موسیقی ایرانیان
 

۱۴ مهرماه برگزار می‌شود:

۱۴۴۳۹۵۹۷۱۹۳۳۸_e78621c18bff461eb3a8215a132455a7کنسرت دوئت ویولن و آکاردئون با حضور هنرمندانی از جمهوری چک ۱۴ مهرماه برگزار می‌شود.

یاروسلاو سوتسنی – نوازنده ویلن – و لادیسلاو هوراک – نوازنده آکاردیون – قرار است در نیاوران قطعاتی از آستور پیازولا، ریچارد گالیانو، الفرد شنیتکه، ریچارد جالیانو و … را برای علاقه‌مندان به موسیقی اروپایی اجرا کنند.

یاروسلاو سوتسنی از مهمترین ویولونیست‌های معاصر در جمهوری چک و از شخصیت‌های متمایز عرصه‌ی موسیقی اروپاست. او موسیقی را با حضور در کلاس‌های پروفسور Porpisil و پروفسور Snitil فراگرفت.

فعالیت حرفه‌ای این هنرمند به‌عنوان سولیست در کنسرواتوار پراگ و آکادمی هنرهای اجرایی پراگ آغاز شد. وی در کنار فعالیت‌های حرفه‌ای موسیقی آموخته‌هایش را با شرکت در مسترکلاس‌هایی با ویولون‌نوازان مشهور جهان مانند Milstein و Kremer کامل کرد.

به منظور آشنایی بیشتر نوازندگان ایرانی با مهارت‌ها و تکنیک‌های نوازندگی ساز ویولن کارگاه تخصصی آموزش ویولن نیز ۱۳ مهرماه ساعت ۱۳ تا ۱۵در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. حضور در این مسترکلاس برای عموم علاقه‌مندان و هنرجویان رایگان است.

کنسرت دوئت ویولن و آکاردئون ۱۴ مهرماه ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=89420


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.