×
×

در اطلاعیه شماره ۸ بیمارستان جم اعلام شد
محمدرضا شجریان در آستانه ترخیص از بیمارستان

 • کد نوشته: 397050
 • حمیده موسوی
 • شنبه, ۱ام شهریور ۱۳۹۹
 • ۰
 • طبق اطلاعیه شماره ۸ بیمارستان جم که امروز، ۱ شهریور ۱۳۹۹ منتشر شد، تازه‌ترین وضعیت جسمی استاد محمدرضا شجریان تشریح و اعلام شد.

  محمدرضا شجریان در آستانه ترخیص از بیمارستان
 • استاد محمدرضا شجریان در آستانه ترخیص

  طبق اطلاعیه شماره ۸ بیمارستان جم که امروز، ۱ شهریور ۱۳۹۹ منتشر شد، تازه‌ترین وضعیت جسمی استاد محمدرضا شجریان تشریح و اعلام شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره ۸ که ساعت ۱۳:۴۵ روز شنبه اول شهریور ماه منتشر شده، تازه‌ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد که متن آن به قرار زیر است:

  «در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می‌رساند امروز شرایط عمومی، قلبی و ریوی استاد پایدار و بهتر از روز قبل است و اقدامات لازم در خصوص ترخیص ایشان از مجموعه بیمارستان جم و انجام ادامه درمان در منزل در حال انجام است.»

  در همین حال بابک حیدری اقدم مدیرعامل بیمارستان جم نیز با انتشار یک فیلم ویدئوی یک دقیقه‌ای در صفحه بیمارستان گفت: «اوضاع جسمانی استاد شجریان نسبت به روزهای قبل خیلی بهتر شده است و شرایط وی به لحاظ بالینی، قلبی، عروقی و تنفسی خیلی بهتر شده و در عین حال کنترل خون نیز به طور کامل انجام گرفته است. ضمن اینکه ما علائمی از عفونت نداریم و هوشیاری هم به قبل از بستری شدن در بیمارستان برگشته و الان شرایط پایداری داریم. اگر این روند به این خوبی ادامه پیدا کند، طی روزهای نزدیک استاد را به منزل ترخیص می‌کنیم.»

  منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
  https://musiceiranian.ir/?p=397050
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *