همه مطالب: برنامه کنسرت های جاری

به سرپرستی برزو امیریکنسرت موسیقی کردی گروه «ترنگ» برگزار می‌شود

گروه موسیقی «تَرنگ» به سرپرستی برزو امیری و خوانندگی «نورالدین بزله» در تالار اندیشه حوزه هنری شهر تهران به صحنه می‌رود.

با خوانندگی محمد اصفهانیکنسرت ارکستر ملی ایران در کرج برگزار می‌شود

ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی محمد اصفهانی در تازه ترین اجرای خود مهمان مردم کرج است.
+این برنامه با همکاری بنیاد رودکی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی استان البرز برگزار می‌شود

براساس ساخته‌های کامیار فانیانبرگزاری کنسرت گروه «کُهن» در «اصفهان» و «نوا»

کنسرت گروه «کُهن» به سرپرستی و آهنگسازی کامیار فانیان و خوانندگی پارسا حسندخت، ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ در تالار سوره حوزه هنری اصفهان برگزار می‌شود و اعضای این گروه به اجرای قطعه‌هایی از موسیقی ایرانی می‌پردازند.
+جزئیات کامل به همراه اطلاعات بلیت فروشی این کنسرت

«آیتَک» به سرپرستی آرمین محمدی، ۲۰ شهریورماه روی صحنه می رودیاد و خاطره رشید بهبود اف در کنسرت گروه «آیتَک»

کنسرت گروه «آیتَک» به سرپرستی آرمین محمدی دوشنبه ۲۰ شهریورماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود. گروه موسیقی «آیتَک» در نظر دارد. به منظور گرامیداشت یاد و خاطره رشید بهبود اف، از خوانندگان جمهوری آذربایجان که به جهت اجرای اپراهای مشهور خود، شهرت جهانی یافته‌است، آثاری را اجرا کند. در این کنسرت قطعاتی با تنظیم آرمین محمدی اجرا خواهد شد. همچنین اجرای قطعات فولکلور نیز بخش دیگر این کنسرت را تشکیل می‎دهد.  عبارتند از: آرمین محمدی (سرپرست و نوازنده پیانو)، سیاوش اسدالهی(خواننده)، استاد وحید اسدالهی (ناقاره) و رضا اسدالهی (سازهای کوبه‎ای) اعضای گروه موسیقی «آیتَک» را … ادامه مطلب»

هفدهم شهریورماهبرگزاری کنسرت پژوهشی مجید کیانی در نیاوران

مجید کیانی نوازنده و مدرس شناخته شده موسیقی اصیل ایرانی روز جمعه هفدهم شهریور تازه ترین کنسرت پژوهشی خود را در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران تهران برگزار می کند. برنامه پژوهشی «حافظ و موسیقی» بیستمین برنامه از مجموعه «شناخت هنر موسیقی ایرانی» است که توسط مجید کیانی مدرس موسیقی ایرانی، نوازنده سنتور و از چهره‌های ماندگار برگزار می‌شود. این برنامه دارای ۲ بخش است که در بخش نخست، مجید کیانی درباره «موسیقی و ارتباط آن با حافظ» به سخنرانی برای مخاطبان خواهد پرداخت. بخش دوم نیز به اجرای تکنوازی سنتور توسط وی اختصاص خواهد یافت. مجید کیانی از جمله … ادامه مطلب»

در «انتهای آزادی»«شرنگ» با قطعات فولک روی صحنه می‌رود

دومین کنسرت رسمی گروه «شرنگ» به سرپرستی و خوانندگی مهرداد بهزاداول و تهیه کنندگی مهدی خان‌محمدی در قالب برنامه «انتهای آزادی» در مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی روی صحنه می‌رود. در سومین هفته و آخرین برنامه از اولین دوره مجموعه برنامه‌های «انتهای آزادی» در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی پس از کنسرت موفق شاهین آرین و «امو بند» این‌بار نوبت به گروه موسیقی «شرنگ» رسیده تا با قطعات پرطرفدار و فولک خود میزبان هوادارانش باشد. «شرنگ» در این اجرا از قطعات پرطرفدار خود همچون «قطار» و قطعات فولک موسیقی ایرانی اجرا خواهد کرد. امین استاد (پیانو و کیبورد)، سعید … ادامه مطلب»

آن‌چه از سه هلندی که امروز وارد تهران می‌شوند، می‌دانیم!جزئیاتی از اجرای رامبرانت تریو و کیهان کلهر

رامبرانت فرایش (پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه‌ای)، سه عضو گروه رامبرانت امروز دوشنبه ۱۳ شهریور به تهران می‌آیند تا با کیهان کلهر روی صحنه بروند.
+این گروه به عنوان یکی از خلاق‌ترین گروه‌های جز دنیا شناخته می‌شود و در بسیاری از فستیوال‌های بزرگ جز از جمله بیم هویی، نورث سی جز، الب جز و فستیوال جز مادرید حضور داشته است

۲۳ شهریور در تالار وحدت برگزار می‌شودکنسرت نوستالژی «ناصر چشم‌ آذر» با همراهی ارکستر بزرگ «ایستگاه»

کنسرت ناصر چشم‌آذر تحت عنوان «کنسرت نوستالژی» با همراهی ارکستر بزرگ «ایستگاه» در تاریخ ۲۳ شهریور در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.
+جزئیات کامل کنسرت به همراه اطلاعات بلیت فروشی

پس از گلایه هواداران این خواننده از برگزاری کنسرت در فضای باز برج میلادکنسرت «مهدی یراحی» به سالن «همایش‌های ایرانیان» منتقل شد

خواننده آلبوم «مثل مجسمه» پس از گلایه‌های دوستدارانش و اعتراض آنها به برگزاری کنسرت در فضای باز برج میلاد، کنسرت ۲۸ شهریور خود را به سالن همایش‌های ایرانیان منتقل کرد. +جزئیات بلیت فروشی کنسرت ۲۸ شهریور این خواننده

۲۴ شهریورماه سال جاری و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالیارکستر نیایش جاودانه های «مجید وفادار» را به روی صحنه می برد

ارکستر نیایش ۲۴ شهریورماه جاودانه های استاد مجید وفادار را با خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی به روی صحنه خواهد برد.
+جزئیات کامل به همراه اطلاعات بلیت فروشی این کنسرت

تبلیغات

تازه‌ترین اخبار موسیقی ایران