×
×

پاییز امسال

 • کد نوشته: 649
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۱۹ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • تور اروپایی صدیق تعریف؛ پاییز امسال آغاز می‌شود. تعریف  گفت: سال ۸۹ دو برنامه تور کنسرت در اروپا دارم که اجرای آنها تقریبا قطعی شده است. تور اول مهرماه امسال از ایتالیا آغاز می‌شود که اجرا در این کشور و همین طور فرانسه و چند کشور دیگر قطعی شده است. تور دوم هم اواخر اسفند […]

 • تور اروپایی صدیق تعریف؛ پاییز امسال آغاز می‌شود.
  تعریف  گفت: سال ۸۹ دو برنامه تور کنسرت در اروپا دارم که اجرای آنها تقریبا قطعی شده است. تور اول مهرماه امسال از ایتالیا آغاز می‌شود که اجرا در این کشور و همین طور فرانسه و چند کشور دیگر قطعی شده است. تور دوم هم اواخر اسفند امسال آغاز می‌شود و تا اواخر فروردین خواهد داشت. علاوه بر این؛ قرار است کنسرت بزرگی نیز در سلیمانیه عراق داشته باشم که هنوز زمان اجرای آن دقیقا مشخص نشده است.
  وی درخصوص رپرتواری که در تور اروپایی خود اجرا خواهد کرد، عنوان کرد: مثل روال دیگر کنسرت‌هایم این برنامه نیز در دو بخش انجام می شود که بخش اول موسیقی سنتی به زبان فارسی و بخش دوم موسیقی کردستان خواهد بود.
  تعریف در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای اجرای کنسرت در داخل کشور دارد یا خیر، افزود: درحال حاضر برای اجرای کنسرت در داخل کشور برنامه‌ای ندارم، اما امیدوارم بتوانم در فاصله این تورها کنسرتی هم در ایران برگزار کنم.
  این خواننده مطرح موسیقی ایران در انتظار انتشار جدیدترین آلبومش که مهتاب نام دارد؛ است. آهنگسازی این مجموعه را حسین یوسف زمانی و تنظیم برعهده داشته است. قطعه اصلی آلبوم روی شعر مهتاب نیما یوشیج آهنگسازی شده و اشعار دیگر قطعات از حافظ، سیمین بهبهانی، اقبال لاهوری و هوشنگ ابتهاج و… انتخاب شده‌اند. این آلبوم قرار بود سال گذشته منتشر شود، اما انتشار آن به امسال موکول شد.
  صدیق تعریف برای اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری و سخنرانی سال گذشته به دعوت همسر جلال طالبانی رئیس جمهور عراق به سلیمانیه سفر کرده بود.

  https://musiceiranian.ir/?p=649
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *