×
×

مهدی اخوت خبر داد:

 • کد نوشته: 76166
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۲۰ام اردیبهشت ۱۳۹۴
 • ۰
 • محمدعلی سپانلو در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد. مهدی اخوت، دوست و هم‌خانه این شاعر و مترجم پیشکسوت گفت: آقای سپانلو از روز سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت در پی ناراحتی ریوی و تنفسی در بخش ICU بیمارستانی در تهران بستری شده‌اند. محمدعلی سپانلو متولد ۲۹ آبان‌ماه سال ۱۳۱۹ در تهران است. «رگبارها»، «پیاده‌روها»، «سندباد غایب»، «هجوم»، […]

  مهدی اخوت خبر داد:
 • محمدعلی سپانلو

  محمدعلی سپانلو

  محمدعلی سپانلو در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

  مهدی اخوت، دوست و هم‌خانه این شاعر و مترجم پیشکسوت گفت: آقای سپانلو از روز سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت در پی ناراحتی ریوی و تنفسی در بخش ICU بیمارستانی در تهران بستری شده‌اند.

  محمدعلی سپانلو متولد ۲۹ آبان‌ماه سال ۱۳۱۹ در تهران است. «رگبارها»، «پیاده‌روها»، «سندباد غایب»، «هجوم»، «نبض وطنم را می‌گیرم»، «خانم‌زمان»، «تبعید در وطن»، «ساعت امید»، «خیابان‌ها، بیابان‌ها»، «فیروزه‌ در غبار»، «پاییز در بزرگراه»، «ژالیزیانا»، «کاشف از یادرفته‌ها» و «قایق‌سواری در تهران» از مجموعه‌ شعرهای این شاعرند.

  همچنین ترجمه‌ «آن‌ها به اسب‌ها شلیک می‌کنند» نوشته‌ هوراس مک‌کوی، «مقلدها» نوشته‌ گراهام گرین، «شهربندان» و «عادل‌ها» نوشته‌ آلبر کامو، «کودکی یک رییس» نوشته‌ ژان پل سارتر، «دهلیز و پلکان»، شعرهای یانیس ریتسوس و «گیوم آپولینر در آیینه‌ آثارش» – شعرها و زندگی‌نامه‌ گیوم آپولینر – از دیگر آثار منتشرشده‌ او هستند.

  https://musiceiranian.ir/?p=76166
     
  برچسب ها محمدعلی سپانلو

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *