×
×

رضا یزدانی و حامد بهداد کنار هم مهمان ویژه برنامه سال تحویل جذاب شبکه سه بودند

 • کد نوشته: 9038
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۸ام فروردین ۱۳۹۰
 • ۴ دیدگاه
 • سینمای ما: حامد بهداد و رضا یزدانی که سال گذشته در آلبوم تازه یزدانی در یک قطعه همخوانی کرده بودند، امسال در کنار هم مهمان لحظات تحویل سال ۱۳۹۰ در برنامه ویژه شبکه سه با اجرای فرزاد حسنی بودند. این برنامه به لطف اجرای حرفه ای و جذاب فرزاد حسنی که بازگشتش به تلویزیون خبر […]

 • سینمای ما: حامد بهداد و رضا یزدانی که سال گذشته در آلبوم تازه یزدانی در یک قطعه همخوانی کرده بودند، امسال در کنار هم مهمان لحظات تحویل سال ۱۳۹۰ در برنامه ویژه شبکه سه با اجرای فرزاد حسنی بودند. این برنامه به لطف اجرای حرفه ای و جذاب فرزاد حسنی که بازگشتش به تلویزیون خبر خوش امسال شبکه سه بود، و حضور بهداد و محمدرضا فروتن و رضا یزدانی در کنار پوریا پورسرخ، جواد عزتی، هادی کاظمی و زوج تازه بازیگری مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی لحظات جذاب و دوست داشتنی را برای بینندگان شبکه سه رقم زد و توانست گوی رقابت را از سایر شبکه ها برباید.

  حامد بهداد بازیگر مشهور سینما که میهمان ویژه ی برنامه ی لحظه ی تحویل سال شبکه سوم سیما بود، در بخشی از سخنانش گفت: یادم می آید استاد شجریان با آن صدای آسمانی اش که در ذهن ملت ایران، در جشن لحظه ی تحویل سال، دعای تحویل سال را خواندند. وی صدای محمد رضا شجریان را صدای ربنای ملت ایران خواند و گفت: از همینجا خدمت ایشان عرض ادب می کنم.حامد بهداد در برنامه زنده تلویزیونی تحویل سال در شبکه سوم سیما، از محمدرضا شجریان به عنوان صدای “آسمانی” یاد کرد.

  رضا یزدانی که سابقه همکاری با حامد بهداددر انتشار آلبوم موسیقی داشته قصددارد که در بقیه آلبومهایش نیز از هنرمندان سینما استفاده کند . یزدانی در گفت وگویی در پاسخ به سوالی که از حضور حامد بهداد در آلبومت راضی هستی دراین باره گفته :بله به طور حتم . حضور حامد خیلی خوب بود و به طور کل او استعداد را داشت .تصمیم دارم در بقیه آلبومهایم نیز این اتفاق بیافتد و در هر آلبوم با یکی از دوستان سینمایی ام کار کنم .
  از رضا یزدانی این سوال شده که : مثلا ممکن است در آلبوم بعدی تو ،محمد رضا گلزار به عنوان خواننده با تو بخواند؟ نه . فعلا برای آلبوم بعدی معلوم نیست از چه کسی استفاده کنم . اما به طور حتم این کاررا انجام خواهم داد ولی این فردی که اسم بردی ،نه . هر گز این همکاری اتفاق نمی افتد .

  https://musiceiranian.ir/?p=9038
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *