×
×

مدیر هنری کنسرت‌های شجریان عنوان کرد

 • کد نوشته: 962
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۵ام اردیبهشت ۱۳۸۹
 • ۰
 • «محمدعلی رفیعی» درباره اجرای کنسرت همایون شجریان به همراه گروه هم‌نوازان حصار در تالار اندیشه، گفت: در اولین اجرای تالار اندیشه یکی از بهترین برداشت‌ها را به لحاظ صدابرداری داشتیم. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، «محمد علی رفیعی» دلایل انتخاب تالاراندیشه برای اجرای این کنسرت را، بازسازی اساسی، نصب […]

 • «محمدعلی رفیعی» درباره اجرای کنسرت همایون شجریان به همراه گروه هم‌نوازان حصار در تالار اندیشه، گفت: در اولین اجرای تالار اندیشه یکی از بهترین برداشت‌ها را به لحاظ صدابرداری داشتیم.

  به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، «محمد علی رفیعی» دلایل انتخاب تالاراندیشه برای اجرای این کنسرت را، بازسازی اساسی، نصب صندلی‌های خوب و تجهیز امکانات جدید برشمرد و گفت: این تالار از نظر آکوستیک بودن و تولید صدا بسیار خوب است و قابلیت اجرای برنامه‌های زیادی را دارد، از طرفی دید بسیار مناسبی از همه جایگاه‌ها به صحنه وجود دارد، که مجموع این عوامل باعث شد، تالار اندیشه را برای اجرای کنسرت انتخاب کنیم.
  رفیعی افزود: از دیگر ویژگی‌ها، محیط گرم و صمیمی این تالار است و در هنگام اجرا ارتباط بسیار خوبی بین هنرمندان و مخاطبان ایجاد می‌شود.
  مدیرهنری کنسرت‌های شجریان ضمن ابرازخرسندی از برخورد حرفه‌ای مسوولان حوزه هنری در طول برگزاری این کنسرت، عنوان کرد: صراحت و راستی در برخورد مسوولان حوزه هنری باعث تسریع و تسهیل برخی از هماهنگی‌های مربوط به مجوز یا حتی خدمات جانبی شد، که این خود از محسنات یک مجموعه فرهنگی و هنری به شمار می‌آید.
  این مدیرهنری در پایان گفت: این نوع برخوردها هم برای وجهه حوزه هنری و مجموعه تالار اندیشه خوب است هم باعث می‌شود، گروهی مثل ما راغب شویم برنامه بعدی خود را در این تالار اجرا کنیم.

  https://musiceiranian.ir/?p=962
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *