موسیقی ایرانیان

دسته: برنامه کنسرت های جاری

اسکرول خبر
کنسرت «همنوازان برگ‌ریز» به خوانندگی «حسین علیشاپور» در شهر یزد برگزار می‌شود

کنسرت «همنوازان برگ‌ریز» به خوانندگی «حسین علیشاپور» ۲۴ اسفند در سالن ملاصدرای شهر یزد به اجرای برنامه می‌پردازد. در این کنسرت نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان چون اردشیر کامکار، ارژنگ کامکار، حسین بهروزی نیا، علی امیدی و فرزاد محمدنژاد، هنرنمایی می‌کنند.

اسکرول خبر
گروه «نی‌مه» در فرهنگ‌سرای نیاوران موسیقی بوشهری اجرا می‌کند

گروه موسیقی «نی‎مه» به سرپرستی و خوانندگی امیر میرشکاری، ۲۳ اسفند ماه در فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می‎پردازد. این گروه در این کنسرت به اجرای قطعاتی از موسیقی بوشهری خوااهد پرداخت.

اخبار
«محسن شریفیان» با لیان روی صحنه می‌رود

گروه موسیقی «لیان» به سرپرستی «محسن شریفیان» ۲۴ و ۲۵ اسفندماه در حالی آخرین کنسرتِ خود را برگزار می‌کند که این آهنگ‌ساز و نوازنده‌ی بوشهری به سیاقِ‌ دیگر کنسرت‌های خود، برنامه‌هایی را برای آن در نظر گرفته است. از جمله قطعاتی که قرار است در این کنسرت اجرا شود، «دریایی»‌ از آلبوم «سیراف» بر اساس موسیقی جزیره‌ی خارک است.

اخبار
تور کنسرت های زمستانی ایوان بند در شهرهای مختلف ایران برگزار می شود

تور زمستانی گروه موسیقی ایوان بند که از ابتدای اسفند جاری در شهر مرودشت آغاز شده، همچنان تا پایان سال، در چند شهر دیگر نیز ادامه خواهد داشت و این گروه با رپرتواری از بهترین آثار خود به دیدار مخاطبان و موسیقی دوستان در جای جای کشور خواهند رفت.

اسکرول خبر
گروه «قاصدک» با خوانندگی «حشمت رجب‌زاده» روی صحنه می‌رود

کنسرت گروه قاصدک به خوانندگی «حشمت رجب‌زاده» سه‌شنبه (۱۴ اسفند ماه) ساعت ۲۱ در سالن اندیشه به اجرای برنامه می‌پردازند. در این کنسرت آهنگ‌هایی با زبان‌های مینجایی، لکی و بختیاری اجرا می‌شود

اخبار
کنسرت آنسامبل زروان در تالار رودکی برگزار می شود

گروه زروان متشکل از بابک کوهستانی (ویولون و ویولا)، نرگس فلاح پسند (ویولنسل) و کارن سلاجقه (پیانو)، قطعاتی از آهنگسازان مطرح جهان را انتخاب کرده که در تاریخ ۱۷ اسفند ماه در تالار رودکی، تقدیم مخاطبان و موسیقی دوستان می کنند.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.