×
×

در کنار فروش اینترنتی صورت می‌گیرد

 • کد نوشته: 849
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۲۹ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • انجمن موسیقی ایران علاوه بر ایجاد سامانه فروش اینترنتی www.t-nay.ir، مراکزی برای فروش بلیت‌ کنسرت‌های این انجمن به صورت حضوری، اعلام کرد. فروشگاه ققنوس (تجریش، تحویل در محل): ۲۲۷۲۸۰۰۷ – ۲۲۷۳۸۰۰۷ کافه کهن (هفت تیر، تحویل در محل): ۶- ۸۸۸۱۴۴۹۵، تالار وحدت: ۷-۶۶۷۰۵۱۰۱، پژواک: ۲۲۶۱۷۳۶۶، انجمن موسیقی ایران: ۸۸۹۲۳۴۹۱ و آموزشگاه تنال: ۲-۸۸۹۱۱۱۳۰ (فقط برای […]

 • انجمن موسیقی ایران علاوه بر ایجاد سامانه فروش اینترنتی www.t-nay.ir، مراکزی برای فروش بلیت‌ کنسرت‌های این انجمن به صورت حضوری، اعلام کرد.
  فروشگاه ققنوس (تجریش، تحویل در محل): ۲۲۷۲۸۰۰۷ – ۲۲۷۳۸۰۰۷
  کافه کهن (هفت تیر، تحویل در محل): ۶- ۸۸۸۱۴۴۹۵، تالار وحدت: ۷-۶۶۷۰۵۱۰۱، پژواک: ۲۲۶۱۷۳۶۶، انجمن موسیقی ایران: ۸۸۹۲۳۴۹۱ و آموزشگاه تنال: ۲-۸۸۹۱۱۱۳۰ (فقط برای کنسرت گروه آوازی تهران) بلیت کنسرت‌های انجمن موسیقی ایران را به صورت حضوری در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.
  براساس این گزارش، انجمن موسیقی ایران در تلاش است، در آینده نزدیک مراکز بیشتری را در سایر نقاط برای ارائه بلیت کنسرت‌ها، فعال کند.
  با توجه به تجربه موفق فروش اینترنتی بلیت‌های بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در اسفندماه سال گذشته، انجمن موسیقی ایران تصمیم گرفته است در کنار فروش حضوری بلیت برنامه‌های متعدد خود در سال ۱۳۸۹، بلیت‌های خود را به صورت اینترنتی نیز ارائه کند. با توجه به سهولت تهیه بلیت از طریق اینترنتی و ابراز رضایت هموطنان عزیز از این روش، انجمن موسیقی ایران در این باره به برنامه‌ریزی ‌گسترده‌ای همت گمارد و در نتیجه از روز شنبه ۲۸ فروردین‌ماه فروش اینترنتی کنسرت گروه آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو را از طریق سایت www.t-nay.ir آغاز کرده است. این کنسرت روزهای دوم و سوم اردیبهشت‌ماه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

  https://musiceiranian.ir/?p=849
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *