نورث سی جز، الب جز و فستیوال جز مادرید حضور داشته است

۲۴ شهریورماه سال جاری و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالیارکستر نیایش جاودانه های «مجید وفادار» را به روی صحنه می برد

ارکستر نیایش ۲۴ شهریورماه جاودانه های استاد مجید وفادار را با خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی به روی صحنه خواهد برد.
+جزئیات کامل به همراه اطلاعات بلیت فروشی این کنسرت

در کنسرت ۹ و ۱۰ شهریورماه سال جاری در تالار وحدتنخستین رونمایی از ملودیکای ایرانی توسط «سامان احتشامی»

نوازنده و موزیسین حوزه کلاسیک کشور از اجرایی برنامه ریزی شده در کنسرت گروه «خنیا» در تهران و رونمایی از ملودیکای ایرانی خبر داد.
+احتشامی: ۴۰ سال پیش در تمام اسباب بازی فروشی‌های ایران ساز ملودیکا به عنوان اسباب بازی به فروش می‌رفت و کم کم به دست فراموشی سپرده شده بود

هفته دوم از شهریور ماه ۱۳۹۶«چند مضراب» با خوانندگی «مجتبی عسگری» به روی صحنه می‌رود

کنسرت گروه موسیقی «چند مضراب» با خوانندگی «مجتبی عسگری»، هفته دوم از شهریور ماه ۱۳۹۶ در کرج بروی صحنه می رود.

+جزئیات کامل به همراه پوستر و اطلاعات بلیت فروشی

به دلیل استقبال مخاطبانکنسرت کیهان کلهر برای دومین بار تمدید شد

کیهان کلهر که پیش از این قرار بود فقط در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریورماه به صحنه برود، به دلیل استقبال مخاطبان، در روز ۱۶ ام این ماه نیز به همراه رامبرانت تریو در تالار وزارت کشور تهران به اجرای قطعات می پردازد.
+این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران به صحنه می روند و طی ماه های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در تلفیق موسیقی شرق و غرب در ایران منتشر خواهد شد

تبلیغات

تازه‌ترین اخبار موسیقی ایران