×
×

اوایل اردیبهشت در تبریز

 • کد نوشته: 821
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۲۸ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • نخستین کنسرت عمومی گروه موسیقی سپهر اوایل اردیبهشت در تبریز برگزار می شود. سرپرست گروه موسیقی سپهر در گفتگو با خبرنگار مهر در تبریز افزود: گروه سپهر سال جاری تشکیل شده است و تا پایان امسال نخستین کنسرت عمومی خود را تقدیم هنر دوستان خواهد کرد. داوود غفاری زاده ادامه داد: تمامی قطعات این اجرا […]

 • نخستین کنسرت عمومی گروه موسیقی سپهر اوایل اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

  سرپرست گروه موسیقی سپهر در گفتگو با خبرنگار مهر در تبریز افزود: گروه سپهر سال جاری تشکیل شده است و تا پایان امسال نخستین کنسرت عمومی خود را تقدیم هنر دوستان خواهد کرد.

  داوود غفاری زاده ادامه داد: تمامی قطعات این اجرا در دستگاه چهارگاه و همایون تنظیم شده اند.

  وی همچنین هدف از اجرای این کنسرت را احیای موسیقی فراموش شده گذشتگان عنوان کرد و یاد آور شد: بدون شک شنیدن این برنامه برای شنودگان بسیار خاطره انگیز خواهد بود، زیرا برنامه کاملا حال و هوای گذشتگان را در ذهن شنوندگان تداعی خواهد کرد که این امر مهم ترین ویژگی این برنامه به شمار می آید.

  غفاری زاده با اشاره به اعضای این گروه گفت: آقایان علیرضا حاجی زاده (سنتور)، پرهام جوادی (عود)، حمید رضا مدرسی (کمانچه و ویولن)، یونس تار پود (دف و دایره)، بهرنگ پادیر (تنبک)، عبداله بابارحیمی (تار)، داوود غفاری زاده (نی و سرپرست) همراه با آواز علیرضا شجاعی اجرای این موسیقی را به عهده خواهند داشت.

  گفتنی است این برنامه روزهای اول  و دوم اردیبهشت درتالار اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری تبریز برگزار خواهد شد.

  https://musiceiranian.ir/?p=821
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *